Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 Další »
růžový achát
Echt Kelišová 8647 příspěvků 29.06.19 07:41

Hlavně klid… i kdyby s ní něco měl stejně přijde domů abys mu vyprala trenky… a nelez mu do pošty, to je ještě víc úchylnější než případná nevěra.

brisco
Závislačka 3719 příspěvků 29.06.19 07:57
@moof píše:
já si třeba nemyslím, že ona maruš sekretářka cíleně loví. myslím, že prostě jí dělá dobře, že se má komu svěřit a vypovídat. každému by to dělalo dobře. a asi není blbá, kdyby svěřovacímu kámošovi psala „tvoje žena je ošklivá kráva“, navíc když mu zrovna porodila děcko… byl by konec se svěřováním. akorát z toho svěřovacího kámoše se velmi snadno stane něco víc. jednou mu pošle fotku bez dětí v plavkách se slovy, to mám ale špek, co? a on ji slušně odpoví, ale nemáš, maruško, máš krásné tělo! a hele, najadnou jsou zase o krok dál. jí to zahřeje ego a další orgány… a další krok bude snadnější. do toho žena doma řeší furt ty blitíčka a plíny… a najednou on bude svůj duchovní život řešit víc s Maruš než s manželkou… bez počátečního úmyslu a promyšlené strategie se jednou ráno probudí a zjistí, že nad raní kávou by raději hovořil s maruš, protože by mohli navázat na včerejší intelektuální hovor o ceně ropy na amerických trzích či premiéře
divadla na brodway, kdežto manželka mu mezi krmením děcka akorát napíše nákupní seznam. Jen se to prostě stalo, nikdo to neplánoval, nikdo to nechtěl… a tomuhle já bych se chtěla vyhnout. Ne pomocí ultimáta, vyhrožování a scén. Jen bych chtěla včas trochu pootočit kormidlem, abychom se tomuhle víru vyhnuli. Víry jsou zrádné a jednomu se z nich může i zatočit hlava

Jasně, Maruš se trema detma v rozvodovém řízení bude řešit cenu ropy :lol:, tak určitě.
Je celkem normální, ze pokud clovek prožívá nějaké nové a výjimečné období v životě, tak je jím pohlcen. Fakt nevím, co by měla matka novorozence řešit jiného, než to dítě. Pokud se otec aději misto dítěte stará o cizí rajdu, tak ob udí jen sebe. Za rok už to dítě bude úplně jinde a divadla tu budou i za 20 let. Stejně jako kolega, když stavěl dům, tak neřešil intelektuální témata, ale materiál a zedníky.

LadyLada
Závislačka 4561 příspěvků 29.06.19 08:12

Pokud chceš toto manželství zachovat, je třeba jednat okamžitě. Nevidím žádné opodstatnění pro toto „dopisování“. Významně zasahuje do vaší rodinné pohody. Je třeba se vyhranit vůči vnějšímu okolí a zcela mi uniká, proč tvůj manžel takové věci nejenom že je akceptuje, ale je i jejich aktérem.
Porod považuji za poměrně intimní záležitost. Takže zasílání tvých fotek po porodu je asi takové, jako kdybys po jakési intimní chvilce s manželem udělala jeho foto a poslala ho kámošovi v práci :roll: Myslím, že by manžel byl štěstím bez sebe.

Annabela11
Závislačka 4202 příspěvků 29.06.19 10:52

@moof Pekne napsáno :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 13:25

Zatim nic. Dostala sem horecku a mam zanet v prsu :? A je mi tak zle, ze mozna umru driv nez to vyresim. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 13:51
@moof píše:
já si třeba nemyslím, že ona maruš sekretářka cíleně loví. myslím, že prostě jí dělá dobře, že se má komu svěřit a vypovídat. každému by to dělalo dobře. a asi není blbá, kdyby svěřovacímu kámošovi psala „tvoje žena je ošklivá kráva“, navíc když mu zrovna porodila děcko… byl by konec se svěřováním. akorát z toho svěřovacího kámoše se velmi snadno stane něco víc. jednou mu pošle fotku bez dětí v plavkách se slovy, to mám ale špek, co? a on ji slušně odpoví, ale nemáš, maruško, máš krásné tělo! a hele, najadnou jsou zase o krok dál. jí to zahřeje ego a další orgány… a další krok bude snadnější. do toho žena doma řeší furt ty blitíčka a plíny… a najednou on bude svůj duchovní život řešit víc s Maruš než s manželkou… bez počátečního úmyslu a promyšlené strategie se jednou ráno probudí a zjistí, že nad raní kávou by raději hovořil s maruš, protože by mohli navázat na včerejší intelektuální hovor o ceně ropy na amerických trzích či premiéře
divadla na brodway, kdežto manželka mu mezi krmením děcka akorát napíše nákupní seznam. Jen se to prostě stalo, nikdo to neplánoval, nikdo to nechtěl… a tomuhle já bych se chtěla vyhnout. Ne pomocí ultimáta, vyhrožování a scén. Jen bych chtěla včas trochu pootočit kormidlem, abychom se tomuhle víru vyhnuli. Víry jsou zrádné a jednomu se z nich může i zatočit hlava

Ta cena ropy je vcelku presna :lol: a to hezke chovani vuci mne nejspis take.
Uplne nejvic muzu vyletet z kuze kdyz sem cetla rady co mu posila -jak mam kojit, budit i jak se starat o ma rodidla a jaka kosmetika je na to nejlepsi :lol:.Nekdy mi prijde ze je to ma sestra co sem nikdy nevidela a ma o me velky zajem :lol:
Ona marus je velmi chapava zena a verim, ze kdyz vsude byla a vse zazila ze muze nas zivot hodne zjednodusit a obohatit :lol:.
Aspon ze ty rady mi manzel uz nepredhodil a kosmetiku nakoupil jakou sem chtela ja :lol:.
Dite mame nastesti hodne, takze nemusime resit spolu jen to, ale samozrejme vetsina nasich rozhovoru se stoci k roztomilosti a dokonalosti naseho ditete.
Cist uz nic nebudu ale urcite dnes nepsala. Telefon tu lezi na stole a zatim nic nepiplo :lol:.Az pipne vyskocim ze sve horeckou schvacene kuze a pujdu asi do manzela. :lol:

danula6
Stálice 59 příspěvků 29.06.19 14:06

Ja bych ji napsala at ti to napise radsi na tvuj mobil ze to manzela otravuje. Samozrejme bych ji napsala ze on ji to urcite ze slusnosti nebude chtit rict ale ze uz mu to pekne leze na nervy.

A hned ji mas pekne v hrsti. A kdyby mu pipla zprava od ni bych odepsala co chce ze manzel nema cas a poprosil te abys to vyridila.
At vi ze mas volnej pristup k jeho telefonu a pak mu nebude takhle lichotit kdyz vi ze to ctes.

A manzelovi rekni ze stejne pise pro vas oba takze ji budes odepisovat ty. Udelej si s ni kamaratku a tak ho od nej odriznes. Pripadne ji muzes pomoct s nejakym inzeratem do seznamky aby si taky nasla nejakou butlavou vrbu s nezadaneho chlapa. :mavam:

Příspěvek upraven 29.06.19 v 14:10

Anka1313
Závislačka 3370 příspěvků 29.06.19 14:09
@Anonymní píše:
Ta cena ropy je vcelku presna :lol: a to hezke chovani vuci mne nejspis take.
Uplne nejvic muzu vyletet z kuze kdyz sem cetla rady co mu posila -jak mam kojit, budit i jak se starat o ma rodidla a jaka kosmetika je na to nejlepsi :lol:.Nekdy mi prijde ze je to ma sestra co sem nikdy nevidela a ma o me velky zajem :lol:
Ona marus je velmi chapava zena a verim, ze kdyz vsude byla a vse zazila ze muze nas zivot hodne zjednodusit a obohatit :lol:.
Aspon ze ty rady mi manzel uz nepredhodil a kosmetiku nakoupil jakou sem chtela ja :lol:.
Dite mame nastesti hodne, takze nemusime resit spolu jen to, ale samozrejme vetsina nasich rozhovoru se stoci k roztomilosti a dokonalosti naseho ditete.
Cist uz nic nebudu ale urcite dnes nepsala. Telefon tu lezi na stole a zatim nic nepiplo :lol:.Az pipne vyskocim ze sve horeckou schvacene kuze a pujdu asi do manzela. :lol:

Dobrá příležitost, ta horečka může být alibi pro trochu té případné hysterie :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 14:10
@danula6 píše:
Ja bych ji napsala at ti to napise radsi na tvuj mobil ze to manzela otravuje. Samozrejme bych ji napsala ze on ji to urcite ze slusnosti nebude chtit ruct sle ze uz mu to pekne leze na nervy.

A hned ji mas pekne v hrsti. A kdyby mu pipla zprava od ni bych odepsala co chce ze manuel nema cas a poprosil te abys to vyridila.

A manzelovi rekni ze stejne pise pro bas oba tskze ji budes odepisovat ty. Udelej si s ni kamaratku a tak ho od nej odriznes. Pripadne ji muzes pomoct s nejakym do seznamky aby si taky nasla nejakou butlavou vrbu s nezadaneho chlapa. :mavam:

Taky uz me to napadlo ze bych mohla odepsat ja :lol:.Asi uz by si prinejmensim davala pozor co pise, coz by sice vyresilo psani ale zase buh vi, co by mu tlacila do hlavy v praci :lol:.
Dneska je mi fakt zle a nemam vubec chut nic resit:( a nejradsi ani na to myslet. Staci ze uz ve snu sem tu nanu mela a vezla nas kocarek :lol:.Kdyby jsme tu bysleli takle ve trech tak bych zas mela mene prace :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 14:12

A ona je ve veku kdy by mohla byt skoro mou matkou 8o. zaplatpanbuh ze ji neni tolik abych mohla byt jeji matkou ja.To bych asi byla jeste vice nabrousena :lol:

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 29.06.19 14:12
@danula6 píše:
Ja bych ji napsala at ti to napise radsi na tvuj mobil ze to manzela otravuje. Samozrejme bych ji napsala ze on ji to urcite ze slusnosti nebude chtit ruct sle ze uz mu to pekne leze na nervy.

A hned ji mas pekne v hrsti. A kdyby mu pipla zprava od ni bych odepsala co chce ze manuel nema cas a poprosil te abys to vyridila.

A manzelovi rekni ze stejne pise pro bas oba tskze ji budes odepisovat ty. Udelej si s ni kamaratku a tak ho od nej odriznes. Pripadne ji muzes pomoct s nejakym do seznamky aby si taky nasla nejakou butlavou vrbu s nezadaneho chlapa. :mavam:

Hezky, tak tomu se říká převzít iniciativu. :potlesk: :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 14:14
@Anka1313 píše:
Dobrá příležitost, ta horečka může být alibi pro trochu té případné hysterie :mrgreen:

Mozna ze kdyz ji nebudu srazet(tu teplotu) tak by mi prosla i vrazda :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 14:35

A rano kdyz sem se vzbudila ze mi je zle tak manzel rekl zda nemam horecku omladnic :lol:.nevim zda je tak starej ze si tohle pamatuje.ja to slysela pred hodne dlouhou dobou ve filmu pro pametniky :lol: a v zertu mu rekla.to asi ne, uz nejsem zadna mladice :lol: a on na to rekl ze sem tak akorat a pekna zenska :lol: a ja mu chtela hned chtela vsechno rict, spis vyrvat :lol: a cele mi to zase nakonec prislo tak trapne a vtipne :lol:.On se vzdy bal abych neutekla jednou z mladsim a nakonec by vzal caru ze starsi :lol: :lol: To by nakonec fakt byla komedie :lol: Mozna by bylo zajimavy to nechat plynout. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 14:45

No já bych ze zkusenosti doporučila to vůbec s nim neřešit maximálně z povídali sledovat pokud vůbec. Pokud s ni něco má-chce mít, tak jediné co- dá si většího majzla. a pokudnema a nechce mít, tak mu vyhovuje ze spolu řeší tito vše a je jeho spriznena duše- radkyne a jen se to otočí… upřímně znam několik manažerů kdy asistentka je fakt práva ruka toho člověka a nic sexuálního v tom není… shodite jen sebe a situaci to zhorší… jinak přeji ať je brzy lepe- zkuste třikrát denně tabletu lecitinu na ten zánět, málokdo to zná a zabírá to skvěle

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 14:55
@Anonymní píše:
No já bych ze zkusenosti doporučila to vůbec s nim neřešit maximálně z povídali sledovat pokud vůbec. Pokud s ni něco má-chce mít, tak jediné co- dá si většího majzla. a pokudnema a nechce mít, tak mu vyhovuje ze spolu řeší tito vše a je jeho spriznena duše- radkyne a jen se to otočí… upřímně znam několik manažerů kdy asistentka je fakt práva ruka toho člověka a nic sexuálního v tom není… shodite jen sebe a situaci to zhorší… jinak přeji ať je brzy lepe- zkuste třikrát denně tabletu lecitinu na ten zánět, málokdo to zná a zabírá to skvěle

Dekuji. zkusim. Zatim sem si vzala paralen a naplacala tvarohem.

Ja teda mam pocit ze uz je stejne vsechno asi ztraceny.Uz mu neverim :zed:.Zklamal moji duveru a lhal mi. Rikam si jestli to mam vubec zapotrebi :zed:.Vzdycky sem si ho strasne vazila a ted je to proste pryc.
Ve vztahu ocekavam ze budu jen JA ta obdivovana a utesovana. Delam vse pro to aby byl on spokojeny a od nej ocekavam to same, ale uz par dni teda spokojena vubec nejsem :roll:.Nemam zrovna chut ani neco zachranovat a ani zajem aby o mem zivote a co dela me dite vedela naka sekretarka :roll:.

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama