Mamka mě nechce nechat naočkovat.

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 07:47

Mamka mě nechce nechat na očkovat.

Dobrý den, mám menší problém. Je mi 14 let a mamka mi řekla, že bych měla očkování na kovid až v nezbytných případech. (Potom kvůli střední apod.) Že, prý mam svoji imunitu a očkovat nás prostě nechtějí ačkoliv oni sami jsou. Jsem jediná nebo i jiné dítě v mém věku očkování mít nebude?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27792
8.11.21 07:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám menší problém. Je mi 14 let a mamka mi řekla, že bych měla očkování na kovid až v nezbytných případech. (Potom kvůli střední apod.) Že, prý mam svoji imunitu a očkovat nás prostě nechtějí ačkoliv oni sami jsou. Jsem jediná nebo i jiné dítě v mém věku očkování mít nebude?

emimino je od 16 let :pocitac: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15444
8.11.21 07:49

Určitě nejsi jediná. Dceři je patnáct a ve třídě jich je naočkována polovina. A to bydlíme v Praze, takže riziko nákazy poměrně vysoké. Moje dcera teda naočkována je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7327
8.11.21 07:51

K lékaři musíš mít rodiče, takže nic. Tak ti snad rodiče zařídí testy, když bude potreba
Budeš to muset vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2163
8.11.21 07:54

Určitě nebudeš jediná. Jsou rodiny, kde se nenechají očkovat ani rodiče, protože… Můžeš zkusit ještě probrat s ockovanymi spolužáky, jak jim po tom bylo. Jestli měli nějaké nežádoucí účinky. S tím pak zkusit jít ještě za mamkou. Ale možná se o tebe prostě boji. Něco jinýho je nechat něco píchnout sobě a něco píchnout dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
8.11.21 08:00

No muzes se treba obratit i na soud pri nejhorsim, proste pokud opravdu chces a rodice ne tak by soud mel urcit na zaklade posouzeni tve dusevni vyspelosti… precti si clanek

https://www.seznamzpravy.cz/…arazi-157121

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
8.11.21 08:03

Co otec? Nemuze te vzit ockovat on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15880
8.11.21 08:10

Vzhledem k tomu, ze u vakciny nejsou znamy dlouhodobe nezadouci ucinky, deti nesou covid zpravidla dobre a vyhodou je pravdepodobne dlouhodoba imunita, tak pokud srovnam prinosy a rizika, ockovani pro tebe neni uplne vhodne.
Osobne bych te taky neockovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
8.11.21 08:12
@Anonymní píše:

A proč po očkování tak toužíš, to jsi jediná ve třídě a neznáš žádné neočkované dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
8.11.21 08:18

@Lucie_Sx a poskovidovy syndrom je nic co? co kdyz zrovna to chytne a bude mit tu smuli, ze z toho bude mit dozivotni nasledky nebo se z toho hrabat par let?
ockovani je fakt ted bezpecnejsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
8.11.21 08:19
@Anonymní píše:

Jediná určitě nejsi a mamka dobře ví co dělá, neboj. Proč vůbec chceš být očkovaná? Nebaví tě testování ve škole nebo si myslíš že tě očkování před covidem ochrání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15880
8.11.21 08:22
@Leenvecka píše:
@Lucie_Sx a poskovidovy syndrom je nic co? co kdyz zrovna to chytne a bude mit tu smuli, ze z toho bude mit dozivotni nasledky nebo se z toho hrabat par let?

Zas tolik toho u deti neni.
O vakcine z dlouhodobeho hlediska nevime nic.
Kdyz se ukaze nejaky prusvih, maji to na cely zivot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71468
8.11.21 08:35
@Leenvecka píše:

Jaká je incidence postcovidového syndromu u čtrnáctiletého dítěte? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
8.11.21 08:41

A vy žijete na samotě u lesa a nechodíš do školy, že nemas spolužáky, kamarády a nezeptas se jich kdo je očko s kdo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
8.11.21 09:03

Myslim ze je to pruzkum reakce matek na ockovani deti a podklad pro clanek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu