Manikérka na Praze 4, 10 nebo 15

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

summersun
Kecalka 411 příspěvků 24.04.18 19:27
Manikérka-Praha 4, 10 nebo 15-doporučení

Dobrý den, moc prosím o kontakt na kvalitní nehtařku, nejlépe Praha Horni Měcholupy, Háje nebo Petrovice.
Poprvé v životě jsem se rozhodla jít na profesionální manikúru, nejlépe nějaký „nude“ lak s gelem nebo klasickou francouzskou manikúru. Trochu se bojím, abych si nezničila své přírodní nehty, proto mě ani neláká návštěva vietnamského salónu, i když mám možná jen předsudky?
Kolik se tak běžně pohybuje cena za jednu návštevu (lak+gel)? Vydrží alespoň tři týdny?
Děkuji :-)

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10587 příspěvků 27.04.18 10:10

Dobrý den,
doporučuji se zeptat v diskuzi Kočárkování Praha 10 - Horní Měcholupy, Petrovice - novým příspěvkem můžete oživit vlákno, navíc se ukáže řadě diskutujícím maminkám v upozornění.

Až objevíte, dejte určitě tip. :mavam:

Krásné dopoledne přeje adminka Monika

Icelemon
Povídálka 20 příspěvků 4 inzeráty 30.04.18 16:37
@summersun píše:
Dobrý den, moc prosím o kontakt na kvalitní nehtařku, nejlépe Praha Horni Měcholupy, Háje nebo Petrovice.
Poprvé v životě jsem se rozhodla jít na profesionální manikúru, nejlépe nějaký „nude“ lak s gelem nebo klasickou francouzskou manikúru. Trochu se bojím, abych si nezničila své přírodní nehty, proto mě ani neláká návštěva vietnamského salónu, i když mám možná jen předsudky?
Kolik se tak běžně pohybuje cena za jednu návštevu (lak+gel)? Vydrží alespoň tři týdny?
Děkuji :-)

Já platím 400,– a chodím 1× za 3 týdny. V Praze Hájích.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama