Maminky z Plzně a okolí Nýřan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BaEi
Kecalka 231 příspěvků 08.10.14 06:54
Maminky z Plzně a okolí Nýřan

Ahoj holky hledáme maminku s okolí Plzně a Nýřan, která taky nemá s kým vyrazit s prckem ven třeba na dětské hřiště. Mám holčičku a je jí 14 měsíců a furt hledá děti a u nás na vesnici jsou zrovna všichno ještě malinký…Najde se tu nějaká?:)

Reakce:
Bobi.verunka
Závislačka 3291 příspěvků 08.10.14 07:46

Tak se někdy ozvěte a ukažte!!! ;) Myslím, že by jsme s Jirkou mohli vyhovovat :D :kytka:

BaEi
Kecalka 231 příspěvků 08.10.14 08:35

@Bobi.verunka Veru s vami pocitame :)))

paduska
Kecalka 340 příspěvků 12.11.14 14:03

Ahoj já jsem z Nýřan a máme 9 měsíční holčičku. Před 3 roky jsem se sem přistěhovali a pořádně tu nikoho neznám. Bydlíme v domku se zahradou.

BaEi
Kecalka 231 příspěvků 12.11.14 14:37

@paduska Ahojky my bydlime kousek za Nyranama v Bítově :) taky v baracku :) by jsme se mohli nejaky den domluvit :)

paduska
Kecalka 340 příspěvků 14.11.14 16:41

Tak to by bylo super. Upřímně řečeno jsem hledala kde to vlastně bydlíš, protože tohle jsme smyšela poprvé, ale já to směrem na Heřmanku vůbec neznám, tak asi proto.

Admin skupin a soutěží
Kecalka 374 příspěvků 05.02.18 18:12

Dobrý den,

tušily jste, že existuje skupina sdružující uživatelky z Plzně? Pomozte nám ji rozběhnout a spojte se tak s dalšími maminkami.

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Můžete se tam také domlouvat na společné výlety, cvičení, hlídání dětí…

Přidejte se ;)
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >