Mamky přítel mě obtěžuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 19:17
Mamky přítel mě obtěžuje

Dobrý den. Mamka si před rokem našla přítele. Já ho nemusím od začátku, ale snažím se s ním vycházet kvůli mamce. Teď už ho ale mám plný zuby. Jsem s ním často sama doma a on má pořád blbý narážky, osahává mě, „náhodou“ mi leze do koupelny když tam jsem. Mamce se mi to nechce říkat, protože ho má vážně rada a je konečně šťastná. Já už ale nevím jak ho odpálkovat, je strašně dotěrnej. Nevím o co mu jde :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 21.04.19 19:28

:lol: :lol: o co by mu mohlo jit.. ze by o sex?

milami
Kecalka 129 příspěvků 21.04.19 19:35

Kolik je ti let?
V koupelně se zamykej, to je snad to nejjednodušší.
Proč jsi s ním často sama doma? Byla bych často venku nebo bych si zalezla do pokoje. S ním i s mámou si promluvit, než zkusí něco víc.

Paola21
Závislačka 4054 příspěvků 21.04.19 19:35

Mamce to řekni, v koupelně se zamykej..

Dsarka
Stálice 73 příspěvků 21.04.19 19:38

Mamce to určitě řekni, když stím nezačneš něco dělat může se to začít stupňovat :zed:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 21.04.19 19:39

Mamce to rekni, muze se to stupnovat abys pak nezaplakala. Mamka by mela vedet koho ma doma

padesátikoruna
Kecalka 196 příspěvků 21.04.19 19:41

Určitě to mamce řekni, ať ví, co má doma. Pravděpodobně ti nebude věřit, ale to už není tvoje záležitost.

Annabela11
Závislačka 3628 příspěvků 21.04.19 19:43
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mamka si před rokem našla přítele. Já ho nemusím od začátku, ale snažím se s ním vycházet kvůli mamce. Teď už ho ale mám plný zuby. Jsem s ním často sama doma a on má pořád blbý narážky, osahává mě, „náhodou“ mi leze do koupelny když tam jsem. Mamce se mi to nechce říkat, protože ho má vážně rada a je konečně šťastná. Já už ale nevím jak ho odpálkovat, je strašně dotěrnej. Nevím o co mu jde :roll:

V koupelně s zamykej :nevim: a vse rekni mame, co jineho? Uchyla asi doma chtit nebude…

Enmamma
Závislačka 3885 příspěvků 21.04.19 19:44
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mamka si před rokem našla přítele. Já ho nemusím od začátku, ale snažím se s ním vycházet kvůli mamce. Teď už ho ale mám plný zuby. Jsem s ním často sama doma a on má pořád blbý narážky, osahává mě, „náhodou“ mi leze do koupelny když tam jsem. Mamce se mi to nechce říkat, protože ho má vážně rada a je konečně šťastná. Já už ale nevím jak ho odpálkovat, je strašně dotěrnej. Nevím o co mu jde :roll:

Takto reaguje na takovou situaci spousta dětí a výsledkem je, že trpí roky sexuální obtěžování, nedej bůh znásilňování. Nemá to být tak, že dítě chrání mámu, ale máma chrání dítě. Nota bene, před čím chceš mámu chránit? Před tím, aby pochopila, že miluje sexuálního predátora? Chceš jí chránit, aby nikdy nepochopila, jaká je realita? Udržovat jí v pohádce? Neblázni, řekni to mámě. A pokud se máma bude zuby nehty bránit přijmout realitu, pak volej policii. Jestli máš z policie strach, volej aspoň linku bezpečí. Nedovol, aby tě přítel tvé matky beztrestně obtěžoval.

padesátikoruna
Kecalka 196 příspěvků 21.04.19 19:45

Souhlasím s Enmamma :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 19:49

Mě osahával mamčin přítel když mi bylo cca 10.. nikdy jsem si nestěžovala, ale teď po čase si říkám kolika holkám to třeba ještě dělal nebo dělá a je mi zle… Já to tenkrát mamce řekla a nevěřila mi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 19:50
@milami píše:
Kolik je ti let?
Proč jsi s ním často sama doma? Byla bych často venku nebo bych si zalezla do pokoje. S ním i s mámou si promluvit, než zkusí něco víc.

Nemáme zamykací koupelnu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 19:51
@milami píše:
Kolik je ti let?
Proč jsi s ním často sama doma? Byla bych často venku nebo bych si zalezla do pokoje. S ním i s mámou si promluvit, než zkusí něco víc.

Je mi 16

padesátikoruna
Kecalka 196 příspěvků 21.04.19 19:51

Kolik je ti let?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 19:53
@Annabela11 píše:
V koupelně s zamykej :nevim: a vse rekni mame, co jineho? Uchyla asi doma chtit nebude…

No jo, jenže já se bojím, že je do něj tak zamilovaná, že si bude myslet, že lžu. Akorát se s ní pak rozhádám.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama