Manuální práce z domova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 11:43
Manuální práce z domova

Ahoj holky, dostala jsem se do menší finanční krize a stydím se za to, proto anonym.
Chci se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost s přivyděláním z domova. Nepište mi prosím že je vše podvod:) kamarádka dělá na mateřské nějaké drátky, jednou za týden ji dovezou krabice a ona spojuje součástky, ale už nikoho nehledají :( nevíte někdo o něčem podobném? ;) chctela bych to dlouhodobě, ne jen něco jendorazového.
Děkuji všem předem

• Martina-
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 21.08.18 11:49

Co se zeptat ve firmách v místě bydliště, třeba by se jim někdo na občasnou domácí výpomoc hodil.

ka2ka
Extra třída :D 13147 příspěvků 21.08.18 11:53

tak napiš alespon kraj

Saffiraa
Závislačka 3815 příspěvků 9 inzerátů 21.08.18 11:54

Ahoj, jednou tu nabízel domácí práci Dawid1978 Bylo to vyrábění ozdob z korálků. :mavam:

Janli
Kelišová 6306 příspěvků 21.08.18 11:55

Musíš oběhnout firmy v okolí, které něco vyrábí. Tady ti neporadíme, nevíme odkud jsi a nikdo ti nebude vozit práci přes půl republiky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 11:55

@Aillet ptala jsem se, ale všude tyto práce nabízí buď svým zaměstnancům, nebo mladým brigádníkům. Proto se ptám, zda někdo nezná nějakou firmu. Třeba bych díky doporučení něco sehnala

• M-
TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 21.08.18 11:55

Podvod je takové to obtěžování s TianDe, Herbalife, Avonem, Oriflame apod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 11:58

Kraj Pardubický. Chtěla bych spíše sehnat nějaké lidi v okolí, co o tom vědí více. Jinak kamarádka je z okresu Jihlava a vozí jí to až od Olomouce - mají okolo více zaměstnanců a mají vždy cestu okolo, takže s jim to asi vyplatí.

• M-
Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 21.08.18 12:00

@TMana mám známou, co TianDe velice propaguje a začalo jít o vynášet až po roce a půl. Ale vynášet ve smyslu zhruba 800,– měsíčně :mrgreen: :mrgreen:

Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 21.08.18 12:00

Anonymní když nevíme odkud jsi, těžko někdo poradí :nevim:

Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 21.08.18 12:02

@Aillet kraj už tu psala. A pokud někdo odkudkoliv o něčem ví, může napsat a slecna zakladatelka nebo někdo jiný mu může dát vědět do zpráv :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 12:05
@Aillet píše:
Anonymní když nevíme odkud jsi, těžko někdo poradí :nevim:

Hlinsko v Čechách, takže mám v okolí větší města jako Chrudim, Pardubice, Žďár nad Sázavou,..

• M-
Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 21.08.18 12:05

@Kobilka21 už vidím, než jsem to odeslala, tak se to tu objevilo, jsem brzda no :roll:

Alecramaska
Nováček 8 příspěvků 21.08.18 18:15
@Anonymní píše:
Kraj Pardubický. Chtěla bych spíše sehnat nějaké lidi v okolí, co o tom vědí více. Jinak kamarádka je z okresu Jihlava a vozí jí to až od Olomouce - mají okolo více zaměstnanců a mají vždy cestu okolo, takže s jim to asi vyplatí.
  • M-

Od Olomouce? A můžu se zeptat, co je to za firmu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 22:20

A kolik by sis tak představovala výdělek?
A dlouhodobě nebo i jednorazove? Jak jsi sikovna? Ja bych potřebovala něco udělat (kombinace jednoduché kompletace, namereni a zapositi, zacisteni). Jeden ks možná tak půl hodiny na začátku, pak otázka asi 10 minut. Prave zvazuju, ze bych to někomu dala na udelani, ale nevím, jaky bude odbyt, takže nemůžu slíbit nic konkrétního.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >