MANIPULACE S MUTSY Urban Rider versus 3 Rider

7368
26.11.08 19:48

MANIPULACE S MUTSY Urban Rider versus 3 Rider

Ahojky všem, ráda bych si koupila tuto značku kočárku, ale bohužel při zkoušení mě nemile překvapilo ovládání, tedy hlavně couvání s kočárkem s podvozkem Urban Rider. Čtu na něj vcelku dobré hodnocení i na jízdní vlastnosti, tak by mě zajímalo, jeslti se vám s nim jezdilo dobře hned nebo jste si museli zvyknout. 3 Rider jsme ještě tedy nezkoušela, není lepší ?
Předem moc děkuji za všechny postřehy a rady a typy, krásný večer, Katka :lol: 8) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

926
26.11.08 20:59

Mám Urban Rider a je fakt, že na couvání s „uvolněnými“ kolečky jsem si moc nezvykla. Raději jsem otáčela celý kočár nebo kolečka zablokovala. To je jednoduché, jen šlápneš nohou na pedálek.
Ale jinak je to úžasný kočár, do terénu, do sněhu, kamkoliv. Jenom do té tramvaje aby to tahal pár volů :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
26.11.08 21:17

Evikku, díky moc za1. odpověd :) a jinak jsi s kočárkem celkově spokojená? Byla jsem zvyklá na trojkolku (quynny freestyle) a to bylo super na manipulaci. Mutsy se mi zalíbil a rozhoduj se mezi mutsýkem a teutonkou spiritem… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
26.11.08 22:38

Ahojky, ja mela nejdriv 3rider a ted mam UR a je to dost o zvyku… Pokud jsi zvykla na trojkolku, tak to chvili trva, a taky je fakt, ze u UR se couva lip se zaaretovanyma koleckama, ale to i s 3riderem. U UR se ta aretace aspon dela zezadu, kdezto u 3R musis obejit kocar… Ale stejnak nevim, jestli bych se znovu rozhodla stejne ;-) Kazdy ma neco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
27.11.08 15:15

Katko , já jsem s UR moc spokojená. Jedinou nevýhodou je malý nákupní košíček. Ale i tak jsem tam do tašek navršila poměrně velké nákupy… to si časem vychytáš způsob skládání :D
Jízdní vlastnosti má výborné, je pohodlný, stabilní, dobře se skládá … není z nejlehčích, ale i to se dá zvládnout. Je to takový kočár do nepohody.
Jezdili jsme s ním celé dva roky, teď s ním taky ještě občas vyjedeme, a kromě trošku polámané slídy na boudičce sporťáku (kterou mi ještě v záruce opravili a vyměnili za takovou měkčí nelámací) jsem neměla jediný problém. Jen doporučuju, kup si ten o něco dražší model s koženou rukojetí … ta pěnová je dost jemná a trhá se (to mi vlastně taky v záruce opravili spolu s tou slídou).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
27.11.08 20:20

Evikku díky moc za typ kožené rukojeti, je fakt měla jsem to i na freestyle a bylo to super, hlavně v zimě to bylo příjemně teplné i bez rukavic :D Dnes jsem mutsýka ještě v Praze v Babyparku zkoušela, už to bylo lepší a je fakt ,že není problém to při couvání zaaretovat, tak mutsy zatím vede.. 8) Jen nevím co sportovní sedačka, zdá se mi docela úzká, tak nevím, mimi bude v létě , tak počítám v zimě už budeme venku z korby tak aby se mi pak do sportáku vešel v zimním fusaku, co vy na to holky? Díky moc a krásný večer, :wink: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
27.11.08 20:57

Mne se mala vejde do korby i s fusakem i ted, ve 14M ;-) Snad zimu prezijem. Jen teda ted se mne jedna maminka ptala, jestli se tam vejde jeji 2 a pul lety dite a kdyz jsme to premerily, tak nevejde, ale nez na sirku tak na vysku, leda bez boudy.. Ja teda ani nepocitam, ze by nam vydrzel dalsi rok, mala uz dost chodi pesky uz ted a golfky to budou jistit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.11.08 01:27

holky kdyby jste nektera prodavala zachovaly sportak UrbanRidera - i klidne zvlast sportak a podvozek/konstrukci - tak jsem vazna zajemkyne.
Mam petimesicni holcicku - ted vyrusta z korbicky Xlanderu, kterou mam na podvozku trojkolky Quinny Fashion z roku 2003 - neotaceci kolo a mne se s tim strasne spatne manipuluje.
Neprihlasena Hanka1
PS: pripadne nabidky pres SZ na Hanka1. Diky moc!!!

• Nahlásit
  • Citovat
7368
21.12.08 13:47

Holky a nemáte někdo náhodou doma mutsyka 3rider ? Jak jste s ním spokojeni? Jsem zvyklá na třikolky , tak přemýšlím i nad touto variantou.. děkuji 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama