Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 21 Další »
moof
Stálice 82 příspěvků 29.06.19 15:06

Já nechápu ty rady nechat to plynout. Manžel dělá něco, co je ženě nepříjemné. To má mlčet? Já svému chlapovi řeknu, když mi něco vadí. Neznamená to automaticky, že on přehodnotí svůj postoj a bude jednat dle mě. Ale minimálně ví, že toto mi vadí. řekla bych mu, že míra konverzace s maruš mi prostě vadí, navíc včetně mých fotek z porodnice a konverzace během porodu. Stejně bych mu řekla, že mi vadí, že tloustne, moc pije, povídá trapné vtipy, tráví moc času hraním her na počítači nebo běháním. Tohle všechno může narušovat manželské soužití, když to přesáhne nějakou mez. Tu mez má každý jinde a prostřednictvím rozhovoru si manželé mohou ujasnit, kde tu hranici mají a společně si ji nějak nastavit tak, aby oba byli spokojení. Já si nemyslím, že manžel zakladatelky s Maruš chce něco mít nebo již má. Ani si nemyslím, že tyto úmysly má dotyčná maruš. jen si prostě nějak zvykli hodně komunikovat. Navíc dotyčný manžel je sám žárlivý a kdyby situace byla opačně, on by to velkoryse nepřešel.

moof
Stálice 82 příspěvků 29.06.19 15:13
@Anonymní píše:
Dekuji. zkusim. Zatim sem si vzala paralen a naplacala tvarohem.Ja teda mam pocit ze uz je stejne vsechno asi ztraceny.Uz mu neverim :zed:.Zklamal moji duveru a lhal mi. Rikam si jestli to mam vubec zapotrebi :zed:.Vzdycky sem si ho strasne vazila a ted je to proste pryc.
Ve vztahu ocekavam ze budu jen JA ta obdivovana a utesovana. Delam vse pro to aby byl on spokojeny a od nej ocekavam to same, ale uz par dni teda spokojena vubec nejsem :roll:.Nemam zrovna chut ani neco zachranovat a ani zajem aby o mem zivote a co dela me dite vedela naka sekretarka :roll:.

Zase klid, ještě se nic nestalo, za život se takhle zklamete ještě mnohokrát, on tebe a ty jeho. Teď si to prostě víc bereš, není ti dobře, miminko, šestinedělí… řekni mu to, nedělej drama, ale prostě mu to řekni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 15:17

A jednou kdyz sem ho konfrontovala uz driv proc se do nas porad montuje a neustale pise(to sem myslela ze jde jen o pracovni veci bez „kamaradstvi“ tak mi odpovedel ze vyvadim zbytecne ze s ni musi komunikovat ze za nej udela v praci spoustu veci aby mohl byt driv se mnou doma :lol: :pankac: cekam podobny pribeh

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 17:10
@Anonymní píše:
Dekuji. zkusim. Zatim sem si vzala paralen a naplacala tvarohem.Ja teda mam pocit ze uz je stejne vsechno asi ztraceny.Uz mu neverim :zed:.Zklamal moji duveru a lhal mi. Rikam si jestli to mam vubec zapotrebi :zed:.Vzdycky sem si ho strasne vazila a ted je to proste pryc.
Ve vztahu ocekavam ze budu jen JA ta obdivovana a utesovana. Delam vse pro to aby byl on spokojeny a od nej ocekavam to same, ale uz par dni teda spokojena vubec nejsem :roll:.Nemam zrovna chut ani neco zachranovat a ani zajem aby o mem zivote a co dela me dite vedela naka sekretarka :roll:.

Já vám rozumím… když jsem zjistila, ze můj muž kterého jsem obdivovala a videla jak vy vašeho muže děla věci, které mě sokovaly, přišlo mi to jako konec světa… popravdě řečeno, dítě, změna roli… tím teprve začíná dospělost… až při lámání chleba- vážných věcech, nemocech, tragických věcech, péči o rodiče, dítě… se ukáže nakolik jste sehrani a tam si troufám, ze vás muž obstojí, jako obstava ten můj a nikdy jsem nelitovala, ze jsme vše ustálí… ta situace je nepříjemná… ale jak říkám, je to velký kluk- ať mu to řeknete nebo nereknete nic senezmeni… on vi ze by vám to vadilo a proto vám to neříká… drzim pesti, užívejte krasne dny, tohle není pro vás vztah a stesti podstatně :kissing_heart:

jege
Závislačka 3617 příspěvků 29.06.19 17:12
@Anonymní píše: … ze za nej udela v praci spoustu veci aby mohl byt driv se mnou doma…

No a ne snad? Vždyť se stará i o Tvoje rodidla, jenom aby to u Vás doma klapalo a Tobě se to nelíbí… :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 17:15
@Anonymní píše:
Já vám rozumím… když jsem zjistila, ze můj muž kterého jsem obdivovala a videla jak vy vašeho muže děla věci, které mě sokovaly, přišlo mi to jako konec světa… popravdě řečeno, dítě, změna roli… tím teprve začíná dospělost… až při lámání chleba- vážných věcech, nemocech, tragických věcech, péči o rodiče, dítě… se ukáže nakolik jste sehrani a tam si troufám, ze vás muž obstojí, jako obstava ten můj a nikdy jsem nelitovala, ze jsme vše ustálí… ta situace je nepříjemná… ale jak říkám, je to velký kluk- ať mu to řeknete nebo nereknete nic senezmeni… on vi ze by vám to vadilo a proto vám to neříká… drzim pesti, užívejte krasne dny, tohle není pro vás vztah a stesti podstatně :kissing_heart:

A verze, ze ženy co vám tu píší- jejich muži nejsou tak dokonali jak ten vás:-) vy jste našla “kaz” který ani není kázem a už ho nechcete nebo chcete aby byl bez “kazu” to není nikdo…ale tohle je sranda…-muži tady nepohlidaji dítě, nepomohou v domácnosti, nedají peníze, veřejné podvádí, pijí, ženy bijí… nechte vašeho muže žít, a nekazte zase jemu vaši image v jeho očích:-) pokud má potřebu si s ni probírat život bude to dělat dal jen třeba osobně protože už bude vědět ze mu čtete věci

DeeDee.518
Kecalka 389 příspěvků 29.06.19 20:57

Manželovi bych nic neříkala. Byla bych milá, v pohodě, udělala mu doma tu šťastnou rodinku. Když budete na nervy a nedej bože na něj nějak útočit (to dělá spousta ženskejch, že se něco takovýho dozví a pak koušou a jsou jedovatý), hodíte jí ho do klína, i když za jiných okolností by ji třeba vůbec nevnímal jako potenciální milenku… Ta žena po něm určitě jede. Ale může to být jen tím, že je v mizerné situaci a časem ji to přejde. Mám kamaráda, který do mě asi rok taky takhle „boural“ s tím, že by chtěl přítelkyni jako jsem já atd. Odpovídala jsem mu stejně jako váš manžel té paní. Časem dal pokoj, když zjistil, že se nechytám a teď už se baví normálně a hledá jinde :lol: ;)

Annabela11
Závislačka 4205 příspěvků 29.06.19 22:07

@DeeDee.518 Ovsem chlap je neco jiného neho nez zena…rizhodne bych to nenechala jen tak byt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 00:19
@Anonymní píše:
A verze, ze ženy co vám tu píší- jejich muži nejsou tak dokonali jak ten vás:-) vy jste našla “kaz” který ani není kázem a už ho nechcete nebo chcete aby byl bez “kazu” to není nikdo…ale tohle je sranda…-muži tady nepohlidaji dítě, nepomohou v domácnosti, nedají peníze, veřejné podvádí, pijí, ženy bijí… nechte vašeho muže žít, a nekazte zase jemu vaši image v jeho očích:-) pokud má potřebu si s ni probírat život bude to dělat dal jen třeba osobně protože už bude vědět ze mu čtete věci
:hug: dekuji.Rada ctu vase komentare
Manzel je jinak skvelej muz.za vice nez 13 let nebyl zadny problem. Klasicke veci jako prkenko, ponozky me nijak nerozciluji a prechazim :lol:
Vzdy se o me staral a postaral se i o celou mou rodinu. podporuje me sny a ve vsem me podpori. Myslim si ze on by nic takoveho neudelal uz jen kvuli „ostude“ a kvuli problemum ktere by vznikli..to by mu za to urcite nestalo :think:.kdo vi.

Zatim se nic nedeje :mrgreen:.marus nepise a ja horim. :lol:
Konfrontace zatim zadna :lol: a zatim zadnou neplanuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 20:13

Az malej usne napisu pokracovani :cert:.dnes je s toho vedra nevrlej a ja uz ze vseho taky :cert:

karinka
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 30.06.19 21:15
Kamarádka

Tak toto mi něco připomíná. Moje kamarádka se rozvadela a psala mému manželovi. ne me. Jak je smutná, jaké ja mám štěstí, ze mám tak skvělého může, jak ona by byla šťastná, kdyby taky takového mela atd. Je silně věřící, ma 4 děti a nyní jsme rozvedeni a on žije s ni. Ona ho opecovava, hlídá si ho a stále se mu věší kolem krku a on je v sedmém nebi. Naše děti ho už moc nezajímají a došlo to tak daleko, ze se děti uzavřely a už ho nechtějí ani vidět. Pozor na takové placky uplakane, které chce chlap zachraňovat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 22:29

Dneska prijel muj bratr a rekla sem mu o tom vsem.„Marus“ dobre zna je s ni taky v kancelari.Smal se a rikal ze se nemam ceho bat ze nedavno z manzelem ji resil a ze pise casto i jemu, ale ze on ji vetsinou neodepisuje ale ze si s toho delali legraci :? A jestli sem ji nekdy videla, ze na faceboku ma tak 10 let stare fotky..No to me teda uklidnilo ale pak..

Pipnul telefon a ja koutkem oka videla znamou ikonku marus..delala sem jako nic..za chvilku mu rikam kdo psal a on rekl ze petr. Rikam ze keca ze to byla marus a on mi do oci lhal a tvrdil ze ne! Nevim co psala..telefon si samozrejme zacal strezit :lol: a ani to vedet nechci, ale zase lhal.Zase!Ten si snad ze me dela doslova pr..del.

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 7893 příspěvků 30.06.19 22:48
@Anonymní píše:
Dneska prijel muj bratr a rekla sem mu o tom vsem.„Marus“ dobre zna je s ni taky v kancelari.Smal se a rikal ze se nemam ceho bat ze nedavno z manzelem ji resil a ze pise casto i jemu, ale ze on ji vetsinou neodepisuje ale ze si s toho delali legraci :? A jestli sem ji nekdy videla, ze na faceboku ma tak 10 let stare fotky..No to me teda uklidnilo ale pak..Pipnul telefon a ja koutkem oka videla znamou ikonku marus..delala sem jako nic..za chvilku mu rikam kdo psal a on rekl ze petr. Rikam ze keca ze to byla marus a on mi do oci lhal a tvrdil ze ne! Nevim co psala..telefon si samozrejme zacal strezit :lol: a ani to vedet nechci, ale zase lhal.Zase!Ten si snad ze me dela doslova pr..del.

Divný :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 22:53

My jsme spolu byli téměř 15 let, více než 10 let manželé. Dokonalý pár, nikdy jsme se nepohádali. Když jsem otěhotněla, zjistila jsem, že si píše s naší společnou známou, bylo nám jí líto, nikoho nikdy neměla. Přišlo mi to zvláštní, ale absolutně jsem tomu nepřikládala význam. Celé se to pak vleklo další dva roky. Ze začátku jsem úplně podcenila, jak moc se snaží, a to jsem se většinou věcí dozvěděla až zpětně.
Prosím anonym

@Anonymní píše:
Dneska prijel muj bratr a rekla sem mu o tom vsem.„Marus“ dobre zna je s ni taky v kancelari.Smal se a rikal ze se nemam ceho bat ze nedavno z manzelem ji resil a ze pise casto i jemu, ale ze on ji vetsinou neodepisuje ale ze si s toho delali legraci :? A jestli sem ji nekdy videla, ze na faceboku ma tak 10 let stare fotky..No to me teda uklidnilo ale pak..Pipnul telefon a ja koutkem oka videla znamou ikonku marus..delala sem jako nic..za chvilku mu rikam kdo psal a on rekl ze petr. Rikam ze keca ze to byla marus a on mi do oci lhal a tvrdil ze ne! Nevim co psala..telefon si samozrejme zacal strezit :lol: a ani to vedet nechci, ale zase lhal.Zase!Ten si snad ze me dela doslova pr..del.
moof
Stálice 82 příspěvků 30.06.19 23:02
@Anonymní píše:

Promluv si s manželem, a to spíš dříve než později. Ještě včera jsi měla vtipný nadhled, teď začínáš propadat panice. Možná oprávněně, možná ne.

Fakta: Píše si s maruš, dost často a dost soukromě, lže o tom. Ale také je dobrý manžel, stará se o tebe i dítě, říká i dává najevo, že miluje tebe.

řekni mu to, tak jak to je. oprosti se od toho, že ti maruš vadí a není ti sympatická, vůbec neřeš, co píše ona jemu. řeš to, co se týká tvého manžela a manželství a tam ona (snad :D) nepatří. zmiň fotky z porodnice (to by dost zranilo mě), mluv o tom, jak ti ubližuje to, že ti lže. Mluv o tom, že se vám právě narodilo dítě a spousta věcí se mění. Ale nemění se to, že vy dva jste partneři, parťáci, kteří si mohou věřit a nelžou si. A jestli to otočí v útok na tebe nebo bude lhát dál, nechala bych to být a zítra objednala návštěvu manželské poradny. abyste měli průvodce touhle nepříjemnou komunikací, která vám evidentně moc nejde. Taky by jemu mohlo dojít, že ty tento styl jeho komunikace s maruš a jeho lži o tomtéž považuješ za závažný partnerský problém.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama