Maminky z Žabčic, Židlochovic a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kiwka
Nováček 3 příspěvky 21.10.14 22:38
Maminky ŽABČICE, ŽIDLOCHOVICE a okolí

Ahoj holky, nedávno jsme se přistěhovali kousek za Brno a v únoru čekáme miminko. Ráda se seznámím s maminkama nebo s „čekatelkama“ :)) v okolí Žabčic, Židlochovic… Kolik se Vás najde? :)

Reakce:
zeleny čaj
Kecalka 237 příspěvků 22.10.14 11:01

Hrušovany u Brna :mavam:

Psotovadenisa
Povídálka 14 příspěvků 13.12.14 22:12

Taky hrušovany kluk 2,5 roku snazeni o druhe

zeleny čaj
Kecalka 237 příspěvků 13.12.14 23:02

Já mám holku skoro 2 a 39 tt

Psotovadenisa
Povídálka 14 příspěvků 14.12.14 13:41

No super, nas malej teda holky nerozlisuje, hlavne ze ma s kym radit:) a jak dlouho tu bydlite?

zeleny čaj
Kecalka 237 příspěvků 14.12.14 18:14

V hruskach 4 roky asi, jinak celej zivot v zidlochovicich

Psotovadenisa
Povídálka 14 příspěvků 14.12.14 18:21

No tak to jste znalci, ja jsem tu od maleho narozeni, tak kdybyste chteli ven rada se pripojim..treba momentalne hledam partacku na zimni prochajdy do zidlochovic na svarak do cukrarny at se malej nadycha po ceste cerstveho vzduchu, je to fajn relax

zeleny čaj
Kecalka 237 příspěvků 14.12.14 20:28

No já sem ráda, že chodím :D příští neděli mám termín, doufám, že si to rozmyslí a narodí se dřív, chci být na vánoce doma :D Ale pak klidně můžem, chodíme ven hodně ještě s jednoou mamčou mladou, ta má kluka v březnu 2 roky :)

Psotovadenisa
Povídálka 14 příspěvků 15.12.14 10:53

Super, já píšu zimní ale upřímně před vánocema toho moc nestíháme:D takže po 6 nedělí, kamarádka taky tedˇrodila klučíka a má starší holčičku a taky prý ráda prochajdy, takže to akorát po novém roce vyjde po 6nedělku tak můžeme spojit procházkovou bandu, tak zatím hodně štěstí. krásnější dárek si nejde představit, držím pěsti at to stihnete ke stromečku

zeleny čaj
Kecalka 237 příspěvků 15.12.14 10:59

Super :) budem se těšit, a psala sem ti sz :)

Kikuus
Nováček 2 příspěvky 05.05.16 19:16

Ahojky holkz jsem ve 22tt a ráda bych se seznámila s nějakou mamčou která je stejně věkově jak já nebo bude mít také mimi, a nebo má…ted jsme se přistěhovali do Židlochovic…moc ráda poznám fajn holčinu na procházky na kafčo…a halvně abych tu někoho měla nějakou maminu která také má mimi…díky za reakce :) :) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >