Maminky z Prahy - cvičení v Praze?

196
11.4.06 17:34

Maminky z Prahy - cvičení v Praze?

Zdravím všechny maminky,

nevíte prosím některá o cvičení (ne plavání) pro miminka v Praze - nejlépe Praha 4 nebo 10, případně Jižní Město? Prohledala jsem už nabídku na internetu, ale nevyhovuje nám buď místo nebo čas.

Děkuju za případné další typy!

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2773
11.4.06 17:58

Ahoj, no, taky hledám něco takového, našla jsem zatím pro mně nejblíž cvičení v hotelu Panorama, pořádá to Kenny klub, ale kurz už běží a končí v červnu, tož předpokládám, že další začne až po prázdninách. Myslím, že stránky jsou www.kenny.cz, ale nevím to stopro :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
11.4.06 18:08

Ahoj. cvičení s dětmi (od 4 měsíců) + cvičení s hlídáním dětí je na Hamru, Praha 10. Rozpis najdeš na webu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
11.4.06 18:22

Hajinko,

jojo, tam jsem volala, Panorama je obsazena :-(
Nabidli mi ale cviceni v YMCE (Florenc) v pondeli od 10.30. Kdyby te to zajimalo, tak si tam zavolej. Na nas je to dopoledne moc daleko :-(
Ale to co poradil Bramburek (diky!) vypada dobre. www.hamrsport.cz. Skoda jen, ze je vsechno dopoledne. Nam by vic vyhovalo tak od tri az ctyr, ale to neni snad nikde :-(

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
11.4.06 18:23

Hajinko,

jojo, tam jsem volala, Panorama je obsazena :-(
Nabidli mi ale cviceni v YMCE (Florenc) v pondeli od 10.30. Kdyby te to zajimalo, tak si tam zavolej. Na nas je to dopoledne moc daleko :-(
Ale to co poradil Bramburek (diky!) vypada dobre. www.hamrsport.cz. Skoda jen, ze je vsechno dopoledne. Nam by vic vyhovalo tak od tri az ctyr, ale to neni snad nikde :-(

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
11.4.06 19:00

to jsem blázen, ale na tom Hamru žádné civčení pro děti nevidím.. Adelko, mohla bys poslat konkrétní odkaz? (že bych byla slepá… :oops: ??)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
11.4.06 19:27

Paji,

je to jen v rozvrhu hodin, taky jsem hledala :-)
http://www.hamrsport.cz/articles.asp?…

Tak co, zkusime to ? ;-)

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
11.4.06 19:41

Adélo díky za průzkum :-). Ten Hamr nám bohužel koliduje s dopolední svačinou a spaním, Ymca už je lepší.
Ta Panorama je plná i na další kurz po prázdninách? :?: :?: :?: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.4.06 07:05

Ahojky,

my chodíme do Kája a Pája klubu do Kodaňské ul. http://www.volny.cz/dufino.praha/
Laura

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama