Manželství z rozumu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 01:23
Mamzelstvi z rozumu

S manzelem jsme 20 let. Mame hezky vztah, dve deti, zazemi. Muj manzel je hrozne hodny clovek, manzel, tata nasich deti. Vse pro nas dela, stara se o nas, vydela spoustu penez. Vzajemne si rozumime, umime se o vecech bavit, na ruzna temata, vzajemne se podrzime atd. Ale ja sveho muze nemiluji, sexualne me vubec nepritahuje. Je mi to strasne lito a nevim co s tim ???? on sam sex moc nevyhledava, takze mu to asi ani nechybi. Rozvadet se nechci, hlavne kvuli detem, nezvladly by to a nechci jim vzit stastne detstvi. Protoze to maji. Je u nas pohoda, vubec se nehadame atd. Ale ja vnitrne stastna nejsem. Dost s tim bojuji a stydim se za to. Prosli jsme si v tehotenstvi a pri porodu a po porodu velkymi zdravotnimi komplikacemi a to mi dost srovnalo zivotni hodnoty. Chybi mi ale jiskra, sex a vasen. Clovek, ale nemuze mit vsechno. Navic si uvedomuji, ze zivot se mnou taky neni uplny pericko. Da se takhle zit do konce zivota? Zazil/zazivate toto nekdo? Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
srpen89
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 28.10.18 01:55

To jako myslis vazne ? :think: Co bys jako chtela po 20 letech manzelstvi ? Jak pises, mas pohodovy vztah bez hadek, super manzela, spokojene deti a chybí ti vasen a motylci v brise ? Po 20 letech ? Nerouhej se a vaz si toho, co mas.

veria
Generální žvanilka 23799 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 01:57

@srpen89
Souhlas :palec:

starýkmet
Stálice 86 příspěvků 28.10.18 02:44

Omyl. Člověk může mít vámi postrádané všechno. Jen je potřeba harmonizovat tvorbu hormonů. Pro to je rozhodující výživa. Poradit pár větami jak ji zlepšit není jednoduché. Ale asi úplně nejjednodušší rada by mohla být následující. Je nutné začít u manžela.

1. Vařit mu nejlépe denně po několik týdnů čaj z kotvičníku zemního (z lékárny). Zajistit, aby mu ve stravě nechyběly: zinek (min. 50mg), vitamin E (min. 400mj), vitamin B6, selen, kyselina listová.
  2. V případě úspěchu by tím mohly být s nějakým časovým zpožděním harmonizovány, a to už automaticky, i hormony vaše. Tím byste mohla získat i ono postrádané všechno.
  3. V případě zlepšení se k manželovi v pití zmíněného čaje můžete přidat.

Nevím v jakém věku jste se vdávala, ale i kdyby to bylo ve 40 nebo 60, radil bych totéž. A přiznám se, že bych byl velice velice rád, kdybych se tu dověděl a) jestli jste to skusila, b) jestli jste pocítila zlepšení. Jinak doporučuji zájem o obecně zdravou výživu a také třeba:
https://www.dama.cz/…ormony-lasky
 https://www.celostnimedicina.cz/…a-duvery.htm

Aotearoa
Závislačka 4762 příspěvků 28.10.18 02:49

:roll: Ach jo. A co takto se zkusit do svého hodného a skvělého manžela zase zamilovat? Jste spolu 20 let a ty čekáš v posteli eldorádo a bůh ví co. Někdo to možná po 20 letech má, ale kolik jich je, jestli vůbec. Vaz si toho co máš, šťastnou rodinu, hodneho manžela. A pokud jsi tak strašne nespokojena, najdi si milence a riskuj vše co máš :nevim: . Tvůj muž sex nevyžaduje, třeba taky někoho ma :palec:

luccy556
Povídálka 18 příspěvků 28.10.18 04:39

Myslím, že tě pálí dobré bydlo jak se říká. Nebo jsi se už vdávala bez zamilování?

alisekR
Kelišová 5276 příspěvků 28.10.18 05:23

Žijem v nenažraném světě. Do svých životů chcem promítnout představy ze seriálů. A za svou nenazranost, budem náležitě potrestání. Dobře nám tak! Snad si pochopila, co tím chci říct. :think:

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 28.10.18 05:35

Zakladatelko, ja Ti rozumim. Radu nemam, ale to, ze chces, aby Te zivotni partner pritahoval, mi neprijde jako tady zminena “nenazranost”. Drive to bylo jine? Nebo to po tehle strance nikdy nebylo ono? Ja jsem to zazila, ale byla jsem mlada a bezdetna a jinak “perfektni” vztah jsem z toho duvodu ukoncila. Ale byl to problem od zacatku a vedela jsem, ze lepsi to nebude. Jinak z prispevku vidim, ze jsi naopak vdecna za to, co mas, jen Te tohle proste trapi…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 06:14

Co bych za to dala, kdybych měla muže jako ty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 06:27

Mela jsem to jako ty. Odesla jsem. A konecne ziju. Kdo nezazil, nepochopi. Prosim anonym, nebo smazat.

mrav
Neúnavná pisatelka 19623 příspěvků 28.10.18 07:07

Je to na tvé volbě - jestli chceš odejít, nebo zůstat. Já jsem tuto volbu neměl a ze dne na den zůstal s dcerkou sám…

Theodor93
Povídálka 20 příspěvků 28.10.18 07:15

Važ si toho co máš. Někteří by za to udělali cokoliv. Vč. mě. Mít stabilní a dlouhodobý vztah dá se říct v klidu. Přestaňte koukat na ty seriály a filmy vypněte mobily a buďte tam jen pro sebe. :)

cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 28.10.18 07:25

Pokud mas zivot opravdu takovy, jak popisujes, tak jsi stastna zena. Uzivej si pohodu, klidecek a bud spokojena. Prece nechces zit zivot jako na houpacce, plny stresu, nejistoty, place apod.
Precti si spoustu jinych narku, cim musi jine zeny prochazet, co musi resit, co musi snaset. Bud vdecna za svoji „nudu“ v partnerskem vztahu :kytka:

blumen
Hvězda diskuse 42808 příspěvků 28.10.18 07:35

Co bys chtela vic po 20 letech manzelstvi? Tak si najdi milence s jiskrou na sex a rozbij vse fungujici… budes spokojena?

zrnko
Kecalka 424 příspěvků 28.10.18 07:49
@Anonymní píše:
S manzelem jsme 20 let. Mame hezky vztah, dve deti, zazemi. Muj manzel je hrozne hodny clovek, manzel, tata nasich deti. Vse pro nas dela, stara se o nas, vydela spoustu penez. Vzajemne si rozumime, umime se o vecech bavit, na ruzna temata, vzajemne se podrzime atd. Ale ja sveho muze nemiluji, sexualne me vubec nepritahuje. Je mi to strasne lito a nevim co s tim ???? on sam sex moc nevyhledava, takze mu to asi ani nechybi. Rozvadet se nechci, hlavne kvuli detem, nezvladly by to a nechci jim vzit stastne detstvi. Protoze to maji. Je u nas pohoda, vubec se nehadame atd. Ale ja vnitrne stastna nejsem. Dost s tim bojuji a stydim se za to. Prosli jsme si v tehotenstvi a pri porodu a po porodu velkymi zdravotnimi komplikacemi a to mi dost srovnalo zivotni hodnoty. Chybi mi ale jiskra, sex a vasen. Clovek, ale nemuze mit vsechno. Navic si uvedomuji, ze zivot se mnou taky neni uplny pericko. Da se takhle zit do konce zivota? Zazil/zazivate toto nekdo? Dekuji

Ja ti nevim. Urcite existuje sance,ze najdes nekoho, s kym to klapne ve vsem na 100%, ale Jak velka ta sance je? Smirit se da s cimkoli. Znam zeny, Co jsou po rozvodu dlouhe roky samy. Bez sexu uplne. Ty mely hodneho muze, ted nemaji zadneho. Nebo nektere maji, sex ok, ale chlap jinak exmanzelovi nesaha ani po kotniky.
Ja osobne bych vydrzela a smirila se. Pro me by asi byl lepsi ten vrabec v hrsti, se kterym to znam a rozumim si, ikdyz se mi z nej kolena nepodlamuji, nez hledat toho holuba na strese, kterych je sice hodne, ale nemusim zadneho chytit nebo chytim a on bude furt klovat nebo litat na dalsi a dalsi strechy.
Takze zit se tak da. Zalezi, Jak si to zpracujes v sobe. A Jak je na Tom muz? Treba ma ty stejne pocity. Mozna by pomohla poradna.
Na zacatku Tam vasen byla? Vzrusoval te? Pokud ano, Co se na nem zmenilo? Kdyz si predstavis, Jak se miluje s jinou, je ti to jedno nebo te ta predstava zveda ze zidle? A jeste - smejete se spolu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >