Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
brisco
Závislačka 3719 příspěvků 28.06.19 08:54

Nemůžeš prostě manželovi vysvětlit, že ta cuchta po něm jede, jak husa po flusu? Uplně narovinu. :think:

Origamia
Kecalka 319 příspěvků 28.06.19 08:57

Myslím, že brzo tě smích přejde. Viděla jsem to dvakrát v přímém přenosu. Bezbranná chudinka co potřebuje pomoci je výborná strategie, ta nejlepší. Pokud nezakročíš rozmluvou a s tím at ji posle do pr. nejlip i ten vyhazov, tak to brzo poznáš, oslabuje te to jak si myslíš, že jsi oproti ní na výši a že on nic atd. To určitě, jde ji pěkně naproti, už jen to psaní porodnice 8o

verujan
Kecalka 396 příspěvků 28.06.19 09:06

Bavíte se s manželem o lidech z práce? Konkrétně o ní? Zkusila bych ji v jeho očích shodit - jak mu píše, že neměla štěstí na muže, tak bych řekla něco v tom smyslu, že když je někdo 3× rozvedený, něco to o něm svědčí, takže smůlu měli spíš ti chlapi, apod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 09:07

@ulice mas pravdu! je to pitomec!
On teda tohle dela od zacatku naseho vztahu.Dela to se vsema.ze sousedkou, s kamaradkama, sestrenici, segrou no proste s kazdym. Myslim to ze je vyslechne a polituje. Normalne prede mnou. Sousedka se rozvadi a on vydrzi hodinu ji se mnou utesovat a kazdeho vyslechne a radi :lol: a lituje a lituje a lituje :roll:.
Navic je to chlap jak hora..zadna „holcicka“.Take je temer o 20 let starsi nez ja, takze vic nez 50 let.. a pani je temer jeho vrstevnice :mrgreen:
Kdyz to utesovani dela v me pritomnosti tak mi tak nevadi, ale take sem nikdy ze strany plaček nezaznamena ze by to delali za ucelem ho zbalit, ale ted to citim :cert:

Annabela11
Závislačka 4205 příspěvků 28.06.19 09:09
@Anonymní píše:
No a co myslite ze je „radne zakrocit“?Nechci se teda strapnit proto ze firma ma vice zamestnancu a kdyz tam vlitnu s pozice (rodiny -nadrizene-hysterky) tak to bude ostuda :oops: a dovi se to vsichni :lol: a ma rodina mi pak rekne ze sem magor :lol:.
Odchytnout si ji jen tak stranou nemam prilezitost a ona je takova plačka ze vim, ze jeste ten den by napsala vsem do prace co sem za magora. Podat si chlapa a priznat se ze sem vlezla do telefonu jak naka pubertacka i kdyz omylem, to me neomlouva(chtela sem si preposlat fotky maleho).
Tak co ted? :cert:
Napadlo me, ze ted mame za mesic grilovaci party na pocest narozeni ditete a ze bych ji mohla pozvat, ale co si budeme povidat. Zeny jsme velice chytre a predvidave, takze se obavam ze neprijde :lol:
A ona neni zadna hloupa nactileta slecna. Bojuje velice chytre a urcite se bude stejne i branit, takze nerada bych dopadla prede vsemi za kravu :lol:

Hlavne chlap by si ji mel drzet od těla! jenže nedrží. Ja osobne bych si na ni nekde pockala a rekla bych ji at neoteavuje manzela at si najde jinou vrbu a bylo by mi fuk co kde bude rikat. Proste po tvem muzi jede 3krat rozvedena tak co to muze byt za zenskou? :roll:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 28.06.19 09:13

Zabit oba :P

lilith1
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 28.06.19 09:29
@Annabela11 píše:
Hlavne chlap by si ji mel drzet od těla! jenže nedrží. Ja osobne bych si na ni nekde pockala a rekla bych ji at neoteavuje manzela at si najde jinou vrbu a bylo by mi fuk co kde bude rikat. Proste po tvem muzi jede 3krat rozvedena tak co to muze byt za zenskou? :roll:

Tak být do dotyčnou, tak ve chvíli, kdy na mě zhrzená manželka počká, tak si ji pěkně vychutnám i kdybychom se s chlapem jen zdravili na chodbě…něco v tom směru, že se absolutné jako nezadaná nemusím zpovídat nějaké stihačce, a že má ten vztah asi úžasný, když si to nepořeší s chotem a ten je snad svépravný a dospělý, že ví co dělá, takže tak..orodující ženské jsou největší pipky a chudinky ze všech.

Annabela11
Závislačka 4205 příspěvků 28.06.19 09:37

@lilith1 Stíhačka? tak urcite to nenecham jen tak aby mi naka coura balila chlapa a ja jen tak přihlížela…tak to urcite!!Ta by koukala holka…

kolibrik1
Stálice 95 příspěvků 28.06.19 09:41
@lilith1 píše:
Tak být do dotyčnou, tak ve chvíli, kdy na mě zhrzená manželka počká, tak si ji pěkně vychutnám i kdybychom se s chlapem jen zdravili na chodbě…něco v tom směru, že se absolutné jako nezadaná nemusím zpovídat nějaké stihačce, a že má ten vztah asi úžasný, když si to nepořeší s chotem a ten je snad svépravný a dospělý, že ví co dělá, takže tak..orodující ženské jsou největší pipky a chudinky ze všech.

Souhlasím. Pro mě je to taky naprosto zoufalé a bez úrovně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 09:44

Prave..Konfrontovat ji na primo to nejde.Ne ze bych nevedela kde si pockat. S tech zprav vim i kam chodi a kdy :lol: i co mela k obedu a kde :lol:.Proste pise snad i kdyz jde kakat :mrgreen:
Ale z pozice rodinne firmy si nemuzu dovolit nake fau-pax :mrgreen: a vim ze prvni co by udelala ze by plakala do telefonu vsem a naprosto bych se shodila i pred manzelem a rodinou :?.Uz mi neni dvacet abych si to mohla dovolit a svedst to na pomateni z mladi :lol:.
Musim zabojovat nejak tajne :lol:.
Jak zde padl dotaz zda se o ni bavime.Muj muz vi ze ji nemam rada. Nemam ji rada uz od zacatku a to sem netusila ze po nem jde :lol:.Duvod byl takovy ze kdyz jsme nekam jeli a ona volala kvuli praci tak na ceste do nemecka tak hned ona"tam ja byla uz trikrat. musite navstivit tohle a tamto :lol: a jedte tam.Na ceste do italie „tam sem byla uz petkrat nezapomen jit na plaz xx“ a na kazdem nasem miste ona uz proste byla a vsechno zna a pokud nekomu z eodiny neco bylo tak hned po nahlaseni veci z prace hlasila co delat a co uzivat za leky.Je proste nejchytrejsi a vsude byla, coz sem manzelovi zdelila ze je to blba chytrolinka :lol: a uz o ni prestal mluvit a poustet hovory nahlas v aute :lol:

Ale pokusim se svedst hovor na ni a trochu z nii nenapadne udelat kravu :lol:

marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 28.06.19 09:57

Já bych jí na grilovacku pozvala. Sleduj jak se chová. Odchyt ji někde o samotě a řekni jí, že víš. Že nejsi včerejší a víš, co chce. Ať si pro své děti hledá jiného náhradníka. Tvůj muž rodinu má. Mrcha. Já tě „moji“ vlezla do práce. Zeptala jsem se jí, jestli je taková chudinka, že má zapotřebí lovit znáte může. A řekla jsem ji, že smrdí ať se raději osprchuje. A pokud v tom bude pokračovat, můžeme se potkat znovu. Jo a fakt smrdela :roll:

Annabela11
Závislačka 4205 příspěvků 28.06.19 09:59
marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 28.06.19 10:01
@Annabela11 píše:
@marra2 :lol: :lol:

Mrcha smradlava. :lol: :lol: dělala v Kauflandu, ostuda pro 50 lidí. Dobře ji tak. :jazyk:

brisco
Závislačka 3719 příspěvků 28.06.19 10:01
@marra2 píše:
Já bych jí na grilovacku pozvala. Sleduj jak se chová. Odchyt ji někde o samotě a řekni jí, že víš. Že nejsi včerejší a víš, co chce. Ať si pro své děti hledá jiného náhradníka. Tvůj muž rodinu má. Mrcha. Já tě „moji“ vlezla do práce. Zeptala jsem se jí, jestli je taková chudinka, že má zapotřebí lovit znáte může. A řekla jsem ji, že smrdí ať se raději osprchuje. A pokud v tom bude pokračovat, můžeme se potkat znovu. Jo a fakt smrdela :roll:

Já bych se jí zeptala přede všema, pěkně z vesela a se zájmem, soucitně. :lol: Jak to bude sama zvládat po rozvodu a jestli už si hledá nového partnera.

marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 28.06.19 10:05
@brisco píše:
Já bych se jí zeptala přede všema, pěkně z vesela a se zájmem, soucitně. :lol: Jak to bude sama zvládat po rozvodu a jestli už si hledá nového partnera.

Yes!!! Mrcha. :pocitac: :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama