Reklama

Manžel a jeho fotky s cizíma ženskýma v PC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:03
Manžel a jeho fotky s cizíma ženskýma v PC

Ahoj, potřebuji se vykecat. Už týden se hrozně trápím a potřebuji asi s někým pokecat, svěřit se.
Minulý týden měl manžel otevřený počítač (má svůj služební)a šel večer s kamarádem na pivo a já měla svůj PC už vypnutý a dcera chtěla stáhnout pohádku, tak jsem na něj vlezla, dala stahování a na ploše jsem si všimla složky „sexy“.Nedalo mi to a koukla jsem se. Manžel tam má fotky s nějakýma modelkama (byli s kamarádama v Německu kouknout na auta, na nějaký veletrh aut nebo co a fotil se tam s modelkama u aut.Pak další fotku má ze služebky, když byli s kolegou v Brně na veletrhu a tam má fotku jak oba stojí mezi osmi modelkama (asi nějaký hostesky, který tam roznáší pití na veletrhu), objímají je a ukazují „jedničku“.Pak on sám s nima.Pak další fotka asi od něj z práce, jak je vysmátej s kolegyní. Na všech jsou oblečený, naštěstí, jinak už by mě kleplo úplně.
Mně je od té doby úplně hrozně zle. Nevím, jestli je to tím, že jsem těhotná a hormony pracují nebo jsem úplně hysterická. Mně je od té doby opravdu hrozně, do porodu mám 3 měsíce, ale od pátku mám pocit, že snad budu rodit, tvrdne mi břicho jak blázen a je mi furt na zvracení.
Já nevím, jestli se ho mám na to zeptat, proč to tam má takto uložené. Ale vím, že mi odpoví, že přeháním a proč to vůbec řeším, že o nic nejde. Jenže já ho furt vidím na těch fotkách - vysmátého a úplně happy a je mi nějak mizerně. Strašně moc žárlím. Bojím se, že mě s nima i podvedl nebo podvede někdy :? On je docela „kapacita“ v práci a pořád jezdí někam do ciziny (ne sám) a když jsem viděla ty fotky, bojím se. Jinak je hodný, ale prostě nedokážu na toto zapomenout. Řekli byste mu něco? Nebo přeháním a zbytečně to řeším?
Děkuji všem, co dočetli a děkuji za případně rady a názory.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18943 příspěvků 14.02.17 12:06

Kydyb ty jsi byla s partou peknejch chlapu, tak by ses na ty fotce tvarila jak?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:07
@pikola píše:
Kydyb ty jsi byla s partou peknejch chlapu, tak by ses na ty fotce tvarila jak?

Ale proč se musí nechávat takhle fotit a ještě si to uložit do složky „sexy“.Jsem asi žárlivka co? :,( Asi mi hrabe.Hormony.Tak myslíte že je to normální?

pikola
Neúnavná pisatelka 18943 příspěvků 14.02.17 12:10
@Anonymní píše:
Ale proč se musí nechávat takhle fotit a ještě si to uložit do složky „sexy“.Jsem asi žárlivka co? :,( Asi mi hrabe.Hormony.Tak myslíte že je to normální?

Holky u aut a hostesky jsou hezky a jsou tam od toho aby se s nima fotilo. Je to jejich prace. Asi jako to hezky auto. To neznamena, ze s kazdym s fotky spi.

Pokud na tech fotkach neni nic zavadneho, neresila bych to, proste ma fotky s hezkyma holkama. Chapu, jsi tehotna a neprijdes si zrovna moc sexy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:13
@pikola píše:
Asi trosku jo Holky u aut a hostesky jsou hezky a jsou tam od toho aby se s nima fotilo. Je to jejich prace. Asi jako to hezky auto. To neznamena, ze s kazdym s fotky spi.Pokud na tech fotkach neni nic zavadneho, neresila bych to, proste ma fotky s hezkyma holkama. Chapu, jsi tehotna a neprijdes si zrovna moc sexy.

Děkuju. Asi jsem právě potřebovala uklidnit. Nechci to hned řešit s ním, aby neřekl, že jsem opravdu hysterická těhule :D Takže mám to hodit za hlavu? Mrzí mě, že mi to ale ani neřekl, že má fotky s modelkama. Možná by mi to bylo milejší, než takhle to najít.

Levandulina
Kelišová 5197 příspěvků 7 inzerátů 14.02.17 12:14

Já myslím, že je to taková frajeřinka a nepřipadá mi to nijak hrozné…

pikola
Neúnavná pisatelka 18943 příspěvků 14.02.17 12:15
@Anonymní píše:
Děkuju. Asi jsem právě potřebovala uklidnit. Nechci to hned řešit s ním, aby neřekl, že jsem opravdu hysterická těhule :D Takže mám to hodit za hlavu? Mrzí mě, že mi to ale ani neřekl, že má fotky s modelkama. Možná by mi to bylo milejší, než takhle to najít.

Asi te nechtel nastvat, sama vidis, jak reagujes.

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12879 příspěvků 14.02.17 12:16

Jednou jsi si vzala hezkého a úspěšného chlapa, takže musíš počítat i s variantou, že si na něj budou dělat zálusk i jiné ženy. Ale vzal si tebe, s tebou čeká dítě.
Kvůli nějakým fotkám s hosteskami u auta bych to tolik nehrotila. Kvalitní vztah je hlavně o vzájemné důvěře. Pokud by tě chtěl podvést, tak to udělá kdykoliv, a kdekoliv. To dneska není problém. Ty se hlavně uklidni, protože škodíš akorát sobě a dítěti. Pokud nemáš zjevný důkaz, že tě podvedl, tak nic neřeš. Jestli máš nějaké opodstatněné obavy, pak se ho na to v klidu zeptej.

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 14.02.17 12:17

Možná jsem divná já bych to neřešila, taky se ráda vyfotím s nějakým kocourkem, ale to přeci nic neznamená, prostě mi to samozřejmě dělá dobře, pozvihne sebevědomí a tak. Pokud to má uložené, tak se možná na to rád dívá, že byl obklopený tolika krásnými ženami… Chlapy jsou prostě vizuálněji zaměření než ženský, rádi si dokazují jaký jsou samci a tak… Asi bych se mu zmínila že to vím a vím, že bych si z mého chlapa udělala srandu, jakože tam má spoustu milenek, ale nevím, jak vy to máte… Kdyby se ptal, proč jsi tam vlezla, normálně bych mu řekla, že jsi byla zvědavá, že to není moc obvyklý název složky… pokud nemá jiné příznaky toho, že tě podvádí, tak to neřeš…

pavld
Kecalka 457 příspěvků 14.02.17 12:18

Příště víš, že se do cizího počítače a už vůbec ne do takových pojmenovaných adresářů NELEZE. Není radno otvírat 13. komnatu… :D :mavam:

pikola
Neúnavná pisatelka 18943 příspěvků 14.02.17 12:20
@pavld píše:
Příště víš, že se do cizího počítače a už vůbec ne do takových pojmenovaných adresářů NELEZE. Není radno otvírat 13. komnatu… :D :mavam:

On je taky blbej, kdyby to nazval treba Faktury II. tak by ji to ani nenapadlo :mrgreen:

Uživatel je onlineMichelle_M
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 14.02.17 12:23

Jak píše @statecna.oslice, u nás by to byl akorát tak důvod k veselí, jakého že nadsamce to doma mám :mrgreen: Byla bych klidná na tvém místě, nic za tím nebude, jen trochu polechtání ega :)

Chumchalice
Kecalka 145 příspěvků 14.02.17 12:23

Já te chápu. Necitis se dobre, nabrala jsi nejaka ta kila a pripadas si opuchla, nosis i JEHO dite pod srdickem, ceka te brzy porod, mas starosti s tim, co vsechno je potreba nachystat, nevis, jak to vlastne budes vsechno zvladat a mily muz si chodi v klidku na pivo a foti se s zenskejma. Je pochopitelne, ze treba na tom veletrhu to maji jako zpestreni a velkou zabavu, ale teda nemusel by si zrovna delat s nima „sexy“ slozku. To by me asi prudilo nejvic. Jenze kdyz mu to vytknes, tak te bude mit totalne za hysterku. Ledaze bys to chtela resit opravdu v klidu. Treba kdyz by na pocitaci pracoval nebo neco delal a ty bys stala vedle neho a jen by ses uplne klidne zeptala, co to je ta slozku? To je prece prirozene, on by se urcite taky zeptal, kdybys mela neco takoveho na plose. Nemusis mu rikat, ze vis, co tam je. Jen by me zajimalo, co by ti treba odpovedel…

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 14.02.17 12:23

Zakladatelko,
povím ti to takhle. Pokud si dává jakékoliv soukormé fotky na pracovní počítač, tak je to hloupé. Pokud ještě složku nazve sexy, tak je to natolik neprofesionální, že udělat to můj zaměstnanec, hodně o něm zapochybuji. To zaprvé.
Zadruhé - fotit se s hosteskama je dětinské.
Zatřetí - výhodou hostesek je, že tou fotkou to začíná, ale také končí.
Začtvrté - nejspíš jen chtěl machrovat spolu s kolegou na další chlapy v práci a nic jiného v tom není.

Lynette
Echt Kelišová 7833 příspěvků 14.02.17 12:24

Složku sexy bych mu vymazala a vysypala z koše. Byla bych v klidu protože bych věděla že už na to čučet nebude a vím že se na to nezeptá protože by musel říct že něco takovýho bylo. Kdyby se přece jen zeptal tak dělat blbou a zatloukat zatloukat zatloukat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama