Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
lilith1
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 28.06.19 10:06
@Annabela11 píše:
@lilith1 Stíhačka? tak urcite to nenecham jen tak aby mi naka coura balila chlapa a ja jen tak přihlížela…tak to urcite!!Ta by koukala holka…

Tak když se choť dá a reaguje tak to je snad problém toho chlapa nee?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 10:08

Na te grilovacce bych mohla nenapadne ji konfrontovat :lol:.Stylem ze mi manzel rekl to a to, ze uz je z ni taky nestastnej a ze jsme si rikali jestli misto litovani se by se nemela zamyslet jak se chova a ze manzel rikal atd..ona je ale fakt zbehla behna :lol: a chytra. urcite cuza neprijede :lol:
Ja sem dobra herecka. Sehraju cokoliv aniz by nekdo neco poznal nebo aby nemohla vypravet jak sem ji ublizila :lol:
Ted jeste vymyslet jak ji sem dostat.Uz u nas dokonce i byla :cert:.Kdyz sem byla po porodu znovu v nemocnici s problemem tak prijela k nam s brachou aby probrali neco do prace kam manzel nemohl proto ze se staral o dite :roll:,takze ona dobre vi do ceho jde :palec: a po cem jde :palec:

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 28.06.19 10:10

Z mužského pohledu - jede po něm jak slepice po flusu, to poznám i já. :lol:

Prakticky bych to na tvém místě udělal tak, že bych se s ním podělil o zajímavost, že nějaká známá (třeba z porodnice) ti zrovna volala, a že je to rozvedená ženská s třemi dětmi, že má rozdělaného nějakého dobře postaveného ženáče a je na dobré cestě si ho stáhnout.

Stylem představ si, ona si je úplně jistá, jsem se jí ptala, jak to udělala, a ona že mu píše a posílá fotky [tady bych popsal ty jejich konverzace, které oficiálně neznáš].

A představ si to, myslíš, že nějaký chlap může být takový vůl a skočit na to? :lol:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 28.06.19 10:12
@marra2 píše:
Já bych jí na grilovacku pozvala. Sleduj jak se chová. Odchyt ji někde o samotě a řekni jí, že víš. Že nejsi včerejší a víš, co chce. Ať si pro své děti hledá jiného náhradníka. Tvůj muž rodinu má. Mrcha. Já tě „moji“ vlezla do práce. Zeptala jsem se jí, jestli je taková chudinka, že má zapotřebí lovit znáte může. A řekla jsem ji, že smrdí ať se raději osprchuje. A pokud v tom bude pokračovat, můžeme se potkat znovu. Jo a fakt smrdela :roll:

Asi bych Ti řekla, že jestli ty jsi taková chudinka, že musíš za manžílka orodovat..holky, kdykoliv budete toto dělat tak jste děsně zranitelné a ta ženská vás může roznést na kopytech..toto si vždy musí řešit ten sám chlap..a jestli ne, tak jste si špatně vybrali..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 10:14
@lilith1 píše:
Tak když se choť dá a reaguje tak to je snad problém toho chlapa nee?

Jo mas pravdu..to je ta moje druha strana co mi rika „jestli je tak blbej ze se chyti, at si jde :cert:
Nacic muj manzel je strasne zarlivej. Udrzovat takove pratelstvi ja z nekym, tak vyskoci s kuze a dela sceny! Sem o skoro 20 let mladsi a zajemce mam a take nekdy neunavne, ale me tohle nebavi si z nekym psat a vetsinou ani neodpovim na zpravy ne vetsinou temer vzdy neodpovim. kolikrat po me nekdo vyjel i ve spolecnosti kde nevedeli ze jsme manzele takze primo pred ocima meho manzela a to byl ohen na strese a stropil scenu prede vsema :lol:
Tak ted mam chut se mu teda pomstit a trochu ho pozlobit.kdyz on muze mit kamaradku“ tak ja vlastne taky ne?
No ale jak rikam ja na tohle uz moc nejsem.Je to moznost jak ho nas-rat ale asi bych tim nevyresila tu pani :lol:

marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 28.06.19 10:15
@lilith1 píše:
Asi bych Ti řekla, že jestli ty jsi taková chudinka, že musíš za manžílka orodovat..holky, kdykoliv budete toto dělat tak jste děsně zranitelné a ta ženská vás může roznést na kopytech..toto si vždy musí řešit ten sám chlap..a jestli ne, tak jste si špatně vybrali..

Ale prd. Nejsem chudinka ani jsem si špatně nevybrala.mam úžasného může a věřím mu. Ale nejsem včerejší a umím zakročit, dřív, než by se mohlo něco stát. Poznáš sama jednou. ;)

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 28.06.19 10:20
@Anonymní píše:
Jo mas pravdu..to je ta moje druha strana co mi rika „jestli je tak blbej ze se chyti, at si jde :cert:
Nacic muj manzel je strasne zarlivej. Udrzovat takove pratelstvi ja z nekym, tak vyskoci s kuze a dela sceny! Sem o skoro 20 let mladsi a zajemce mam a take nekdy neunavne, ale me tohle nebavi si z nekym psat a vetsinou ani neodpovim na zpravy ne vetsinou temer vzdy neodpovim. kolikrat po me nekdo vyjel i ve spolecnosti kde nevedeli ze jsme manzele takze primo pred ocima meho manzela a to byl ohen na strese a stropil scenu prede vsema :lol:
Tak ted mam chut se mu teda pomstit a trochu ho pozlobit.kdyz on muze mit kamaradku“ tak ja vlastne taky ne?

To zní jako to šestinedělí.

Teď potřebuješ mít manžela pro sebe a mimino, ne něco oplácet.

No ale jak rikam ja na tohle uz moc nejsem.Je to moznost jak ho nas-rat ale asi bych tim nevyresila tu pani :lol:

Jednoduše - mužská ješitnost.

Dělá mu dobře, že na něj ta druhá dělá oči a vychvaluje ho (přímo i nepřímo).
Zajisti, aby pochopil, že s ním manipuluje a dělá tak z něj vola, a máte ji oba z krku.

Plus další body, když na to jakože přijde sám.

Annabela11
Závislačka 4205 příspěvků 28.06.19 10:23

@marra2 Ano tak se to dělá! :palec: :lol:

Annabela11
Závislačka 4205 příspěvků 28.06.19 10:25

@lilith1 A i jejo zeny ne? protoze se ji to urcite nelibi ze?

Příspěvek upraven 28.06.19 v 10:29

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 10:25
@DustInTheWind píše:
Z mužského pohledu - jede po něm jak slepice po flusu, to poznám i já. :lol:

Prakticky bych to na tvém místě udělal tak, že bych se s ním podělil o zajímavost, že nějaká známá (třeba z porodnice) ti zrovna volala, a že je to rozvedená ženská s třemi dětmi, že má rozdělaného nějakého dobře postaveného ženáče a je na dobré cestě si ho stáhnout.

Stylem představ si, ona si je úplně jistá, jsem se jí ptala, jak to udělala, a ona že mu píše a posílá fotky [tady bych popsal ty jejich konverzace, které oficiálně neznáš].

A představ si to, myslíš, že nějaký chlap může být takový vůl a skočit na to? :lol:

Dekuji. presne tak bych si to predstavovala. Vlastne udelat blbce z nich obou aniz bych musela prozradit ze sem taky blba a vsechno vim :lol:.
Jen by me zajimalo jako pohled tebe-muze.Je mozne aby si chlap takovych signalu nevsiml? Me prijde podle te jejich konverzace ze je uplne blbej :mrgreen:.Nerekne ji u fotky ji a deti „tobe to slusi“ rekne krasny deti jste pekna rodinka.Ted kdyz ji poslal fotku naseho syna a ze by chtel klidne hned dalsi dite, ze je malej hodnej a ona hned ze by klidne taky jedno dite jeste brala(podle me jasnej signal ze je to u ni taky mozny:D a on ji napise ze snad najde vhodneho tatinka ze ji to moc preje :lol: atd..Takze z jeho strany necitim zatim ze by to opetoval ale kdykoliv mu napise hned odepise :cert:.Tak je blbej a nebo to hraje :cert:.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 28.06.19 10:25

Koukám, že některé dámy jsou v 6 nedělí už od narození. Já jsem taky některé zoufalky „zachraňoval“. Tvůj manžel nic neprovedl, krom toho, že jí věnuje až příliš času. Paní evidentně jde však přes čáru a používá fráze, které jsou hraniční. Pokud tvůj manžel není blbec, moc dobře to ví. A věty typu „kez by vsichni byli jako ty“ „az budu hledat dalsiho bude jako ty“ by mě už pomalu štvaly a myslím, že ho taky. Může se zdát, že nám to lichotí, ale má to své meze.

Udělej scénu, nech vyhodit sekretářku a zachráníš tuto situaci. Ale zaseješ něco, co budeš sklízet později. Manžel už bude vědět co má doma za stíhačku ( ano, už ses mu hrabala v telefonu). Příjme třeba novou sekretářku, prsatou dvacetiletou blondýnu, které se začne on svěřovat, co má doma za hysterku s uřvaným děckem v náručí a to teprve uvidíš ten šrumec, jak ho začne litovat.

Situaci řešit musíš. Jde o to, promluvit s manželem, jako sobě rovným. Jako s někým, komu věříš, důvěřuješ. Stočit k ní téma s tím, že chápeš její situaci, ale čas, který ji věnuje, nyní potřebuje vaše rodina, vaše dítě. Nejde si nevšimnout, že má o ni starost, ale on má tebe, má mimino. Říct mu, že jsi ráda, že je starostlivý a že i za to ho máš ráda, ale že by jsi byla vděčná, aby to omezil, právě kvůli rodině. Můžeš něco zdůraznit ve smyslu, že asi s ní něco není v pořádku, když je 3× rozvedená apod. Ale to on nechce slyšet, tak opatrně. Přeci jen, je to zachránce :kytka:

Když v tom bude chtít pokračovat, nic ho nezastaví. Pokud o ni nemá vážný zájem, nedotáhne ho k ní ani stádo volů.

Sworley
Generální žvanilka 22327 příspěvků 28.06.19 10:26
@Anonymní píše:
@Alušáček no presne.Take se divim ze ji neni hloupe neustale otravovat.Ja teda kdyz sem neco chtela tak sem take byla snaziva, ale mela sem i hrdost :lol: :lol:.Podle tech zprav mu psala i kdyz jsme rodili :lol: a jak postupuje porod a jak se citi 8o (on ne ja a rodila sem ja :lol: ) a celkove ja jako bych nexistovala takze pak otazky zda je dite a on v poradku :lol:.Take na kdyz jsme byli na dovolene a vlastne pise skoro porad a to se vidi 4× v tydnu.Zatim mi to prijde jeste vtipne to jeji snazeni

Jako že chlapi potřebujou obdiv a chválit a velebit je až do nebes, to už mě ani nepřekvapuje. Že si to užívaj, i kdyby je měl chválit Méďa Béďa, no to už taky ne, to vypovídá spíš o nich. Ale že teda si neumí pomoct a musí si vypisovat i z porodnice a posílat fotky mě a mimina 8o, to už je jako moc.
To bych už já nevydejchala a došlápla si na něj, nějaká zoufalka, co posílá fotky dětí a sebe, že chudáci bez tatínka, tvle :roll:,ta by mi za to tuplem nestála.
Starej vůl(promiň, zakladatelko),doma mladou babu a stejně bude někde leštit ego. :roll: No držim ti palce. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 10:36

A je to fakt tezky.driv bych to resila tak ze bych ji vypleskla hubu, nechala vyhodit a nebo manzela za ni poslala a delala sceny a urcite bych mu rozbila telefon a zakazala mu s ni si psat :lol:,ale uz mam asi rozum :lol: i kdyz vztek mam a na druhou stranu mi to zas prijde i vtipne :oops:.To by jako byl for :mrgreen: kdyby si nakonec misto mladsi nasel starsi a misto zeny se slusnou povesti a slusnou rodinou a financne zajistena.Doma ma proste vse.Jsme spolu od mejch 18 let takze sem nestacila byt neslusna :lol: ) Pritahl starsi uz slusne objetou pani :lol: :lol: On moc dobre vi, ze by nemohl. Velice mu lichoti ze mu kazdy chvali manzelku a maji me radi a navic take nejsem zadna holka z chatrce..Takze ze by me vymenil to se nebojim i kdyz clovek nikdy nevi, ale nerada bych taky nakyho sprznenyho vocase :mrgreen:

semto1
Stálice 85 příspěvků 28.06.19 10:52
@Anonymní píše:
Problem je ze se vidaji denne 8o. Musi spolu resit vsechny veci kolem prace a kdybych chtela zatahnout za nitky proto ze firma je meho probuzneho, tak ji vyhodi raz dva, ale to zas takle resit nechci. v prvnim okamziku sem to tedy udelat chtela a tu krehkou zranenou matku klidne vyhodit :lol:,ale tim bych nic nevyresila. Myslela sem si tedy ze nam ve vztahu nic neschazi, ale kdyz sem videla tech zprav, toho casu kdy macka telefon aby ji utesil :cert: tak si uz tak jista nejsem a nevim zda je muz schopny tohle delat jen proto ze je kamaradsky a souciti s ni a nebo zda je za tim take vic? uplne se to ve me pere :zed:.Nejradsi bych tam vlitla :mrgreen: ale nikdy sem tam nebyla a ted by bylo jasne ze jdu spizlovat :zed: nebo ze sem stihacka :zed: nebo uplna trapka :lol:.Driv bych to urcite resila razantne a konfrontovala ale ted to nejde. Jenom bych se ztrapnila na vsech frontach.

dobře, že píšeš sem. Protože přemýšlíš přesně tak šíleně, jak si myslíš, že přemýšlíš :D
Když ji vyhodíš, tak 1. jsi furie,, 2. budeš zle ubližovat jiným, 3. projevíš se jako naprosto nejistá nesebevědomá.
Myslíš, že něco z toho chlapa přitahuje, tím spíše tvého, když víš jakou si tě bral? ;)

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 28.06.19 10:55
@Anonymní píše:
Dekuji. presne tak bych si to predstavovala. Vlastne udelat blbce z nich obou aniz bych musela prozradit ze sem taky blba a vsechno vim :lol:.
Jen by me zajimalo jako pohled tebe-muze.Je mozne aby si chlap takovych signalu nevsiml?
Me prijde podle te jejich konverzace ze je uplne blbej :mrgreen:.Nerekne ji u fotky ji a deti „tobe to slusi“ rekne krasny deti jste pekna rodinka.Ted kdyz ji poslal fotku naseho syna a ze by chtel klidne hned dalsi dite, ze je malej hodnej a ona hned ze by klidne taky jedno dite jeste brala(podle me jasnej signal ze je to u ni taky mozny:D a on ji napise ze snad najde vhodneho tatinka ze ji to moc preje :lol: atd..Takze z jeho strany necitim zatim ze by to opetoval ale kdykoliv mu napise hned odepise :cert:.Tak je blbej a nebo to hraje :cert:.

To není zase tak jednoduché.

Na jednu stranu to člověk (teď píšu převážně za sebe, taky se mi to párkrát stalo :andel: ) ví.

Na druhou stranu se spouští takový ten ochranitelský reflex, máme z výchovy natlačené do hlavy, že ženám se pomáhá („dáma v nouzi“), příjemně to lechtá ego, člověk si říká, že to má stejně pod kontrolou a o nic nejde.

No a buď to časem vyšumí, protože dotyčná buď vidí, že nic nebude, nebo toho měla rozdělaného víc, nebo se postupně ty hranice posouvají (syndrom vařené žáby) a člověk se sám najednou diví, že má v životě někoho dalšího a kde se tam vzal.

Anebo taky pokud je „ta druhá“ vytrvalá dost dlouho nebo má dobré načasování, tak pokud začnou v původní rodině nějaké problémy, tak může okamžitě nastoupit jako utěšitelka.
Pak má manželka těžký problém, protože aktuálně je ona ta špatná a alternativa má navíc „insider know-how“.

Takže bych to rozhodně nenechával vyhnít, rozhodně řešit ihned. Ledaže chceš, aby měl manžel strategickou zálohu jako alternaci za tebe.

Ale nepřímo - aby z ní nebyla „oběť“, která potřebuje jeho péči.

Taky máš případy, že chlap má spíš plné zuby fňukny, která se na něj pověsila, ale holt výchova a zdvořilost mu brání ji odpálkovat nějak tvrději.
Anebo mu to samotnému docvakne, případně ona sama začne příliš tlačit na pilu dřív, než „dozrál“ a on bude se jí snažit zbavit sám. Ale v téhle fázi tvůj manžel zjevně není.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama