Manduca - dá se sehnat náhradní spona?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karolinaq
Nováček 10 příspěvků 29.09.18 08:38
Manduca-dá se sehnat náhradní spona?

Ahoj, nevíte někdo prosím, jestli se dá dokoupit náhradní prezka na zapinacim pasu u manduce? Zlomila se mi (přivrela jsem ji do dveří u auta) Nejezdí nám teď výtah, tak jsem bez ni celkem nahraná :?

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8412 příspěvků 29.09.18 08:51

Myslím, že ano, zkus napsat do nějakého obchodu, která prodává nosítka. Nebo seženeš jinou sponu z jiného nosítka.

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 29.09.18 09:25

Originál manduca sponu téměř stopro neseženes, ale sponu s adekvátní nosností a pojistkou určitě ano. Pokud bys nesehnala v nějaké online galanterii, zkusila bych to u českých výrobců batolecich nosítek, třeba na Fleru, ty budou mít určitě ke sponam přístup, tak bych je požádala v nejhorším, zda můžu odkoupit.

lenochodka
Kecalka 271 příspěvků 29.09.18 12:21

Jde to. Najdi si jejich stránky a pošli jim mail. Mně se stalo to samé, chtěli fotku té originální nášivky na bederním pásu a pak mi přezku poslali zdarma. A to jsem si nosítko koupila z druhé ruky od kamarádky.

Karolinaq
Nováček 10 příspěvků 29.09.18 13:45

Bezva, díky moc za rady!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >