Mamky z Pelhřimova, Jihlavy a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alefka
Kecalka 143 příspěvků 13.02.12 09:00
Mamky z Pelhřimova, Jihlavy a okolí

Milé maminky z Pelhřimova, Jihlavy a okolí. Hledáme s mým 14.měsíčním synem kamarády. Jsme sami a jsme sem přistěhovalí, tak tady nikoho moc heznáme a chybí nám kamarádi. Ráda bych našla mamku s přibližně stejně starým dítětem pro společné procházky, nakupování,výlety, návštěvy,popovídání u kávičky prostě společné aktivity. Ráda i mimčo pohlídám. Jsme pojízdní, takže není problém se někam dopravit. Budu ráda za odpovědi. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tálinka
Generální žvanilka 21184 příspěvků 13.02.12 09:19

Ahoj, já jsem z Pelhřimova :) Mám holčičku, taky skoro 14 m.Bydlíte tady, nebo v Jihlavě?

Alefka
Kecalka 143 příspěvků 13.02.12 09:25

Ahojky, bydlíme u Horní Cerekve. Což je blíž do Pelhřimova :D

tálinka
Generální žvanilka 21184 příspěvků 13.02.12 11:36

Tak koukám, že nás z Pelhřimova a okolí je mraky :mrgreen:
A jak často se sem do města dostanete?

Alefka
Kecalka 143 příspěvků 13.02.12 12:20

Taky koukám a přitom se po městě pohybuje tolik mamin s kočárky. Máme to kousek, takže můžeme být ve městě kdykoliv. Ty jsi přímo z Pelhřimova?

Libza
Kelišová 5277 příspěvků 13.02.12 18:39

Ahoj holky, tak já se hlásím do toho jihlavského okolí. Teda pokud se tomu tak dá ještě říkat, jsem z Nové Říše cca 30 km od Jihlavy :jazyk:

tálinka
Generální žvanilka 21184 příspěvků 13.02.12 18:42
Alefka píše:
Taky koukám a přitom se po městě pohybuje tolik mamin s kočárky. Máme to kousek, takže můžeme být ve městě kdykoliv. Ty jsi přímo z Pelhřimova?

Jojo.A odkud jste se přistěhovali?A co malej, jak se jmenuje a tak? :)

Alefka
Kecalka 143 příspěvků 14.02.12 08:47

Přistěhovali jsme se z malé vesničky kousek od Prahy. Malej se jmenuje Jakub a příští týden mu bude 15.měsíců. Jezdíme na plavání do Jihlavy.

Alefka
Kecalka 143 příspěvků 14.02.12 08:48
Libza píše:
Ahoj holky, tak já se hlásím do toho jihlavského okolí. Teda pokud se tomu tak dá ještě říkat, jsem z Nové Říše cca 30 km od Jihlavy :jazyk:

Vítám Tě! Nová Říše, něco mi to říká, ale po pravdě nevím přesně kde to je.

Libza
Kelišová 5277 příspěvků 14.02.12 13:26
Alefka píše:
Libza píše:
Ahoj holky, tak já se hlásím do toho jihlavského okolí. Teda pokud se tomu tak dá ještě říkat, jsem z Nové Říše cca 30 km od Jihlavy :jazyk:
Vítám Tě! Nová Říše, něco mi to říká, ale po pravdě nevím přesně kde to je.

To je asi 10 km za Telčí…kostel, klášter a dřív tady bývaly super zábavy - když se zmíním o novoříšských rokáčích, tak to zná skoro každý :pankac:

Alefka
Kecalka 143 příspěvků 14.02.12 14:58

Tak mě omlouvá,že jsem tady nová :oops: vůbec nevím co to je :oops: Ale koukla sem na mapy a je to od nás 35km, což není moc.

Libza
Kelišová 5277 příspěvků 14.02.12 19:26
Alefka píše:
Tak mě omlouvá,že jsem tady nová :oops: vůbec nevím co to je :oops: Ale koukla sem na mapy a je to od nás 35km, což není moc.

Ty jsi se vlastně přistěhovala, že? To ti nezávidím, muset jít někam, kde nikoho neznáš :?

tálinka
Generální žvanilka 21184 příspěvků 14.02.12 19:47
Libza píše:
Alefka píše:
Tak mě omlouvá,že jsem tady nová :oops: vůbec nevím co to je :oops: Ale koukla sem na mapy a je to od nás 35km, což není moc.
Ty jsi se vlastně přistěhovala, že? To ti nezávidím, muset jít někam, kde nikoho neznáš :?

To jo, to si taky neumím představit :( A jak se Kubíkovi líbí plavání?Ještě jsem s Ami nebyla, ale myslím, že by se jí to mohlo líbit :) Psala jsi, že jste sami, to musí být docela fuška být na malého pořád sama.Nebo tu máš aspoň rodiče?Když budeš chtít, tak se klidně můžeme někde v Pelhřimově sejít.Třeba na kafíčko a procházku :)

Alefka
Kecalka 143 příspěvků 15.02.12 15:04

Ahojky, plavání se mu líbí moc, je ve vodě ve svém živlu. Chodíme plavat už rok a už plave sám jen oporou plavacího pásu. Je to skvělé. Za rodičeme sem sem přišla, neměli jsme kde být. Fuška to občas je, ale už sem si za tu dobu zvykla. Je mi to líto hlavně kvůli Kubovi, že se na něj táta vyprd.Mě tady chybí kamarádí a známí. Máme střechu nad hlavou a máme se dobře, to je důležité a zázemí si tady taky časem vybudujeme. Ráda zajdu na kafíčko nebo na procházku. Kam chodíte v Pelhřimově s dětma na kafíčko? Máme i stejně staré děti, je možné, že jsme se mohli už dávno někde potkat, třeba v poradně u doktorky.

tálinka
Generální žvanilka 21184 příspěvků 15.02.12 20:31

Ahoj Alefko :)
tak to jste šikovný s tím plaváním, my jsme ještě nebyli.Je mi líto, že jste bez táty, ale někdy to prostě jinak nejde…Je dobře, že můžete být s rodičema :hug:
Na to kafčo nevím kam, naposled jsem takhle někde s malou byla v létě.To je lepší, když je posezení na zahrádce :) Ale tak by jsme se třeba někde prošli s kočárkama :) To je možný, že jsme se potkaly a ani o tom nevíme, my chodíme k dr. Houšťkové a vy?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama