Manžel a jeho pozvání,nepozvání..

Anonymní
13.2.16 17:23

Manžel a jeho pozvání,nepozvání..

Ahoj, omlouvám se za divný název ale nic lepšího mě nenapadlo, spěchá to :D
Potřebuji hodně rychlou radu :D
Konečně po hoodně dlouhé dobš můžeme s manželem celý víkend něco podniknout naše dceera 20měsíců je na hlídání u mé sestry :hug: bohužel manžel se k ničemu nemá a zhruba týden už vymýšlím program kam se pojedeme podívat načež manžel jenoom kýve hlavou a pak mi řekne a tam nechci a je zima a tam ne a tam také ne taže už jsme se naštvala a řekla mu, at' něco na sobotu naplánuje on :cert: nenaplánoval nic ale v 15hodin mě řekl, že pojedeme za jeho kamarádem na kafe :roll: :zed: to sem odmítla a naštvaně řekla, že nikam nejedu, že jsem si chtěla sobotu užít a že pojedu na hvězdárnu a at' si je doma!!Načež hned jéé já pojedu taky, takže jsem mrkla do netu a zjistila, že dnes je super program tak jsem mu hned řekla o co jde. Manžel hmm ale asi tam nebude už místo ne! :roll: :roll: :pocitac: tak jsem mu řekla, že tam je potřeba zavolat a řekl jen hmm a šel si lehnout :cert: takže jsem to opět byla já kdo zvedl telefon, vše zařídil a zamluvil a když jsem řekla manželoviže je to zařízené tak mě nic neřekl, jen hmm pojedeme. :roll: Jenže program je od 19:3Ohod a musíme tam být už o půl hodiny dřív jenže!!manžel spinká :pocitac: šli by jste s manželem nebo se na to vykašlat když není zájem(on není zájem nikdy, musím ho všude dokopat a vše zařídit pokaždé!
Omlouvám se za anonym ale právě kvuli rodině :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5947
13.2.16 17:26

Jestli ho chceš vytrestat, jela bych sama…a nebo ho prostě vzbuď.

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8400
13.2.16 17:26

No asi byl takový vždy, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6370
13.2.16 17:27

Sla bych sama. V zivote bych se ho takhle nedoprosovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33123
13.2.16 17:27
@Anonymní píše:
Konečně po hoodně dlouhé dobš můžeme s manželem celý víkend něco podniknout naše dceera 20měsíců je na hlídání u mé sestry :hug: bohužel manžel se k ničemu nemá a zhruba týden už vymýšlím program kam se pojedeme podívat načež manžel jenoom kýve hlavou a pak mi řekne a tam nechci a je zima a tam ne a tam také ne taže už jsme se naštvala a řekla mu, at' něco na sobotu naplánuje on :cert: nenaplánoval nic ale v 15hodin mě řekl, že pojedeme za jeho kamarádem na kafe :roll: :zed: to sem odmítla a naštvaně řekla, že nikam nejedu, že jsem si chtěla sobotu užít a že pojedu na hvězdárnu a at' si je doma!!Načež hned jéé já pojedu taky, takže jsem mrkla do netu a zjistila, že dnes je super program tak jsem mu hned řekla o co jde. Manžel hmm ale asi tam nebude už místo ne! :roll: :roll: :pocitac: tak jsem mu řekla, že tam je potřeba zavolat a řekl jen hmm a šel si lehnout :cert: takže jsem to opět byla já kdo zvedl telefon, vše zařídil a zamluvil a když jsem řekla manželoviže je to zařízené tak mě nic neřekl, jen hmm pojedeme. :roll: Jenže program je od 19:3Ohod a musíme tam být už o půl hodiny dřív jenže!!manžel spinká :pocitac: šli by jste s manželem nebo se na to vykašlat když není zájem(on není zájem nikdy, musím ho všude dokopat a vše zařídit pokaždé!
Omlouvám se za anonym ale právě kvuli rodině :oops:

takže byl vždy stejný…

probud ho, nebo jdi sama :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
13.2.16 17:29

Jela bych sama a pořádně si to užij :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
13.2.16 17:30

Máte to doma nějaké divné teda… :nevim: jela bych sama být v tvé situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
13.2.16 17:30

Trochu s ním zatřes a řekni mu, že už je čas. On se otočí na druhou stranu a ty jeď sama. Zkusila jsi to, máš klid a on ať zůstane doma. A domů pospíchat nemusíš. Třeba tam potkáš známé a někam zajděte. Já už v tuto dobu byla tak naštvaná, že bych s ním ani nikam jít nechtěla. :mrgreen: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33123
13.2.16 17:31
@Kobliha51 píše:
Trochu s ním zatřes a řekni mu, že už je čas. On se otočí na druhou stranu a ty jeď sama. Zkusila jsi to, máš klid a on ať zůstane doma. A domů pospíchat nemusíš. Třeba tam potkáš známé a někam zajděte. Já už v tuto dobu byla tak naštvaná, že bych s ním ani nikam jít nechtěla. :mrgreen: :zed:

S tím souhlasím… ve mě by se už vařila krev.. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
13.2.16 17:33

Ho vzbuď. Jdeš? Tak se nachystej. Nejdeš? Tak já jdu sama. :nevim: Na to, že je to teda víkend po dlouhé době, tak jste to slušně pohřbili. Tak už ho snad trochu znáš, tak nespoléhej na to, že něco zařídí, když víš, že to nezařídí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.16 17:33

Díky jste hodné, jedu sama :P za chvilku musím vyrazit, bude to asi o chlup ale snad to stihnu :-)
Pak se ozvu :*

• Nahlásit
  • Citovat
13.2.16 17:34

Jeď sama, mu se očividně nikam nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym ale právě kvuli rodině :oops:

jed sama já bych si to s takovým lemrouchem neužila… nicméně - smiř se s tím, že holt sis vybrala pasivního muže a raději se nenervuj s tím aby on něco vymýšlel a prostě zavel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33123
@Anonymní píše:
Díky jste hodné, jedu sama :P za chvilku musím vyrazit, bude to asi o chlup ale snad to stihnu :-)
Pak se ozvu :*

tak si to hlavně užij :kytka: :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.16 17:35
@Tunrida píše:
Ho vzbuď. Jdeš? Tak se nachystej. Nejdeš? Tak já jdu sama. :nevim: Na to, že je to teda víkend po dlouhé době, tak jste to slušně pohřbili. Tak už ho snad trochu znáš, tak nespoléhej na to, že něco zařídí, když víš, že to nezařídí.

Jeneže já hloupá mu věřila a doufala :,( jsem pitomá no, kašle na mě, kašlu na něho je to smutné ale jedu sama :-( celý den tu sedím a mám vztek
Jedu! :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama