Mamo Tato - povlečení, jste spokojené?

286
8.8.13 21:40

Mamo tato povlečení - jste spokojené?

Ahojky,
prosím o radu s povlečením (nejlépe celý set do postýlky) pro miminko. Hledala jsem na emiminu a našla jsem pár spokojených ohlasů, ale vyskočila na mě i nějaká recenze a tam byla více než 60% nespokojenost s touto firmou.

Event. kde jste nakoupily a jste spokojené? Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29442
8.8.13 21:46

Já mám od Mamo Tato povlečení dvoje a spokojená jsem. Akorát jsem asi jedna z mála. :mrgreen: Ale opravdu nemůžu říct žádné špatné slovo - povlečení drží pořád, je pevné, nikde nic neleze, nebledne, nemám problém s křivým střihem apod. Akorát zavinovačky mají žmolky od praní, ale tak to je celkem běžná věc. Kupovala jsem ho tenkrát na Baby market: www.babymarket.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
8.8.13 21:48

Já mám celou sadu povlečení s nebesama i mantinelem. Je tedy fakt, že povlečení moc nepoužívám, protože malá spí ve spacáku, ale s tím ostatním jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
8.8.13 21:49

A mám pocit, že jsem kupovala taky na babymarket, ale nejsem si už úplně jistá, ale určitě jsem tam na něj koukala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
8.8.13 21:51

Díky, já jsem právě našla tuhle recenzi a docela mě to překvapilo :-/ https://www.emimino.cz/…o/povleceni/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
8.8.13 21:54

Já z toho nejvíc používám mantinel a nebesa, je to několikrát prané a žádnou změnu jsem nezaregistrovala. To mě docela překvapily ty recenze :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
8.8.13 21:57

@Annnet Právě že mě to taky překvapilo :-((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 22:02

Já kupovala na www.mamitati.cz a spokojená jsem, jen se to trošku hůř žehlí, jako každé bavlněné povlečení :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
8.8.13 22:05

S povlečením spokojená, jen u mantinelu se z části otrhali ty šňůrky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1255
8.8.13 22:14

Já jsem kupovala toto: http://www.detskyraj.cz/…a-na-zebriku a toto: http://www.detskyraj.cz/…ilna-kacenky a k tomu vždy kapsář, přebalovací podložku a rychlozavinovačku. Vše používám doteď a jsem spokojená.
K těm šňůrkám, jak píše @janica252 - jak se malý začal víc hýbat, tak mi tahal za mantinel, takže jsem musela šňůrky našít znovu. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9045
8.8.13 22:17

My máme taky povlečení a mantinel, mejhorší mi přijde mantinel, moc nedrží tvar, je takovej pokroucenej, pár šňůrek už se taky odtrhlo, jinak ten matroš na tom mi přijde trochu tvrdší, máme teda ještě jedno povlečení i mantinel, to jsme od někoho dostali a kvalita je nesrovnatelná, jemnˇoučký, mantinel krásně drží a je kolem celý postýlky. Od Mamotato máme mantinel jen za hlavu a pak asi do půlky postýlky a je to na prd, když tam mimčo pořád prostrkává nohy :) jo a kde jsem to koupila, to už nevím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
8.8.13 22:22

Mam mantinel, kapsar, kapsy na hracky a dvoje povleceni. vsechno je pekne a mantinel toho vydrzel uz hodne :D
ja mam problem spis s tim povlecenim a to co se tyka „tvrdosti“ latky, je podle me az moc tvrda, pro miminko se mi nezda a taky mi to nejde dozehlit :roll:
takze u me vsechno v pohode az na to povleceni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
8.8.13 22:24

Ja mam od nich jedno povleceni a moc spokojna nejsem, ale zrovnavam s feretti a tm je ta kvalita uplne inde. samozrejme aj cena..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23924
8.8.13 22:26

Mám flanelové a za ty prachy hrůza. Po prvním praní se to sepralo tak, že to vypalo jako bych to prala 20 let. Navíc se to srazilo, ač jsem to prala na 40 :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1255
8.8.13 22:32

Tak moje povlečení jsou krásně měkká. :think: A s žehlením také nemám problém. :think: Malý v nich spává od novorozeněte a stále vypadají hezky. 8) Možná jsem kápla na dobré kusy. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama