Manipulační léčba krční páteře

Anonymní
18.5.21 09:03

Manipulační léčba krční páteře

Ahoj, chci se zde poptat, navštívila jsem neurologa z důvodu dlouhodobějších bolestí hlavy. Byla jsem u něj poprvé, prohlédl mě a poté mi rychle škubl krkem asi aby srovnal krční páteř. V tu chvíli to docela zabolelo i teď to ještě cítím tlak v šíji a trochu bolest.
Nějak mi to nedalo a pročetla jsem si na internetu něco o tomto manévru a dostala jsem docela velký strach co se může následně stát. Píšou, že může dojít k mechanickému poškození cév a tepen a následkem je mrtvice která se dostaví v řádu několika dnů po tomto zákroku, dále, že lékař má pacienta upozornit, že toto provede a pacient s tím musí souhlasit, je to zastaralá metoda která se právě kvůli riziku komplikací už neprovádí. Mě se na nic neptal a udělal to a teď se bojím co se bude dít.
Prosím tedy někoho kdo to podstoupil jak jste se potom cítili byli jste v pořádku a upozornil Vás lékař dopředu že tento manévr trhnutím provede?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26020
18.5.21 09:43

Tak to je hrozný. Ja byla kvůli tomu často na neurologii na vyšetření, ale nikdy mi nic takového nedělali a ani se nezmiňovali. To se nedivím, že se cítíš špatně :hug: Podle mě, by opravdu doktor měl mít souhlas pacienta na cokoliv. Kamaradka zase řešila Hamilton a, gyndař jí ho udělal, aniž by jí to řekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat