Mamky, nemamky z Brna, jdete dnes někam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elnido
Kecalka 267 příspěvků 27.04.18 19:04
Mamky, nemamky z Brna, jdete dnes někam?

Ahoj holky, tak nějak se mi dnes zachtělo si někam vyjít, na víno, pivo, mezi lidi. Původně jsem měla v plánu brzo zalehnout a zítra s manželem na výlet ( dcera je poprvé na 3 dny s babičkou ), ale manžel má zítra pracovní povinnosti se kterýma se jaksi nepočítalo. Popravdě mě to trochu vytočilo a nechce se mi být dnes doma, když mám nečekanou možnost se zítra vyspat????. Je tu nějaká parta žen či žena, co někam v Brně vyráží? Všechny kamarádky mají děti a jim ani nemá smysl volat… Jde mi o pokec o normálních věcech, nehledám nejlepší kamarádku nebo tak ????

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama