Mamka se zajímá o můj sexuální život

Anonymní
10.4.21 00:19

Mamka se zajímá o můj sexuální život

Zdravím, je mi skoro 18 a cca čtvrt roku sexuálně žiju s přítelem (předtím jsme spolu 1,5 r chodili). Bohužel problém je moje maminka. Mám ji ráda ale v tomto je hrozná. Až neslušným způsobem se totiž zajímá o můj sexuální život. Nejprve jsem si myslela že má spíš strach o antikoncepci a proto tak vyzvídá “co a jak”. Tak jsem ji uklidnila že se samozřejmě chráníme. Přítele zná a podle jejího mínění je to fajn kluk. Dovolí nám bez problémů se scházet atd. (vím, covid, ale už je to prostě hrozně dlouhé :roll: ), ale proste ty její otázky jsou hrozné. Vyptává se stylem jestli “něco bylo” a “jaký to bylo”… bohužel jednou se jí to povedlo i před přítelem - no mohla jsem umřít hanbou :oops:. Když ji odkážu slušně do patřičných mezí - prostě že se o tom s ní nechci bavit - tak se tváři strašně dotčeně, jakože jí nedůvěřuju, nemám ráda apod. Ještě to úplně vygradovalo ve chvíli kdy se dozvěděla, že jsem se svěřila starší ségře (jsme od sebe sice 11 let, ale máme perfektní vztah :) - ale samozřejmě i u ní se držím nějakých mezí. ) Dostala jsem právě od ségry pár rad - prostě povyprávět jí to všechno hezky zostra a do detailů + vyptavát se jí úplně stejně jako ona mě. Což na toto asi nemám žaludek :mrgreen:.
Poradí někdo, jak to mamce vysvětlit nějak rozumně? Bo já už fakt nemůžu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2306
10.4.21 00:25

:mrgreen: to znám a mě se ptá matka i teď a to jsem o polovinu starší než ty. Manžel ji takhle jednou povyprávěl že se mnou nic nebylo a musel si zaplatit placenou službu. Vyprávěl jí to přede mnou a ja se musela řehtat :D před ním už se neptá. Zkus ji vylíčit něco echt vymyšleného třeba ji to pak přejde. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 00:28

@chivavinka OMG tak to je síla :mrgreen:
Možná si zkusím vymyslet nějakou pořádnou story, ale pochybuju že to dám, vyprávět jí takovou věc :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
2306
10.4.21 00:31
@Anonymní píše:
@chivavinka OMG tak to je síla :mrgreen:
Možná si zkusím vymyslet nějakou pořádnou story, ale pochybuju že to dám, vyprávět jí takovou věc :oops:

Pokud se budeš červenat tím lépe. Bude to působit přesvědčivěji. Zase neznám váš vztah tak ať si to s mamkou nepokaziš ale ja razím heslo na blbou otázku blba odpověď. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
10.4.21 00:34

Tak jí také někoho najděte a bude klid. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 00:39

@Aquarius79 má taťku :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
869
10.4.21 00:42

To jsem si myslel. :mrgreen: A zkusila jste zrcadlovou psychologii? Že byste přišla a zeptala se jí, jaký měla večer a jestli si s taťkou řádně užila? Můžete se zeptat i na jejich ochranu, nebo jestli můžete ještě očekávat sourozence?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 00:45

Ještě na dokreslení situace - mamka vždy byla takový ten kamarádovací rodič, ale bohužel to doháněla až do extrému. Př. když jsem jako menší si hrála nebo si povídala s kamarádkama, pořád se mezi nás snažila ”vetřít” a být “jedna z nás”. No dojel na to vztah s mojí tehdejší BFF a ani se nedivím :roll:. Nebo za mnou pořád chodila a vyptávala se co škola, kamarádky, prostě chtěla si povídat ale takovým tím vlezlým způsobem. Nedokázala respektovat, že i já chci mít někdy klid a soukromí. Když jsem ji o to požádala, hned jsem byla ta zlá, nevděčná apod. Už tenkrát jsem vnímala, že toto není normální… tak asi tak :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 00:47
@Aquarius79 píše:
To jsem si myslel. :mrgreen: A zkusila jste zrcadlovou psychologii? Že byste přišla a zeptala se jí, jaký měla večer a jestli si s taťkou řádně užila? Můžete se zeptat i na jejich ochranu, nebo jestli můžete ještě očekávat sourozence?

Tuto radu už jsem dostala od ségry, a pomalu na to sbírám psychické síly. Bo vidím jak strašlivě trapné to bude :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
869
10.4.21 00:50
@Anonymní píše:
Tuto radu už jsem dostala od ségry, a pomalu na to sbírám psychické síly. Bo vidím jak strašlivě trapné to bude :mrgreen:

To chápu, momentální situace trapná, ale za pár let se tomu zasmějete. Hlavně v letech, až se bude vzpomínat na sexuální život. :mrgreen:

Ale jinak to možná nepochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 00:57
@Aquarius79 píše:
To chápu, momentální situace trapná, ale za pár let se tomu zasmějete. Hlavně v letech, až se bude vzpomínat na sexuální život. :mrgreen:Ale jinak to možná nepochopí.

Tak ne že bych mamince nepřála dlouhý život, ale myslím ze toho až já budu na svůj sexuální život pouze vzpomínat se nejspíš nedozije 8o zatím končit, nehodlám, vždyť jsem sotva začala :lol: to až tak za 50-60 let :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
869
10.4.21 01:04
@Anonymní píše:
Tak ne že bych mamince nepřála dlouhý život, ale myslím ze toho až já budu na svůj sexuální život pouze vzpomínat se nejspíš nedozije 8o zatím končit, nehodlám, vždyť jsem sotva začala :lol: to až tak za 50-60 let :mrgreen:

Tak to vám budu fandit. :potlesk: Bude to chtít tak o deset let mladšího partnera, ale raději tak za deset let, teď by to mohl být problém. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1909
10.4.21 02:03

Ježkovy voči. No nezávidím ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1084
10.4.21 05:41

Řekni mami jsem ráda, že se zajímáš, nevím jak moc jsi probírala s babičkou, jak ti vyhovuje nebo nevyhovuje taťka v posteli. Já jsem spokojená. Kdyby se objevilo něco s čím bych si nevěděla rady, tak se tě zeptám. Do té doby tohle téma probirej s kamarádkama, protože já si myslím, že tohle do vztahu mamka - dcera nepatří.
Hele možná se urazí, ale mohla by se stáhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31130
10.4.21 07:09
@Anonymní píše:
Ještě na dokreslení situace - mamka vždy byla takový ten kamarádovací rodič, ale bohužel to doháněla až do extrému. Př. když jsem jako menší si hrála nebo si povídala s kamarádkama, pořád se mezi nás snažila ”vetřít” a být “jedna z nás”. No dojel na to vztah s mojí tehdejší BFF a ani se nedivím :roll:. Nebo za mnou pořád chodila a vyptávala se co škola, kamarádky, prostě chtěla si povídat ale takovým tím vlezlým způsobem. Nedokázala respektovat, že i já chci mít někdy klid a soukromí. Když jsem ji o to požádala, hned jsem byla ta zlá, nevděčná apod. Už tenkrát jsem vnímala, že toto není normální… tak asi tak :)

Jasně. BFF se radši zdekovala kvůli tvé mamince… 8o Podrobnosti jí rozhodně říkat nemusíš nebo jí oplať otázkou, jaký je otec v posteli. Ale bacha na to, ab ses nedozvěděla co nechceš. Od „kámošky“. Mámu by měla maximálně zajímat ochrana, když studuješ a oni tě živí. A jestli to je slušný kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat