Maminky z Tábora a okolí - ozvěte se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llenulle
Nováček 6 příspěvků 08.02.18 08:42
maminky z Tabora a okoli- ozvěte se

Ahoj hledam mamci na materske, pokecat, predat zkusenosti i sejit se a vyrazit snasemi malymi prtousky.

Reklama

Reakce:

Kubido
Kecalka 199 příspěvků 08.02.18 08:57

Ahoj, pár nás je ve skupince Maminky Tábor a okolí, tak koukni a můžeš se přidat. :)

llenulle
Nováček 6 příspěvků 08.02.18 10:09

Ahoj, zkusim tu skupinku najit, moc se tu zatim nevyznam, kdyby jsem to nenasla ozvu se.Dik

llenulle
Nováček 6 příspěvků 08.02.18 10:15

Ahojky, tak jsem tu skupinu nasla, ale jestli jsem dobre koukala nikdo tam aktivni neni. Posledni prispevek 7/2017.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama