Maminky žijící v zahranicí, plánujete někdy návrat do ČR?

3657
8.6.17 09:37

Maminky žijící v zahranicí, plánujete někdy návrat do ČR?

Vy, co žijete delší dobu v zahraničí, plánujete někdy návrat do ČR? Jak často do ČR jezdíte a jaký vztah mají k ČR vaše děti? Jak se s odchodem vyrovnali vaši rodiče, jak často se vídáte a jaké mají s nimi vztahy Vaše děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.6.17 09:48

My zijeme v Nemecku. Navrat neplanujeme, rozhodne ne v pristich par letech. Duvodem jsou pracovni podminky a nase spokojenost. Domu jezdime celkem hodne, cca jednou za dva mesice, nekdy na delsi dobu. S rodinou udrzujeme kontakty. Deti mluvi vyborne cesky. Rodice nas chapou.

• Nahlásit
  • Citovat
3002
8.6.17 10:01

Taky zijeme v Nemecku. Navrat neplanujeme… nase nejmladsi dite uz ma i nemecke obcanstvi, pro zbytek budeme zadat letos. Do CR jezdime jak to vyjde - ca 1× za 3-4 mesice, ale rodina nas navstevuje i v De. S rodici skypuju obden, vztahy mame dobre. Decka jsou trilingvni a cesky mluvi perfektne… do Cech jezdi ca 2-3× za rok k babicce na prazdniny. Rodice me chapou… a jsou radi, ze jsem neutekla dal :lol: Puvodne jsem chtela do USA nebo do Svedska :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
8.6.17 10:07

Kámoška žije v Norsku, druhá Británii, návrat nikdo zatim neplánuje, děti mají občanství, oni tam mají své životy.. do čr jezdí cca 2× ročně, rodině platí letenky cca 4× ročně.. rodiče to berou v klidu, díky bohu za skype.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.17 10:23

Žiji také v Německu, vdala jsem se tu, mám dvě děti, ale syna z prvního vztahu ještě z ČR.
Návrat neplánuji, možnááá někdy na důchod.
Dcera je ještě malinká, syn prvňák. Má rád Čechy, rád tam jezdí, rád si povídá česky, i když už umí lépe německy než česky.
Mám v ČR vlastně jen jednoho rodiče, ten má svůj život, vídáme se párkrát v roce, většinou na Vánoce pravidelně. Po kamarádkách se mi stýská, ale bohužel tam nejezdím tak často, jak bych je chtěla vídat.
Jsem tu spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.18 10:33

Navrat neplanuji. Bydlim v kalifornii, usa uz 15 let. Mame 2 deti 2 a 4. Do cr letame kazdy druhy rok na 4 tydny a moji rodice letaji do usa kazdy rok na 1-2 mesice. Deti umi anglicky a cesky, ang lip. Manzel je american a tak je tezsi tu cestinu udrzovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama