Maminky z Ostravy, Havířova, Orlové a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenulexp
Povídálka 31 příspěvků 25.11.18 12:55
Maminky z Ostravy,Havířova,Orlové a okolí

Ahojte maminky :) Máme doma 19měsíčního raubíře a hledáme maminky které by se přidaly na procházky a různé aktivity :) Určitě i na pohodičku u kávy :) Jinak bydlíme kousek od Orlové, ale není problém někam dojet.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 25.11.18 14:44

Jsem z Havířova mám dceru které bude v lednu 2,5 roku a další dítko by se mělo narodit na konci července..tak kdyby jsi měla zájem pisni ;-)

simsa55
Stálice 68 příspěvků 25.11.18 15:39

Rada bych se pridala,mam temer dvouletou holcicku.Jen v pulce prosince nas ceka prirustek,tak nevim jak se to bude stihat :-D .Klidne se pripojim pozdeji ;-)

lenulexp
Povídálka 31 příspěvků 25.11.18 15:57

@G.a.b.c.a20 Náš malý bude mít v dubnu 2roky a další má termín na konec května :) Takže ráda někam zajdu :)

lenulexp
Povídálka 31 příspěvků 25.11.18 15:58

@simsa55 Vánoční přírustek jo :potlesk: :) A odkud jsi?

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 25.11.18 18:44

@lenulexp jee to je super :-) urcite budu rada kdyz se domluvime.. @simsa55 tak gratuluji to uz mas kazdou chvili :-)

simsa55
Stálice 68 příspěvků 25.11.18 21:08

@lenulexp Albrechtice ;-)

simsa55
Stálice 68 příspěvků 25.11.18 21:13

@G.a.b.c.a20 Diky,no snad to jeste vydrzi,nez pristi vikend oslavime s dcerkou narozky.To by me mrzelo u toho nebyt.

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 26.11.18 08:39

@simsa55 tomu rozumim..ale urcite to oslavite spolu :-)

lenulexp
Povídálka 31 příspěvků 26.11.18 09:08

Holky, taky máte trochu obavy jak to budete zvládat? :mrgreen: Nebo jsem v tom sama? :lol: Malý už sice bude mít dva roky a měsíc,ale furt to nebude jako třeba 3roční dítko a k tomu mimi :)

simsa55
Stálice 68 příspěvků 26.11.18 13:13

@lenulexp Takové obavy mám celé těhotenství :D .A popravdě čím víc se to blíží,tím víc se bojím.Toho všeho,jak to budu zvládat,jak malá přijme mimi,jak zvládne,když budu v porodnici…Na druhou stranu,to nezměním,tak se na to snažím tak nemyslet :D .Navíc zvládlo to tolik maminek přede mnou…Malá mi navíc přijde,že poslední dobou hodně vyspěla,rozmluvila se a celkově už to začíná být víc parťák a pomocník.

lenulexp
Povídálka 31 příspěvků 27.11.18 12:27

@simsa55 Přesně :D Já jsem sice teprve ve 4měsíci,ale už teď mám obavy jak to všechno bude. Ještě k tomu má malý poslední cca 3měsíce strašně lehký spánek přes den, v noci se občas budí s pláčem, do toho bude mimi a já se z toho asi zblázním :D A to jak přijme mimi jsem taky zvědavá,některé s tím mají celkem problém :? Jo? Tak to máš super,že už je spíš takový pomocník, to je fajn :) Náš malý právě zatím ještě moc nemluví,jen ty základní ham,mama,tata,tady apod..Dokáže podat věci apod,ale mluvení vázne. Tak snad se to do května trochu změní

lenulexp
Povídálka 31 příspěvků 30.11.18 08:37

@G.a.b.c.a20 Tak to je fajn :) A kam kdyžtak teda zajdem? :) Klidně někam dojedu.

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 30.11.18 17:46

@lenulexp dcera bude mit v cervenci 3 roky a termin mam ted na konec kvetna ale taky z toho mam strach, hlavne proto ze ji jeste kojim a je takovy mamanek..mela jsem hrozny strach jak to bude kdyz budu v porodnici ale ted jsem o neco klidnejsi protoze jsem skoncila na 4 dny v nemocnici na kapackach a mala to zvladala lip nez ja..tak ted alespon vim ze to bude v pohode..
@lenulexp muzeme zkusit prckuv raj v havirove ale aby jsme to vychytali tak aby tam nebylo moc lidi..protoze jinak je to tam na nic.. :-) nic jineho me nenapada kde by se dalo jit, ja kdyztak taky nekde muzu dojet kdyby mel pritel volno aby me tam hodil takze se staci domluvit..jinak takova otazka, muzu se zeptat kolik ti je? :-) me je 24

lenulexp
Povídálka 31 příspěvků 01.12.18 09:36

@G.a.b.c.a20 Taky mám termín na konec května :D Náš malý je právě taky celkem mamánek, když jdu občas bez něho do obchodu a hlídá můj,tak prý strašně řve :D Ale po čase se uklidní a dobré. Ony to prý často děti zvládají lépe než maminky :lol: A copak ti bylo?? Jj tak klidně tam,mě ještě napadá nějaký ten raj co je poblíž Avionu,jsem tam kdysi jednou byla,ale to malý ještě nechodil,taže to bylo takové nic moc,ale teď už by to šlo. Jinak mě je 28 :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >