Máminy že Severního Irska - potřebují radu ohledně dětského pasu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moana
Nováček 9 příspěvků 21.02.18 22:29
Maminy ze Severniho Irska -potrebuji radu ohledne detskeho pasu

Ahoj holky, potrebuji poradit. Vyrizovaly jste si nektera v posledni dobe ceske pasy pro sva ditka?
Bydlime v Sev. Irsku a chci vybavit detem ceske cestovni pasy. Deti jsou narozene zde a dostali ceskou narodnost.
Z toho co jsem vyrozumela na netu a na strankach Ceske ambasady v Dublinu, musime v prvni rade nechat prelozit jejich rodne listy do cestiny, smluvit si schuzku a pak je dopravit na ambasadu v Dublinu, cekat az nam daji vedet, ze si je muzeme vyzvednout zpet, dojet pro ne a rovnou podat zadost o ceske pasy k cemuz potrebuji scecialni rozmer fotky, kterou pry delaji jen dve studia v Dublinu? :zed: :nevim: a pak znovu cekat (pry 120 dni) az pasy dorazi z Cr a prijet si je vyzvednout, predani jednoho pasu je pry 1100 Kc.
Je to tak, nebo mate jine zkusenosti? Opravdu jste cekali tak dlouho a jak je to s tim fotem?
Dekuji predem za odpovedi. :kytka:

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18410 příspěvků 21.02.18 22:37

Je to všude stejné, my jezdili 700 km jednu cestu :mrgreen: Trvalo to půl roku celkem.

Překlad, požádat o česke občanství a rodný list, pak pas.

Moana
Nováček 9 příspěvků 21.02.18 22:41

To je otresne, nemuzu se dockat :zed: 8o A jak jste to meli z tou fotkou?

pikola
Neúnavná pisatelka 18410 příspěvků 21.02.18 22:47
@Moana píše:
To je otresne, nemuzu se dockat :zed: 8o A jak jste to meli z tou fotkou?

Nejsem z Irska, ale česká ambasáda funguje všude stejně. Prostě jsme jí udělali kde nám doporučili, na bílém pozadí a trošku větší rozměr.

Moana
Nováček 9 příspěvků 21.02.18 23:16

Oki, diky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Pirát Bartoš vmetl Zemanovi Havla, Poche je prý kontroverzní trafikant

Není pan Poche jen nějakým zástupným problémem? Nad tím se zamýšlí předseda... číst dále >

Prachařová schovává dceru, ale syna vystavuje a dělá si na něm reklamu

Nikdo nesmí vidět moje dítě! To je poslední dobou trend, kterým trpí některé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama