Maminy z Brna na pokec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mejdabejda
Nováček 7 příspěvků 16.12.14 16:48
maminy z Brna na pokec

Ahoj všem, jsem z Brna, je mi 40,mam skoro ročního syna, a hledám spřízněnou duši, na pokec, na vycházky, se smyslem pro humor, černý, ironie, takže o neduhách svých dětí ano, ale s mírou, nejsem ten typ zapálené mykující maminky, budu ráda, když se mi ozve někdo s podobným náhledem, a podobně starým dítětem, ať nejsem příští rok na pískovišti za divného pavouka…:-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.14 16:50

No škoda, jsem o generaci mladší než ty, jinak bych se přidala :mrgreen:

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 16.12.14 17:35

Ked moji smradi uz maju 4 a 2 a ja uz poctivo zarezavam :?

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 17.12.14 00:16

Je mi 38, mam skoro dvoulete ditko.
Jsem divny pavouk a s malokym si sednu ;)

mejdabejda
Nováček 7 příspěvků 17.12.14 11:33

Pavouci vítáni, na věku nezáleží… Zase tak moc nás nebude :-)

Limpapony
Povídálka 27 příspěvků 18.12.14 23:41

Také se ráda přidám, je mi 38 a mám smečku ve věku 6, 5 a 2×1. Černý humor mi opravdu není cizí :) a z Brna jsem také!

mejdabejda
Nováček 7 příspěvků 20.12.14 11:27

Bezva, a kam všechny chodíte? V parku potkávám jen kakánky, ekzémky a „já jsem řekla, on řekl“…

Limpapony
Povídálka 27 příspěvků 20.12.14 14:33

S první várkou dětí jsem chodila hodně do Mariánského údolí (máme to kousek), na hřiště, do kroužků a dětských kaváren. Teď už jsou ale školou a školkou pivinné. S malými dvojčaty jsem zatím hodně doma, teď co začali kluci chodit spát po obědě, tak se s nimi chystám vyrážet do společnosti, ale ještě nevím kam. Co vy ostatní, máte nějaké tipy na výběh?

mejdabejda
Nováček 7 příspěvků 20.12.14 17:42

Já žádné tipy nemám, jsem se synem doma, chodím tedy na procházky, ale sama, a uz si pomalu připadám jako těžký asociál, nechci aby na tom byl stejně…kvůli mně. Jenomže já nejsem družný typ, aspoň nééé s výše popsanými maminkami.

Limpapony
Povídálka 27 příspěvků 20.12.14 20:37

S klukama taky teď skoro nikam nechodím. Naše procházky jsou pořád stejné: vyzvednout jednu dceru ze školy a druhou ze školky a pak už se mi nikam nechce, protože táhnu aktovku. Konečně jsem ale zavedla spaní po obědě, tak mám relativně volná dopoledne. Jak přesně starého chlapečka máš? A odkud jste?

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 20.12.14 22:26

Tiez som si vystacila ‚sama so sebou‘. Nie zeby som obcas nekakankovala, zvlast u prvej - pani, predstavte si to, ja som mala zrazu decko, a urcite som bola prva na svete :mrgreen: :oops: - ale z pobytov v materskych centrach som sa vracala tak nejak vystavena :oops:

Inak ja som bola spokojna s Pastelkou v Lisni.

Limpapony
Povídálka 27 příspěvků 20.12.14 22:56

Ahoj Bábi, taky jsem se staršími dětmi chodila do Pastelky, je to tam fajn. Ale musím přiznat, že jsem se po první MD těšila zpět do práce do našeho téměř pánského kolektivu, protože řeči o mrňatech už mě dost vysilovaly (no a do roka a do dne šup na další MD) Před časem jsem sledovala diskuzi o školkách v Líšni, jak to vypadá teď? Prošla jsem si tím v letech 2011 (neúspěšně) a 2012 a čeká mě další kolo 2016, kluci jsou v září :(.

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 20.12.14 23:27

Podarilo sa mi pred dvoma rokmi vzbudit zaujem u jednej novinarky - vystarala som, ze v Lisni sa v 2009 predalo zo 6 skoliek za korunu, no a ta novinarka zacitila sancu, tak chodila za starostom - tiez mal prsty v tych predajoch - no a vydupala rozsirenie kapacit tusim o nejakych 100-120 miest v minulom roku.
Ale mne to bolo aj tak prd platne a platim sukromnu skolku :?

Inak ja sa vracala do prace ked mala prva rok, a ked oslavila dva roky, uz som mala doma mesacne mrna :think:

mejdabejda
Nováček 7 příspěvků 21.12.14 19:13

No já jsem z Brna, bydlim blizko centra, ale vazne nevim, kam chodit. Ja nechodila ani na predporodni kurzy, konzultace, a jelikož jou moje kamarádky matky uz velkzch deti, tak ani za nimi. Mně se všechny ty kurzy nejak příčily, mela jsem i problém v porodnici při prohlídkách, zapovídat se s maminkama. Tehotenstvi jsem nejak neprozivala, asi tim, ze nebylo planovane, ale i moji náturou, nejsem ten žvatlajici, zážitky si sdelujici typ. Hlavne jsem az do 7 mesice zila a pracovala v Anglii, a pak ty poslední dva tady byly tak hektice, nemela jsem nic nachystaného, malovala jsem, sádrovala, sháněla věci…Pro rýpalky, otec je cech a uz bydli s nama, ale zacatky byly krusne. Spadla jsem do toho, a nebyla nachystana vůbec na nic. Takze ted jsem uspesne absolvovala skororok, a hledam nejake spolecenske vyziti pro syna, at nevidi porad jen muj ksicht.

Limpapony
Povídálka 27 příspěvků 21.12.14 21:00

Mejdabejda: taky jsem nikdy na žádném kurzu nebyla, neměla jsem čas. U první dcery jsme rekonstruovaly domek a u dalších dětí mi to přišlo zbytečné. Se staršími dcerami jsem prošmejdila co se dalo, ale dnes mám pocit, že už jsem vše o dětech řekla a je to pořád to stejné dokola. Kamarádky, se kterými jsem se v té době seznámila, jsou už teď všechny zpět v procesu. Ale i tak bych ráda s kluky někam do společnosti stejně starých dětí, aby viděli, že jsou na světě i jiné děti „než ten chlapeček co mi pořád bere hračky a vypadá jako já“. Co se týká mateřských center, tak v se středu města nic neznám, vím jen o dětské kavárně na Husove.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama