Mamka mu nakupuje oblečení

Anonymní
10.10.20 14:57

Mamka mu nakupuje oblečení

Dámy, můj přítel si neustále nechává nakupovat oblečení od své matky. Je samostatný, peněz má dost. Nikdy si snad nekoupil nic sám od sebe. Ja mu taky dříve nakupovala oblečení ale potom jsem si řekla že je dospělý že se má starat o sebe. Co si o tom myslíte? Že si nechává nakupovat oblečení od své matky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5691
10.10.20 15:00
@Anonymní píše:
Dámy, můj přítel si neustále nechává nakupovat oblečení od své matky. Je samostatný, peněz má dost. Nikdy si snad nekoupil nic sám od sebe. Ja mu taky dříve nakupovala oblečení ale potom jsem si řekla že je dospělý že se má starat o sebe. Co si o tom myslíte? Že si nechává nakupovat oblečení od své matky?

Jestli mu neni aspon 35, tak si o tom nemyslim vubec nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
10.10.20 15:01

Tak jestli to ma maminka v oku a da mu to jako darek, nebo ji to zaplati, tak proc ne. :nevim:
Ja si nektere veci treba taky nechacam radeji darovat nebo koupit, protoze me to nebavi kupovat ci tomu nerozumim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 15:03

Není to jako dárek a ani ji To nezaplatí.

• Citovat
  • Nahlásit
846
10.10.20 15:04

No tak třeba má pocit, že to co má, mu stačí. Když mu to matka koupí, tak si to vezme. Nebo je to tak, že to po ní vyžaduje? Když jsi mu přestala nakupovat oblečení ty, tak se stalo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
10.10.20 15:05

Ty už jsi tu měla diskuzi, viď? Že se chceš přítele zbavit, ale tvoje máma je na něm závislá a všechno mu platí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24995
10.10.20 15:05

Tak třeba ho to nebaví, tak to nechá na ní když už to dělá :nevim: můj muž si taky nikdy nic sám nekoupí, buď ho musím dotáhnout do obchodu násilím, nebo mu to kupuju prostě od oka. Klidně by nosil věci dokud se na něm nerozpadají a nic nepotřebuje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2585
10.10.20 15:07

To mi ani nepřijde zvlášť divný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883

U některých chlapů je problém v tom, že nevidí problém v tom chodit ve starých, odrbaných hadrech :D To když ženská vidí, tak mu prostě něco nakoupí, aby mu ty hrůzy mohla povyhazovat.
Neřeším to, sama manželovi nakupuju některé oblečení (trika, trenýrky), zbytek si zajde koupit sám, když potřebuje (a není to vůbec nijak často).
Pokud má jeho mamka v oku jeho velikost, ví co se mu líbí, tak mu ušetří dost času v obchoďáku. Obzvlášť, pokud je v tomto nerozhodný. Nakupování vlastních hader nedělá člověka dospělým. Navíc, pokud má pocit, že to mamce dělá radost, tak ji prostě nechá ať v tom pokračuje. A je to win-win :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
846
@ZuzaM píše:
Ty už jsi tu měla diskuzi, viď? Že se chceš přítele zbavit, ale tvoje máma je na něm závislá a všechno mu platí.

Tohle je jeho matka, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Je to jednoduché on nechce platit oblečení ze svého.

• Citovat
  • Nahlásit
24995
10.10.20 15:09
@Anonymní píše:

A jeho máma po něm peníze chce? Kolik mu je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
846
10.10.20 15:09
@Anonymní píše:

A i kdyby, tak co? Máme napsat, že je hnusný držgrešle nebo co se tím vyřeší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5691
10.10.20 15:15
@Anonymní píše:

Takze je lakomy skrblik?
A ty si myslis, ze ho prevychovas, vid ze jo? :lol:
Pokud nechodi obleceny jak vagus a drban, tak bych to neresil. Ale s lakomcem bych teda nezakladal rodinu, to pak splaces nad vydelkem jako vetsina zakladatelek tady. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
10.10.20 15:23

Mám syna, kterému je třiadvacet a jsem tak strašná, že když někde vidím třeba svetr, triko nebo košili, o kterých si myslím, že by se mu mohly líbit, tak mu to koupím. Zvlášť když je to výprodej za skvělou cenu. Zpravidla se mu teda snažím poslat fotku s dotazem ano/ne, ale pokud neodpoví dost rychle, tak to beru i bez souhlasu (ostatně většinou to jde vrátit, tak co). Asi bych se měla zeptat jeho slečny, jestli jí to taky nepůsobí nějaké trauma. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama