Reklama

Manuální přetočení dělohy v 15. týdnu těhotentsví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucah
Závislačka 2806 příspěvků 08.02.17 15:04
Manuální přetočení dělohy v 15. týdnu

Ahoj holky, mám dotaz, jestli máte někdo zkušenost s manuálním uvolněním dělohy, zůstala mi v malé pánvi a nedostala se do dutiny břišní, mám už nějaký týden bolesti, tak jsem to dneska řešila na gyndě a lékař mě poslal ráno do nemocnice, aby mi ji manuálně přetočili, uvolnili.. nenašla jsem ohledně toho moc info, jastli jsou nějaká rizika, jen prý to dost bolí.. mám strach, mám předčasně narozená dvojčata a měla jsem komplikované těhotenství.. můj lékař se stím za svou praxi ještě nesetkal.. máte někdo nějakou zkušenost?

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20305 příspěvků 1 inzerát 08.02.17 15:52

Zkoušela jsi spaní na břiše? To mi radila doktorka hned na začátku těhotenství se zakloněnou dělohou dozadu, abych jí dopředu takto pomohla. U mě se naštěstí vždy vyklonila kam měla.

kubee
Závislačka 3423 příspěvků 08.02.17 17:37

Taky jsem ji měla vzadu. V 15 tt jsem byla u chiropraktika a tu noc mě bolel celý podbřišek až do rána. Na kontrole v 16tt už jsem ji měla ve správné poloze.

Lucah
Závislačka 2806 příspěvků 09.02.17 07:49

A co s ní prosím tě udělal chiropraktik? Měla jsi nějaké problémy před tím než se to srovnalo?
Na břiše spím..celkem už dlouho..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama