Mandlové kameny (čepy) v těhotenství

Anonymní
24.11.20 21:43

Mandlové kameny (čepy) v těhotenství

Ahoj všem :-) Obracím se na Vás, protože na ORL se mi nechce a doktorka mi k tomu moc neřekla. Neměla některá z vás problémy s kameny v mandlích v těhotenství? Normálně se mi dělá jeden za pár měsíců, ale teď v těhotenství mi leze skoro každý den pořád z jedné strany. Jsem z toho nešťastná, protože z těch kamenů není úplně svěží dech :roll:
Napadlo mě, že se teď tělo víc čistí kvůli mimču :think:. Děkuji všem za odpovědi ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.11.20 21:59

Kameny na mandlich? jako čepy? asi máš oslabenou imunitu. kazdy den si vymackni citron a vypij :-) a jez cesnek…

• Citovat
  • Nahlásit
14
24.11.20 22:02
@Anonymní píše:
Kameny na mandlich? jako čepy? asi máš oslabenou imunitu. kazdy den si vymackni citron a vypij :-) a jez cesnek…

Noo, není to jako při angíně, ale lezou mi z mandlí takový tvrdý zapáchající kousky :? Na internetu jsem našla, že se jim říká kameny :). Tu imunitu podpořit zkusím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4323
24.11.20 22:14

Mě pomáhala Chamomila Galena vyplachovat a ústní voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
24.11.20 23:06

Mně na to pomohl včelí propolis, strikala jsem 3×denne, teď už jen večer. Měla jsem to několik let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 23:08

@mapu moc děkuji, zkusím se po něm podívat ;)

• Citovat
  • Nahlásit
571
24.11.20 23:14

Bohuzel jsem se toho zbavila az kdyz mi vzali v dospelosti mandle. Strasne me to stvalo, snazila sem se to ruzne dolovat ven, coz nicemu neprospelo. Casem mi vyslo obrovsky vysoke aslo a mandlim byl konec. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 23:19

@krispyna no to mě nestrašte 8o. Já na to normálně netrpím, ale teď v těhotenství je to šílené. Fakt skoro každý den mačkám kamínky ven, protože mi překáží při polykání… Snad až porodím to přejde :think:

• Citovat
  • Nahlásit
45
25.11.20 07:50

Zkus žvýkat hřebíček, mě to pomáhá. Několik kousků úplně rozzvykej, pálí to v puse, ale vydrz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
25.11.20 08:05
@Anonymní píše:
@krispyna no to mě nestrašte 8o. Já na to normálně netrpím, ale teď v těhotenství je to šílené. Fakt skoro každý den mačkám kamínky ven, protože mi překáží při polykání… Snad až porodím to přejde :think:

To spíš vypadá na vyšší zánětlivost v těle. Já to mívala dřív pořád (těhu jsem nebyla), a až když jsem vyřadila mléčné výrobky a salámy ze stravy, tak to úplně vymizelo. Zkus se zaměřit na „protizánětlivé“ potraviny. ****jen pozor na tuňák kvůli rtuti.. Snad to pomůže :srdce:

edit adminem - odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat