Manžel a jeho chování

anonym 23
16.6.15 13:26

manžel a jeho chování

Chtěla bych poradit, sedím tu jak uzlíček nervů a nevím jak dál. S manželem jsme spolu dva roky a máme spolu ročního chlapečka. Já mám ještě z předchozího manželství 2 děti. Když jsem manžela poznala, byl to miliónový chlap. Tak strašně hodný člověk, milý, miloval mě i děti…dnes když se ohlédnu, tak je z něj vzteklý chlap, kterého se bojim. Když má přijít z práce domů, tak se klepu, normálně se mi klepou ruce a nohy jako kdybych měla nějaký nervový zhroucení. Moc se hádáme poslední dobou, jsem už tak vysílená, že nevím kudy kam. Přišla jsem o rodiče, protože manžel se neměl rád, tak mi dal na vybranou buď on nebo oni :,(. Jak smutný, nejsme v kontaktu už půl roku s rodiči. Chybějí mi, jenže kdybych z nimi šla, tak mi to manžel neodpustí a sebere mi syna. To je taková beznaděj. :,(. Tuhle říkal, že ať dám děti bydlet k jejich otci, že je nemá rád. Nedokáže si asi nikdo představit co to je tohle poslouchat, když je člověk máma těch dětí. Svý děti miluju jako každá máma, věnuju se jim, je mi s nimi moc dobře. Když není manžel doma, tak nám je fajn, ale jakmile je doma, musíme všichni poslouchat. Já už nemám jedinou kamarádku, protože jsem o všechny přišla, abych nepřišla o něj. Stála jsem už minule na skále a chtěla skočit, jenže pak si vzpomenu na děti a nemám odvahu. Dneska jsme měli jet pryč, ale napsal mi, že se já chovám blbě, že si ničeho nevážim, že si necením toho co mám a tak jsem mu napsala, že ať se nezlobí, že nepojedu. A on mi napsal, že ať si nejezdim, že si vezme jen synka a dá ho ke své matce, že tam mu bude líp než doma se mnou. Jsem tak zoufalá, brečim, nejde to přestat…vždycky je na mě takový a pak když to trvá třeba týden ( minule jsem po týdnu zkolabovala, protože jsem to nervově nevydržela ) tak pak je tak 2 dny dobrej a to pořád chce abych mu řikala, jak ho miluju. Jenže já to po tom všem nedokážu mu to říct. Zkoušela jsem po telefonu mluvit s jeho mamkou, všechno chápala, byla milá, slíbila mi, že s ním promluví, že to takhle nejde. Jenže když jsme se viděli, tak byla ještě na jeho straně a na mě koukala jak na nějakýho blbce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
16.6.15 13:32

Aha, takže pán tě má v hrsti, je to manipulátor, hodně dobře to s tebou umí a zvedá si tímto ego.
Postav sebe a děti na první místo v životě. A to, že ti vyhorožuje, že ti sebere dítě, nesebere, neuměl by se o něj postarat a jenom vyhrožuje. To chlapi umí.
Za mě - okamžitě pryč od manipulátora, najít si podnájem a okamžitě zažádat o rozvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
16.6.15 13:34

Mně se těžko radí, protože jsem nic takového nezažila, ale zkusila bych se poradit na místě, kde takové zkušenosti mají a třeba něco společně vymyslíte :hug: :kytka:: http://rosa-os.cz/…izova-pomoc/.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Martina321
16.6.15 13:36

@anonym 23 Vzala bych děti a vrátila se k rodičům. Doufala bych že mě u sebe nechají, po tom cos je kvůli chlapovi hodila přes palubu. Za mě zdrhej, tohle není normální chování. A syna ti nevezme, to pochybuju, to jsou vždycky jen takový kecy aby tě dostal kam potřebuje. Uměl by se o něj vůbec postarat? Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
16.6.15 13:37

Vzala bych děti a šla pryč, kamkoli, do azyláku, k rodičum (snad ti odpustí). Děti ti nesebere, to není tak snadné.
Situace je to strašná, ale jste spolu pouhé 2 roky, už jste manželé a máte dítě…no, co k tomu říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769

@anonym 23 Zavolej svým rodičům a odejdi k nim i s dětmi. Tvůj chlap je hajzl, že vyhrožuje přes synka a tvé děti nemá rád. Být tebou, tak opravdu zavolám svým rodičům, omluvím se a požádám o pomoc. Nenech se psychicky deptat od hajzla jednoho :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonym 23

Jsem zoufalá, bojím se, že přijdu o dítě, že to nedotáhnu do konce :,(

• Nahlásit
  • Citovat
13934
16.6.15 13:38

Dobrá troska 8o
A to pečuješ o tři děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonym 23
16.6.15 13:39
@zoidberg píše:
Dobrá troska 8o
A to pečuješ o tři děti?

ano, snažim se, ale docházejí mi síly :,(

• Nahlásit
  • Citovat
20807
16.6.15 13:40
@anonym 23 píše:
Jsem zoufalá, bojím se, že přijdu o dítě, že to nedotáhnu do konce :,(

Vem nohy na ramena, neohlížej se na jeho vyhrožování a běž. Svůj život si klidně nič, ale proboha mysli na děti, to si myslíš, že tu atmosféru nevnímaji?!

EDIT: Děti matce seberou jen ve výjimečném případě, tímhle se vůbec netrap a bojuj.

Příspěvek upraven 16.06.15 v 13:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonym 23
16.6.15 13:40

Nejhorší je, že on mi pořád říká a píše, jak za vše můžu já, že si ničeho nevážím, že jsem nevděčná, že nejsem dobrá matka :,(

• Nahlásit
  • Citovat
243
16.6.15 13:41

Anonymno sbal se i s dětmi a utikej od něho pryč než se stane nějakej malér…klidně jdi k rodičům, pochopí to..vše jim řekni…manželovi neříkej kam jsi šla…takovej chlap té přivede do hrobu..mysly na děti…držím ti palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonym 23
16.6.15 13:41
@radkka píše:
Vem nohy na ramena, neohlížej se na jeho vyhrožování a běž. Svůj život si klidně nič, ale proboha mysli na děti, to si myslíš, že tu atmosféru nevnímaji?!

EDIT: Děti matce seberou jen ve výjimečném případě, tímhle se vůbec netrap a bojuj.

Příspěvek upraven 16.06.15 v 13:40

vím, že vnímají a asi tuším co k němu cítí a necítí. Tolik se změnil.

• Nahlásit
  • Citovat
anonym 23
16.6.15 13:42
@Sanyy píše:
Anonymno sbal se i s dětmi a utikej od něho pryč než se stane nějakej malér…klidně jdi k rodičům, pochopí to..vše jim řekni…manželovi neříkej kam jsi šla…takovej chlap té přivede do hrobu..mysly na děti…držím ti palce :kytka:

o tom, že půjdu za rodiči jsem přemýšlela už hodněkrát. Nikdy jsem necítila takovou beznaděj.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
16.6.15 13:42

Toto je klasický příklad psychického domácího násilí. odejdi, dokud je čas.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama