Reklama

Manduca - dá se sehnat náhradní spona?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karolinaq
Nováček 10 příspěvků 29.09.18 08:38
Manduca-dá se sehnat náhradní spona?

Ahoj, nevíte někdo prosím, jestli se dá dokoupit náhradní prezka na zapinacim pasu u manduce? Zlomila se mi (přivrela jsem ji do dveří u auta) Nejezdí nám teď výtah, tak jsem bez ni celkem nahraná :?

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8318 příspěvků 29.09.18 08:51

Myslím, že ano, zkus napsat do nějakého obchodu, která prodává nosítka. Nebo seženeš jinou sponu z jiného nosítka.

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 29.09.18 09:25

Originál manduca sponu téměř stopro neseženes, ale sponu s adekvátní nosností a pojistkou určitě ano. Pokud bys nesehnala v nějaké online galanterii, zkusila bych to u českých výrobců batolecich nosítek, třeba na Fleru, ty budou mít určitě ke sponam přístup, tak bych je požádala v nejhorším, zda můžu odkoupit.

lenochodka
Kecalka 271 příspěvků 29.09.18 12:21

Jde to. Najdi si jejich stránky a pošli jim mail. Mně se stalo to samé, chtěli fotku té originální nášivky na bederním pásu a pak mi přezku poslali zdarma. A to jsem si nosítko koupila z druhé ruky od kamarádky.

Karolinaq
Nováček 10 příspěvků 29.09.18 13:45

Bezva, díky moc za rady!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >