Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 06:13
@Alušáček píše:
Zakladatelko tvoje rozhořčení naprosto chápu a to určitě nejsem v sestinedeli :lol: Mého manžela jednu dobu taky takhle otravovala chudinka nešťastná, co měla těžký život, taky potřebovala neustále rady, útěchu, pomoc. Naštěstí to časem vysumelo, nic jiného než vrbu pro ni můj manžel neudělal, ale musím říct, že mě to pěkně štvalo, těch zpráv co mu psala v jakoukoli dění dobu, nechápala jsem, že ji to není trapné když ví, že je doma s rodinou. Já jsem tedy, že začátku neprotestovala, ale postupně už jsem nadávala :lol: Opravdu ti chlapi jsou jesitni, že jim dělá dobře být v roli zachránce, mě to u meho manžela dost překvapilo, myslela jsem, že je rozumejsi :lol:

Můj manžel si našel milenku po dvaceti letech, jeden z důvodů byl, že ji chtěl zachránit…Nevim teda od čeho

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 07:15

@Alušáček no presne.Take se divim ze ji neni hloupe neustale otravovat.Ja teda kdyz sem neco chtela tak sem take byla snaziva, ale mela sem i hrdost :lol: :lol:.Podle tech zprav mu psala i kdyz jsme rodili :lol: a jak postupuje porod a jak se citi 8o (on ne ja a rodila sem ja :lol: ) a celkove ja jako bych nexistovala takze pak otazky zda je dite a on v poradku :lol:.Take na kdyz jsme byli na dovolene a vlastne pise skoro porad a to se vidi 4× v tydnu.

Zatim mi to prijde jeste vtipne to jeji snazeni

marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 28.06.19 07:17

Radar, radar, radar. Zkušená ženská, tři manželství, děti. Bude se chtít někde „usadit“. Takový zajištěny šéf, to by bylo terno. Nic bych mu neříkala, oblikla sexy šaty a občas přišla do práce :wink:Doma co nejvíce zaměstnat. Pinda :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Je to jasné, jestli nezakrocis, skončí v lepším případě jen v posteli..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 07:43
@marra2 píše:
Radar, radar, radar. Zkušená ženská, tři manželství, děti. Bude se chtít někde „usadit“. Takový zajištěny šéf, to by bylo terno. Nic bych mu neříkala, oblikla sexy šaty a občas přišla do práce :wink:Doma co nejvíce zaměstnat. Pinda :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Je to jasné, jestli nezakrocis, skončí v lepším případě jen v posteli..

Vidim to naprosto stejne.Chce se uchytit a vi moc dobre ze ma penize. Casto mu posila i fotografie svych deti a dost casto je na nich s nima jako bud nenapadne v pozadi :lol: a nebo jako reklama na milujici matku. Smutne kouka :lol: a vzdy nejaky text ve stylu -sama, bez tatinka, detem je smutno :mrgreen:.

Vim ze pokud ho budu konfrontovat ze se bude divit a tvrdit mi ze po nem vubec nejde :lol: a dokonce mam pocit ze on to ani nevidi ze jde 8o. To sem si vzala takoveho blbce 8o a nebo to chlapi nevidi dokud na nej nevytahne frndu?
On se zatim chova slusne a posila ji fotku me a mimca..Cimz teda hned projevuje velky zajem o me dite :lol: a pridava spoustu rad jak se o dite starat a co koupit a co s nim delat :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 08:01
@Anonymní píše:
Můj manžel si našel milenku po dvaceti letech, jeden z důvodů byl, že ji chtěl zachránit…Nevim teda od čeho

To je mi moc lito :,(
Nekdy si rikam ze pokud by se nechal utahnout od takove pani ze bych ho ani nechtela a proc teda bojovat ale zase na druhou stranu si rikam, ze bych to asi nemela vzdat proto ze on je fakt teda skvelej.ji bych se nedivila ze ho chce.Dela co mi na ocich vidi a obdivuje mne a stara se po vsech strankach ale co by videl na ni nechapu.Je presny opak me..Ja tmavovlasa hubena sportovni a vzdy upravena a ona takovej typ opacny. Holka sympaticka ale neupravena a blondata a normalni a spis ten typ na cundr :think:.No nema smysl nas porovnavat. V jeho ocich muze byt jina :nevim: a treba i zajimavejsi nez ja.
Jedno je ale jasne. Vybrala si meho manzela a ja misto abych resila kojeni a miminko a byla v pohode ted musim bojovat :mrgreen:

Byt to o 10 let zpet tak tam vlitnu vyfackuju a uz zitra je na pracaku :lol:.Ted budu dama.Snad to jeste umim :?.

marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 28.06.19 08:02
@Anonymní píše:
Vidim to naprosto stejne.Chce se uchytit a vi moc dobre ze ma penize. Casto mu posila i fotografie svych deti a dost casto je na nich s nima jako bud nenapadne v pozadi :lol: a nebo jako reklama na milujici matku. Smutne kouka :lol: a vzdy nejaky text ve stylu -sama, bez tatinka, detem je smutno :mrgreen:.Vim ze pokud ho budu konfrontovat ze se bude divit a tvrdit mi ze po nem vubec nejde :lol: a dokonce mam pocit ze on to ani nevidi ze jde 8o. To sem si vzala takoveho blbce 8o a nebo to chlapi nevidi dokud na nej nevytahne frndu?
On se zatim chova slusne a posila ji fotku me a mimca..Cimz teda hned projevuje velky zajem o me dite :lol: a pridava spoustu rad jak se o dite starat a co koupit a co s nim delat :lol:

No úplně typicky případ. :grin: :grin: :grin:Když oni to mají jinak, jim to fakt hned nedocvakne. Ženská ví, co dělá, kráva :pocitac: pomalinku si ho připravuje, láká ho. Jednou se buď rozkamaradi, nebo ho dotáhne do postele. Fakt pozor, zazila jsem něco podobného. Chlapovi do práce pořád chodila jedna ženská. Posléze mu začala vypisovat, pak ho už zvala na kafe. On tedy odmítal, ale utahla by ho. Zakrocila jsem. Ale já jsem drzka drzkata, takže jak si raději nechám pro sebe, udělala jsem ji ostudu na jejím pracovišti. Už se neozvala :lol:

Annabela11
Závislačka 4205 příspěvků 28.06.19 08:40
@Anonymní píše:
Ano vim ze sem nemela ale dostala semm se ke konverzaci sveho manzela a jeho sekretarky. Nevim proc sem to cetla :zed: No kdo hleda najde a me by zajimalo jak by jste se zachovali?
Ona pani se rozvadi a jako vrbu si vybrala meho muze a ten pitomec tu hru hraje a nevim zda si nevsiml a nebo zda sem paranoidni proto ze sem po porodu a v sestinedeli naseho vysneneho ditete tak bych rada vedela zda je to muj pocit, ale prijde mi ze po nem normalne jede :mrgreen:.
vety typu „nemam stesti na muze“ „kez by vsichni byli jako ty“ „az budu hledat dalsiho bude jako ty“ „jeste ze se ti muzu sverit ty si jedinej kdo se ke me chova hezky“ „ty si na me tak hodnej " atd.. no proste z meho pohledu po nem jde a on tedy odpovida ve stylu ze to je jen kamarádka a utesuje ji teda na muj vkus moc (ze je fajn a ze to priste vyjde atd..)a zadny naznaky s toho necítím(jako ze by po ni taky vyjizdel),ale co si budem povídat a stava se to :think: ze oblbnout se muze nechat.Ted ale vim neco co sem vedet nemela :zed: a nevim zda ho konfrontovat nebo se nejak snazit bojovat jinak? Kdybych "mohla“ tak to vyresim zenskejma zbranema a proste bych ho „zamestnala“ ze by si ani nevzpomnel :mrgreen:,ale co ted? Nejradsi bych to ted neresila vubec, proto ze vim ze zeny v sestinedeli muzou byt citlivejsi a trochu psycho :lol: :lol: a nechtela bych tedy udelat nejakou chybu a proto pisi sem abych videla pohled tech normalnich :lol: (zeny v sestinedeli nepiste :lol: )
Stve me ze ted misto toho abych se jen radovala mam v hlave to co se asi deje :,( a lituju ze sem to vubec cetla :zed:

Tak to by mě pěkně sr…!pani se ma sverovat kamaradce a ne tvému muži. Protoze za tim neco bude.

Annabela11
Závislačka 4205 příspěvků 28.06.19 08:41

@marra2 Přesně

Annabela11
Závislačka 4205 příspěvků 28.06.19 08:42

@marra2 Přesně, řádně zakrocit!! :palec:

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 28.06.19 08:46

Tady to žádný dobrý konec mít nebude. Ta ženská je mnohem dál než ty, takže se s manželem pomalu můžeš loučit.

brisco
Závislačka 3719 příspěvků 28.06.19 08:48
@Anonymní píše:
Vidim to naprosto stejne.Chce se uchytit a vi moc dobre ze ma penize. Casto mu posila i fotografie svych deti a dost casto je na nich s nima jako bud nenapadne v pozadi :lol: a nebo jako reklama na milujici matku. Smutne kouka :lol: a vzdy nejaky text ve stylu -sama, bez tatinka, detem je smutno :mrgreen:.Vim ze pokud ho budu konfrontovat ze se bude divit a tvrdit mi ze po nem vubec nejde :lol: a dokonce mam pocit ze on to ani nevidi ze jde 8o. To sem si vzala takoveho blbce 8o a nebo to chlapi nevidi dokud na nej nevytahne frndu?
On se zatim chova slusne a posila ji fotku me a mimca..Cimz teda hned projevuje velky zajem o me dite :lol: a pridava spoustu rad jak se o dite starat a co koupit a co s nim delat :lol:

Taky bych byla ve střehu. manželovi bych řekla, že asi je nějaký důvod, proč je tolikrát rozvedená. nebyl by první blbec, co se rozhodl nějakou zachrańovat :roll:

brisco
Závislačka 3719 příspěvků 28.06.19 08:49
@Zumpa píše:
Tady to žádný dobrý konec mít nebude. Ta ženská je mnohem dál než ty, takže se s manželem pomalu můžeš loučit.

Ale houby, to zvládne 8)

ulice
Závislačka 2918 příspěvků 28.06.19 08:50
@Anonymní píše:
@Alušáček no presne.Take se divim ze ji neni hloupe neustale otravovat.Ja teda kdyz sem neco chtela tak sem take byla snaziva, ale mela sem i hrdost :lol: :lol:.Podle tech zprav mu psala i kdyz jsme rodili :lol: a jak postupuje porod a jak se citi 8o (on ne ja a rodila sem ja :lol: ) a celkove ja jako bych nexistovala takze pak otazky zda je dite a on v poradku :lol:.Take na kdyz jsme byli na dovolene a vlastne pise skoro porad a to se vidi 4× v tydnu.
Zatim mi to prijde jeste vtipne to jeji snazeni

1. paní po něm jde 100% a dost tvrdě
2. on překračuje hranice - moc dobře ví, že není OK takto důvěrně a často komunikovat se svou sekretářkou
3. já bych mu oznámila, že odmítám tolerovat jakoukoliv mimopracovní komunikaci s ní
4. druhé řešení - nenápadně se já zbavíš, tak aby to nikdo nepoznal - necháš jí vyhodit z práce a potom zařídíš, aby kontakt skončil…Ale to je na mě moc komplikované.

Věřím., že ho máš ráda, ale chová se jako blbec, promiň.

PS.
V šestinedělí rozhodně nejsem 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 08:51

No a co myslite ze je „radne zakrocit“?Nechci se teda strapnit proto ze firma ma vice zamestnancu a kdyz tam vlitnu s pozice (rodiny -nadrizene-hysterky) tak to bude ostuda :oops: a dovi se to vsichni :lol: a ma rodina mi pak rekne ze sem magor :lol:.
Odchytnout si ji jen tak stranou nemam prilezitost a ona je takova plačka ze vim, ze jeste ten den by napsala vsem do prace co sem za magora. Podat si chlapa a priznat se ze sem vlezla do telefonu jak naka pubertacka i kdyz omylem, to me neomlouva(chtela sem si preposlat fotky maleho).
Tak co ted? :cert:
Napadlo me, ze ted mame za mesic grilovaci party na pocest narozeni ditete a ze bych ji mohla pozvat, ale co si budeme povidat. Zeny jsme velice chytre a predvidave, takze se obavam ze neprijde :lol:
A ona neni zadna hloupa nactileta slecna. Bojuje velice chytre a urcite se bude stejne i branit, takze nerada bych dopadla prede vsemi za kravu :lol:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17633 příspěvků 28.06.19 08:51

Mas možnost ji vyhodit, tak bych toho využila. Nána jedna.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama