Mamky XXL a veřejné koupání :)

Anonymní
27.8.11 13:24

Mamky XXL a veřejne koupání:)

Holky,mam asi hloupej dotaz,ale stejne mi to nedá,jak jste na tom kdyz nekam jdete na koupaliste,ci k jezeru kdekoli,a mate vyvalit speky do plavek?Myslim opravdu mamky stoplus,ne s petikilcama nahore… :lol: :lol: ja mam 114kg,hruz des,vim to, :roll: ale vyzlect se nekde mez lidma do plavek,to je nad me sily,prijde mi ze vsichni cumi,a drbou,a pritom zrovna vcera okola me nejmeni tri hoodne vyvynute slecny,v bikinkach,a bylo jim to fuk,ze maji speky :nevim: ale me to proste stve,vlastne si poradne neuziju s detma ve vode,rads zustanu zahalena od vrchu az dolu v nejake tunice,nedejboze ukazat nohy :lol: :lol: za hodinu me ceka opet cesta k vode,uz ted nervuju jestli vytast speky nebo ne :zed: co vy?taky mate takove dilema?jinak se sama sobe libim,ale promenadovat se pred cizima to je nocni mura :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.8.11 13:31

nechodím:-( párem volů by mě na koupák nedostaly :mrgreen:

sice těžce závidím, miluju koupání ale nejde to, měla bych z toho trauma

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.8.11 13:33

Dřív jsem se děsně halila do parea nebo osušky, teď se synem to tolik neprožívám, protože mám co dělat ho zvládnout a ještě se u toho motat do parea :roll: . Nevážím teda zase tolik, ale mám to tak blbě rozložený, že plavky přesně ukazujou to co nikdy nikde jinde neukazuju (povislý ruce a hnusný vnitřní stehna) ne, že by to ostatní bylo krásný, ale tohle vede. Nosim teda naprosto vždycky jednodílný plavky - u moře jsem byla jediná, ale já si fakt myslim, že nikoho nemusim trestat pohledem na mé břicho. Ruce a nohy hold neschovám tak to nadělám. Ale stres to je, obzvlášť, když jdu s partnerem - mám hloupej pocit, že „mu dělám ostudu“.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.8.11 13:38
Anonymní píše:
nechodím:-( párem volů by mě na koupák nedostaly :mrgreen:sice těžce závidím, miluju koupání ale nejde to, měla bych z toho trauma

zakladatelka:ano trauma presne si to vystihla,a pritom kolikrat se u te vody mlatim do hlavy,ze bych si chtela taaak zplavat,sakra prace,ale proste ty plavky neukazu.. :lol: :lol: jo a s tim partenrem presne to j i u me,vzdycky jsem mela pocit ze se za me musi stydet :oops: ted partnera nemam,ale pocit stale zustava,nesnasim jak lidi cumi,ikdy zja cumim taky :think: le vetsinou zavistive na maminy typu modeleek,a nedejboze jit v plavkach prez celou plaz nekam na pivko,no to by me asi odvezli :roll: jenze vymluvy typu nemuzu se koupat mam kramy,uz asi nikdo neveri.. :lol: sakra me se tam tak nechce k te vode,ale kvuli detem pujdu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
16137
27.8.11 13:39

mám stejně jak ty a je mi jedno co ostatní říkají nebo si myslí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
cher
27.8.11 13:39

Já sice nejsem xxl,ale mám spousta komplexů a jsem dost plochá atd a řešila jsem to hlavně, než jsem se stala matkou. Od té doby to beru tak, že jsem tam kvůli dětem, né kvůli promenádování a když jsem tak pozorovala ostatní mamči, tak málokterá je bezchybná, jedna má obr strie až na záda, druhá křečáky, třetí ceulitidu, no takže koupáky nejsou plné modelek :lol: Je škoda, pokud člověk má rád koupání, se nechat omezovat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.8.11 13:40

jeste jsem chtela rict,ze v mem byvalem bydlisti,jsem se chodila do rybnika koupat jen vecer,za tmy,to bylo boziii :lol: :lol: :lol: jsem si pripadala tak sexy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Hodaka
27.8.11 13:46
Anonymní píše:
jeste jsem chtela rict,ze v mem byvalem bydlisti,jsem se chodila do rybnika koupat jen vecer,za tmy,to bylo boziii :lol: :lol: :lol: jsem si pripadala tak sexy :mrgreen:
:mrgreen: to znám :lol: :lol:

Jinak taky nejsem XXL spíš S, ale všude, všude strie takže trauma mám taky, holky fakt to není o kilech.Já kolik roků nechodila k vodě, a teď na to prdím, někdo je holt XXL, ale když se na té pláži nebo u bazénu rozhlédnete tak je tam mizivé procento tzv.dokonalých maminek.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.8.11 13:47

já hodně moc obdivuju každou baculku která je taková frajerka že fakt na ten koupák jde a má všechny v pr.. :pankac: :pankac: :pankac: :pankac:

já mám problém i před manželem se promenádovat natož na veřejným koupališti

ještě před dětma to šlo, větší zadek jsem měla vždycky ale jinak jsem měla krásně plochý bříško, no od pasu nahoru to prostě bylo dobrý, pak jsem měla první dítě, to mi zůstala mišelinka a strie, a rozplácnutej zadek, ted čekám druhý, zadek mám jak kobyla a břicho nechci vidět, a vůle žádná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
10855
27.8.11 13:48

ano…mam trauma ale jdu :-) Nejsem fakt žádná křehká víla a přítel má tak 70 kilo když se dobře nají, takže dvojka jsme fakt k pohledání ale co naplat. Dřív jsem byla doma zalezlá taky ale co mam prcka tak když jsem viděla jak oni spolu řádí v bazénu tak jsem zahodila pareo a šla do toho taky a holky ono to šlo, je to naprosto bájo, netušila jsem o co všechno jsem přicházela! Jasně že „blbci“ čumí…no a co, čumí i na hubený holky :jazyk:

a dokonce jsem se vypracovala tak, že jsem nedávno absolvovala veřejný cvičení Zumby u nás ve vsi u rybníka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
27.8.11 13:49

Tak já to moc nevyhedávám,raději pošlu na koupaliště taťku s malým samotné,ale když už jdu tak se nezahaluju.Mám plavky vcelku.Takové ty ženy v bikinách co mají 100kg a víc mi přijdou nesoudné a stydím se za ně :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10052
27.8.11 13:50
Anonymní píše:
já hodně moc obdivuju každou baculku která je taková frajerka že fakt na ten koupák jde a má všechny v pr.. :pankac: :pankac: :pankac: :pankac:

já mám problém i před manželem se promenádovat natož na veřejným koupališti

ještě před dětma to šlo, větší zadek jsem měla vždycky ale jinak jsem měla krásně plochý bříško, no od pasu nahoru to prostě bylo dobrý, pak jsem měla první dítě, to mi zůstala mišelinka a strie, a rozplácnutej zadek, ted čekám druhý, zadek mám jak kobyla a břicho nechci vidět, a vůle žádná :lol:

podpis - zuzka.mamka - se mi tam nějak naklik anonym

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hodaka
27.8.11 13:50
Loffda píše:
ano…mam trauma ale jdu :-) Nejsem fakt žádná křehká víla a přítel má tak 70 kilo když se dobře nají, takže dvojka jsme fakt k pohledání ale co naplat. Dřív jsem byla doma zalezlá taky ale co mam prcka tak když jsem viděla jak oni spolu řádí v bazénu tak jsem zahodila pareo a šla do toho taky a holky ono to šlo, je to naprosto bájo, netušila jsem o co všechno jsem přicházela! Jasně že „blbci“ čumí…no a co, čumí i na hubený holky :jazyk:a dokonce jsem se vypracovala tak, že jsem nedávno absolvovala veřejný cvičení Zumby u nás ve vsi u rybníka :mrgreen:

Já mám 50 a můj muž asi 130 takže jsme taky dvojka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3000
27.8.11 13:53

Ahojky,taky jsem dost XXL a zrovna dvakrát nejlíp se na koupališti necítím,ale můžou mi všichni vlézt na záda,přece v těch vedrech nebudu někde chcípat zahalená až po krk.Komu bude moje prostorová výraznost vadit,může koupaliště opustit :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.8.11 14:04
verenika píše:
Tak já to moc nevyhedávám,raději pošlu na koupaliště taťku s malým samotné,ale když už jdu tak se nezahaluju.Mám plavky vcelku.Takové ty ženy v bikinách co mají 100kg a víc mi přijdou nesoudné a stydím se za ně :oops:

Ja jsem prave sama,bez tatiinka,tak musim vsude jen ja s detma,cili zase je ochuzovat o koupani nechci,ale pristi rok koupim velky bzen a budeme u baraku :lol: a zeny nad sto v bikinach ,za ne se nestydim ba prave naopak,obdivuji je,jsou dobre :pankac: :pankac: a hlavne lidi koukaj na ne,a ne na me ze jsem u vody navlecena v tunice :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama