Manžel a jeho zraňující slova

Anonymní
24.2.16 12:57

manzel a jeho zranujici slova

Dobrý den. Prosim o anonym.je to pro mně citlivé téma. Nevim kde začít. S manželem jsme spolu 6 let. Brali jsme se v srpnu 2015. Mame spolu 2 kluky. Starsi bude mit v dubnu 3 roky a mladší 5 měsíců. Behem 5 let jsme měli menší či větší krize. Nakonec jsem slibila ze se zmenim. Podle něj se chovám jak malý dítě. A že lidi z vesnice to taky prý říkají. Ale když jsem mu řekla ze taky se chová jak malý dítě tak vybuchl doslova řek ať už držím tlamu a ze mne da pár facek a ze se mně vzal kvůli mladšího syna aby byl pokřtěn a ne z lásky. Dále se vyjádřil že sex nebude ode mně vyžadovat a že ve vztahu zůstává jenom kvůli dětem a budeme fungovat jak maminka s tatinkem nic víc. Ze se o nás postará a slus. Přemýšlím ze mu řeknu že v takovém vztahu nechci byt protože by jsem se utrapila. Teoreticky mám kam jít s klukama. Do bytu po babičce. Rodina by mně pomohla. Druhej syn byl neplanovanej a od manžela nechtěnej. Od včerejška spolu nemluvíme.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.2.16 13:00

To je síla :-O v takovým vztahu bych já osobně nezůstavala… :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807

Nebyl by mým manželem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
@Anonymní píše:
Dobrý den. Prosim o anonym.je to pro mně citlivé téma. Nevim kde začít. S manželem jsme spolu 6 let. Brali jsme se v srpnu 2015. Mame spolu 2 kluky. Starsi bude mit v dubnu 3 roky a mladší 5 měsíců. Behem 5 let jsme měli menší či větší krize. Nakonec jsem slibila ze se zmenim. Podle něj se chovám jak malý dítě. A že lidi z vesnice to taky prý říkají. Ale když jsem mu řekla ze taky se chová jak malý dítě tak vybuchl doslova řek ať už držím tlamu a ze mne da pár facek a ze se mně vzal kvůli mladšího syna aby byl pokřtěn a ne z lásky. Dále se vyjádřil že sex nebude ode mně vyžadovat a že ve vztahu zůstává jenom kvůli dětem a budeme fungovat jak maminka s tatinkem nic víc. Ze se o nás postará a slus. Přemýšlím ze mu řeknu že v takovém vztahu nechci byt protože by jsem se utrapila. Teoreticky mám kam jít s klukama. Do bytu po babičce. Rodina by mně pomohla. Druhej syn byl neplanovanej a od manžela nechtěnej. Od včerejška spolu nemluvíme.

jj, jak malý děti.. hele, do vztahu vám nikdo nevidí, ale moc nechápu, proč jste se tedy brali :think: pokud to nefunguje, necítíš se dobře, tak jdi :nevim: mmchdm, tohle by mi chlap řekl jen jednou :nevim:

Příspěvek upraven 24.02.16 v 13:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3553
24.2.16 13:01

Proč ses vdala s někým takovým? 8o pochybuji, že před svatbou se choval lépe, a najednou se to ze dne na den takhle změnilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6868
24.2.16 13:02

A jak se chová manžel jinak k Tobě? Byla to první taková hádka, kdy zazněly takhle ostrá slova a výhružky o fackách?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2580
24.2.16 13:03

A to ti nějak vysvětlil, to ze se chovas jak maly dite? Jaky chování mu přijde jako dětský? Takze problém vidí jen u tebe a on nic, u nej problém není?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
24.2.16 13:03

Tipuju to na milenku. :( Chlap si normálně neodstřihne přístup k sexu, když nemá náhradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3553
24.2.16 13:04

@quinsley taky bych řekla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15507
24.2.16 13:05

A v čem se máš jako změnit? Proč jste tedy spolu byli, proč jste spolu začali žít a proč s Tebou má dítě, když chce vlastně někoho jiného? 8o

Upřímně, nevím, co tomuto rozhovoru předcházelo, ale pokud je to mezi vámi takové, že nedokážete spolu normálně komunikovat, tak bych minimálně na čas zkusila být bez manžela. Buď si uvědomíte, že bez sebe to nejde a zapracujete oba, nebo zjistíte, že je vám lépe od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
24.2.16 13:06

Pokud chceš sebe sama trápit, je to tvoje věc. Ale tohle by dřív nebo později odnesli především děti. Proto radím, odejdi když máš kam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15507
24.2.16 13:06

No tak takového manžela nepotřebuješ, to by byl jen spolubydlící, když končí se sexem. A pokud ho zajímá, co povídají lidi ve vsi tak taky nic moc. Zajímat ho máš ty a děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.16 13:07

Normální manželství bych vždy radila zkusit zachránit, ale to vaše bohužel normální není, nebylo a nikdy nebude. Buď ráda, že máš alespoň kam jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
@Anonymní píše:

Tohle neříká manžel, to říká pablb, šla bych od něj… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

@Violet83 ne nebyla. Rikal ze jeho trpělivost pretekla. Ja jsem jenom chtěla po něm aby byl s nama vic. Bydlime v baraku. Beru ze ma praci v dílně nebo jinde a nemusí to prehanet s tou prací.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama