Maminky žijící v zahraničí jak jste spokojený?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
9755
7.1.15 18:45

@Ververka77 no vice mene ano. Byl to jeho sen. Jsme tu 3,5 roku. Jsem tu pracovala dva roky a ted jsem 11 mesicu na materske.
A proc ses rozhodla nakonec pro Salzburk? Kvuli priteli/manzelovi?
Jinak to okoli je nadhera. Ty hory…uzasne. Chceme jet v lete asi k Mondsee a delat vylety.po okoli, jako Salzburk, Insburk atd.
Muzes mi i neco doporucit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
936
7.1.15 19:03

@Ververka77 Californie, ted jsme tady. On pojede zpatky v cervenci a ja v zari :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
7.1.15 19:54

@Sini A kam nazpátek? Do té Kalifornie? My žili v USA dva roky a nakonec jsme se rozhodli vrátit se nazpátek a zkusit štěstí v Evropě, tak uvidíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
7.1.15 19:58

@kar-maa My jsme toho zatím moc neprojeli, ale určitě doporučuji Berchtesgaden (a Orlí hnízdo), Wolfgangssee, Salzkammergut (Hallstatt, Dachstein), Koenigsee… je to tu opravdu krásné. Snad budeme mít víc času na jaře :) a co jsi dělala za práci? Bylo těžké ji sehnat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
7.1.15 20:30

@Ververka77 Ahoj kde v USA jste zili? partner chce do budoucna pracovne do Canady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
7.1.15 20:40

@chijioke My jsme žili v Ohiu, takže ne až tak daleko od kanadských hranic :) bohužel jsem se tam podívala jenom jednou, když jsem přešla most u niagárských vodopádů do Kanady, jednou bych ale chtěla vidět víc, je tam krásná příroda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
8.1.15 09:09

@Ververka77 my jsme tu meli kamarady, takze mi dohodili praci oni. A muj si ji tady nasel jeste kdyz jsme byli v CR. Jinak by jsme sem nejeli. Nakonec jsem do prace nastoupila driv nez manzel. Delala jsem v jednom rodinnem penzionku. Delala jsem co bylo potreba kdyz nekdo vypadl. Od pokojske, pomoci v kuchyni, objednavky pokoju atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
8.1.15 09:32

@kar-maa Ahojky, my zijeme v Oberösterreich u Freistadtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat