Maminky ze Šluknovského výběžku, ozvěte se

20157
25.7.13 10:26

Maminky ze Šluknovského výběžku, ozvěte se

Milé eMimiňačky, žijete některá ve Šluknově, Krásné Lípě, Rumburku, Varnsdorfu, či v okolních vesničkách?
Já bydlím na Vlčí Hoře, a i když turistů mi pod okny během dne projde habaděj, chybí mi potkat na procházce jinou maminku s kočárkem.. Na dětské hřiště jezdíme autem do Doubice.. Zkrátka, toho klidu a samoty je občas přespříliš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58513
25.7.13 10:35

Jiříkov se počítá? :mrgreen: néé, teprve se budu stěhovat, snad se Ti někdo ozve, znám tam hodně mamin :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
25.7.13 10:59

To víš, že jo, pochybuji, že tady najdu někoho přímo z naší vesnice, když ani venku je nepotkávám :lol:
Co vás táhne do toho kraje bez civilizace? Jezdíte na nákupy do Německa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58513
25.7.13 11:06

@Damael já z Jiříkova pocházím, sice teď už pár let žiju ve městech (pha, mošnov, frýdek), ale šla bych zpět za rodinou a za klidem.. :think: teď se tam rekreuje moje dítko a je na max spokojené. Mít babi a dědu blízko by bylo super.. a mmchdm, Jiříkov je město :P :mrgreen: Jinak já v německu chodila do školy, nakupovat tam chodíme celkem často - kvůli kvalitě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
25.7.13 11:23

A kam jezdíte? My zatím objevili Edeku, Kaufland a Rossmanna s Earnstings Family v Neugersdorfu.
Pro děti je to ideální místo, pokud tu ještě ke všemu žijí prarodiče. Příroda, lesy, louky, poměrně málo aut, místní lidé jsou takoví klidnější než ve městě.
Ještě tak, kdyby tu byla práce a kraj zase rozkvetl.. Když projíždím autem a vidím ty nádherné předválečné vily, je mi jasné, že to kdysi býval velice bohatý kraj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 11:47

Já jsem z MIkulášovic. S kočárkem už teda nejezdím, dceři budou 3, ale kdyby si chtěla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 11:49

Do Německa na nákupy jezdím, do Sebnitz a Neustadtu - přechod Dolní Poustevna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
25.7.13 13:48

@Anitram2 To je super, zapamatuji si to, Sebnitz jsem objevila minulý víkend - je tam ohromný Kaufland, takže tam asi budu občas jezdit, a kousek před Pustevnou mají takoví milí mladí lidé kozí farmu. Možná je paní i tady mezi námi na eMiminu :D
Jsem teď u rodičů, hlídám jim dům, ale asi za dva týdny se budu vracet, tak se případně ozvu. A pro tebe platí i pozvání k nám, když si uděláte výlet na rozhlednu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 20:19

Ok, budu ráda, když se ozveš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
25.7.13 21:41

Jo a jak asi? Tady orel, tady orel, orel volá poštolkůůů.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.14 23:43

Ahoj, jsem maminka z Rbk s 16m prckem a taky hledám nějakou maminku na kočárkování :) Inzerát je sice starý, ale tak to zkouším, kdyby to jěště platilo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.14 10:47

Ahooj, jsem ze Šluknova, strávila jsem tam dětství, ale ted už tam nebydlím a jezdíme občas na víkendy, ale chtěla jsem tě aspoň pozdravit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8236
26.7.14 00:26

Já jsem ze šenova, ale dítko nemám jsem teprve snažilka tak já se ozvu až budu náké dítko mít :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
27.10.14 17:52

@farinka 29.1., to je skoro rok zpoždění s odpovědí, co? A to jsem celé léto byla na severu.. Teď bydlím v jedné vesničce v polabí, ale s jarem se na sever snad zase vrátím.. Poptávka stále platí, mám o pár měsíců mladší dceru, než tvé dítě, a o necelý rok staršího syna. Takže kamarád do party tam „nahoře“ se hodí, a parťačka na pokec taky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
27.10.14 17:54

@MájkazGurunu Tak až budeš plánovat další víkend, tak mi pošli sz ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama