Maminky z Prahy 5, Malvazinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lida_u
Nováček 5 příspěvků 21.08.17 18:07
Maminky z Prahy 5, Malvazinky

Našla by se maminka na společné procházky v okolí Malvazinek? Mám 7 měsíční holčičku a sháníme společnost :)

Reklama

Reklama

Reakce:

admin
Echt Kelišová 9137 příspěvků 24.08.17 11:41

Dobrý den,
doporučuju diskuzi Maminky Praha západ okolí Smíchova (Praha 5), nebo zkuste vyhledávání maminek podle místa:mavam:

admin Monika

S.Verka
Nováček 6 příspěvků 22.09.17 00:44

Ahoj, nevim jestli je dotaz jeste aktualni, ale pokud jo, tak muzeme nekdy spolecne vyrazit:) jsem z Jinonic, ale busem by to melo byt kousek. mam podobne starou holcicku - ted ji bude 9 mesicu. tak dej vedet kdyztak:)

lida_u
Nováček 5 příspěvků 22.09.17 11:02

Ahoj, rádi vás poznáme ☺️. Mohly bychom přespříští týden, třeba v úterý, zajít na procházku do lesa na Vidouli. Sejít se můžeme třeba na Hutmance.

S.Verka
Nováček 6 příspěvků 01.10.17 18:54

Ahoj, psala jsem zpravu ale nevim jestli dorazila? Ted v utery je to super, treba v pul 11 na zastavce Hutmanka? Hodi se ti to? budeme se tesit :mavam:

lida_u
Nováček 5 příspěvků 01.10.17 20:45

Byla jsem mimo internet, tohle úterý může být, jen lepší je 11h.

S.Verka
Nováček 6 příspěvků 01.10.17 20:59

Super, budeme tam v 11.

lida_u
Nováček 5 příspěvků 01.10.17 21:02

Abychom se poznaly, máme fialovy X-Lander X-move.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské... číst dále >

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Pořídili jsme synovi psa, ale rychle o něj ztratil zájem

Náš osmiletý syn na nás s manželkou strašně naléhal, abychom mu pořídili... číst dále >

Devět pravidel, které vám pomohou zhubnout jednou provždy

Vyzkoušeli jste už nespočet různých „zaručených“ metod, jak zhubnout, ale... číst dále >

Reklama