Mamky, nemamky z Brna, jdete dnes někam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
elnido
Kecalka 284 příspěvků 27.04.18 19:04
Mamky, nemamky z Brna, jdete dnes někam?

Ahoj holky, tak nějak se mi dnes zachtělo si někam vyjít, na víno, pivo, mezi lidi. Původně jsem měla v plánu brzo zalehnout a zítra s manželem na výlet ( dcera je poprvé na 3 dny s babičkou ), ale manžel má zítra pracovní povinnosti se kterýma se jaksi nepočítalo. Popravdě mě to trochu vytočilo a nechce se mi být dnes doma, když mám nečekanou možnost se zítra vyspat????. Je tu nějaká parta žen či žena, co někam v Brně vyráží? Všechny kamarádky mají děti a jim ani nemá smysl volat… Jde mi o pokec o normálních věcech, nehledám nejlepší kamarádku nebo tak ????

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >