Máminy poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simik12
Povídálka 28 příspěvků 04.11.18 19:58
Máminy poraďte

Dobrý den, jsem půl roku po císaři a chci cvičit. Kojením jsem prostě se dostala na váhu před porodem. Katastrofa! Měsíc nekojim a poslední týdny se snažím cvičit a tak hubnout, ale kila ne a ne dolů. A ještě při cvičení nebo procházce s kocarem do kopce se mě točí hlava. Beru vitamíny ale nic. Jak mám cvičit a dát se prostě trošku do pořádku, když to nejde. Přece jenom se takhle necítím dobře, ale hlava mi ne a ne dovolí cvičit. Poradíte co s tím? Měla to nějaká taky tak? Nedokáží se dívat do zrcadla. Kdyžtak nějaký tipy? Díky.

Reakce:

Halamka
Závislačka 3659 příspěvků 1 inzerát 04.11.18 20:05

S tím motáním hlavy bych si došla k praktikové na odběry. Můžeš mít nedostatek minerálů nebo vitamínů, může tam být jiný problém. Zatím na sebe nebud tak tvrdá. Na jednu stranu i půl roku po porodu se tělo může dávat do normálu, natož po císaři.
Ale k Dr si zajdi.

Venceslavka
Kecalka 239 příspěvků 2 inzeráty 04.11.18 20:44

Taky jsem hubla po císaři, začínej pozvolna, rychlejší procházky s kočárem jsou fajn, postupně zvyšuj dobu procházky, + třeba kopce jsou fajn. A 70% váhy je strava, jen 30% pohyb, tak uprav jídelníček.

Simik12
Povídálka 28 příspěvků 04.11.18 21:01

@Venceslavka … Jídelníček mám v celku fajn, nejím nějak pečivo a když už tak jednou denně na snídani si dám tmavý tousty. Jinak nic tak extra tučného nejím. Jasně s kočárem jezdím rychleji.

Uživatel je onlineLamátko
Ukecaná baba ;) 2498 příspěvků 2 inzeráty 04.11.18 21:42

Musíš mít větší výdej než příjem aby jsi hubla; tak buď více pohybu a nebo uprav jídelníček. Nepij slazené a jez spíše jak ucítíš že máš hlad, tak jak si tělo řekne a hlavně zdravě

Uživatel je onlineLamátko
Ukecaná baba ;) 2498 příspěvků 2 inzeráty 04.11.18 21:43

Schválně si piš co za den sniš a vypiješ a podle toho to pak uprav

Luciferda
Extra třída :D 10835 příspěvků 4 inzeráty 04.11.18 21:50

Ono je taky možný, že jíš naopak málo. To pak tělo hubnout nebude, většina je tak naprogramovaná. Koukni na kalorické tabulky, kolik by měl být denní příjem a pak si spočítej jak na tom s jídlem jsi…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >