Manuální odsávačka Medela, poraďte

182
13.4.21 13:04

Manuální odsávačka Medela, poraďte

Ahoj holky, chci si do výbavy koupit ruční odsávačku, kdyby bylo potřeba zaknvestuji do elektrické, zdá se mi fajn tu ruční doma mít.

Slyším chvály na značku Medela, máte některá jejich ruční odsávačku? Jak jste spokojené? Prosím případně o konkrétní typ.

Moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31295
13.4.21 13:20

Jestli ještě nekojíš, nic nekupuj. Já třeba ruční odsavačkou odsála nula nula nic a bolí od toho akorát ruka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
13.4.21 13:24

@Russet i s tou Medelou? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
13.4.21 13:25

Měla jsem Medelu, neodsála jsem nic, max ze začátku když jsem měla furt nalitá prsa. Elektrická je lepší, ale výsledek byl stejný - jen mě nebolela ruka :mrgreen: přitom mlíka jsem měla dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2253
13.4.21 13:26

Elektricka je lepsi, rucni je naprd. Mela jsem teda rucni Avent, ale nedalo se. Cvakalo to, bylo to o zanet slach. Elektricka medela za me super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
13.4.21 13:37

To že je to značka medela ještě neznamená že ti bude vyhovovat. Odsavani je složitý, chce to trpělivost a grif. A ze zacatku to bolí…mám pákovou od baby ono asi za 500,– a elektrickou Canpol baby. vyuzivam často. V porodnici mívají k zapůjčení. Tak vyzkoušis a uvidíš Ale rovnou ti říkám že jsou maminy co nic neodsajou, ale mléka mají pro miminko akorát :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
13.4.21 13:45
@Mamca_1234 píše:
@Russet i s tou Medelou? :(

Farlin. Kamarádka měla Medelu (elektrickou) a kojila cca rok. My z jejich výrobků používali jen lahev. S kojením byly celkově problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
13.4.21 15:24

Měla jsem medelu ruční a k ničemu, odsála jsem nejvíc dva cenťáky, přitom mléka jsem měla spoustu, takže za mě na nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
13.4.21 19:48

Mala som ručnú medelu a nič moc, prsia si väčšinou na odsávanie musia najprv zvyknúť než pustia mlieko a to trvá kľudne niekoľko odsávaní po 10 minútach, by človeku odpadla ruka kým to dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat