Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 10:57

Dekuji moc za pohled muzu :*
Ja totiz chlapum asi nerozumim. vzdycky sem si rikala ze rozumim, ze je mam omotane a vim jak na ne, ale asi uz sem s toho vypadla nebo ma predstava byla uplne mimo :zed:.

Myslela sem si ze kdyz ma doma navareno, naklizeno, v loznici zadne tabu a docela bych rekla vodvaz :lol: a nebranim se ničemu :lol:.udrzuji se take fit a nedelam zadne scény ani neutracim (moc) :lol: ze proc by si psal a nechal se takle lakat?
Jako kdyby mu napsala naka 18tka tak to pochopim a reknu si 18 mi uz neni :lol: ale stejne.Proc?Ja sem treba spokojena a kdyz me nekdo uhani tak slusne odpalkuju nebo nereaguji.

Annabela11
Závislačka 4205 příspěvků 28.06.19 11:01
@Anonymní píše:
Dekuji moc za pohled muzu :*
Ja totiz chlapum asi nerozumim. vzdycky sem si rikala ze rozumim, ze je mam omotane a vim jak na ne, ale asi uz sem s toho vypadla nebo ma predstava byla uplne mimo :zed:.Myslela sem si ze kdyz ma doma navareno, naklizeno, v loznici zadne tabu a docela bych rekla vodvaz :lol: a nebranim se ničemu :lol:.udrzuji se take fit a nedelam zadne scény ani neutracim (moc) :lol: ze proc by si psal a nechal se takle lakat?
Jako kdyby mu napsala naka 18tka tak to pochopim a reknu si 18 mi uz neni :lol: ale stejne.Proc?Ja sem treba spokojena a kdyz me nekdo uhani tak slusne odpalkuju nebo nereaguji.

No určitě neznamena ze kdyz ma doma vše tak nic nehrozi…to ani nahodou…

semto1
Stálice 85 příspěvků 28.06.19 11:04
@Anonymní píše:
No a co myslite ze je „radne zakrocit“?Nechci se teda strapnit proto ze firma ma vice zamestnancu a kdyz tam vlitnu s pozice (rodiny -nadrizene-hysterky) tak to bude ostuda :oops: a dovi se to vsichni :lol: a ma rodina mi pak rekne ze sem magor :lol:.
Odchytnout si ji jen tak stranou nemam prilezitost a ona je takova plačka ze vim, ze jeste ten den by napsala vsem do prace co sem za magora. Podat si chlapa a priznat se ze sem vlezla do telefonu jak naka pubertacka i kdyz omylem, to me neomlouva(chtela sem si preposlat fotky maleho).
Tak co ted? :cert:
Napadlo me, ze ted mame za mesic grilovaci party na pocest narozeni ditete a ze bych ji mohla pozvat, ale co si budeme povidat. Zeny jsme velice chytre a predvidave, takze se obavam ze neprijde :lol:
A ona neni zadna hloupa nactileta slecna. Bojuje velice chytre a urcite se bude stejne i branit, takze nerada bych dopadla prede vsemi za kravu :lol:

Početl jsem trochu víc. Řešit bys to asi měla. Ale nemyslím si, že dělat dusno doma přinese body na tvou stranu. Naopak svaž manžela. Jsme jednoduší. Chceme aby nám bylo dobře. Spokojený chlap potom neutíká (možná jsem naivní?).
Máte spolu dítě. To je velká motivace zůstat spíše s tebou. S tebou je už manžel. To je taky závazek. Takže si buď trochu jistější, že je tvůj ;)

Jen možná když mu bude furt vypisovat, tak bys mu mohla říct něco jako: nepíšete si nějak moc? Vím, že teď po porodu nejsem asi tak hezká, jako dřív, nemůžu to co předtím, ale jsi pro mě hrozně moc důležitý a nerada bych o tebe přišla.

Prostě mu pohlaď ego, neboj se udělat ze sebe závislou ženu s dítětem a probouzej v něm rytíře i k tvé osobě, protože nejspíš je tady ten typ hodného, chápavého chlopa. A ti jsou rádi potřební pomocníci.
Držím palce ;)

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 7887 příspěvků 28.06.19 11:07

Tak můžou být jen milenci a to je úplně jedno, že je ošklivá, rozvedená a stará, protože má to zásadní - neokoukana :mrgreen: ale četla jsem dal a prý se takhle chová ke všem, tak asi je to v pohodě :nevim: respektive takového sis vybrala. Ve mně se vaří krev i při vřelem objetí. S někým takovým bych prostě ani chodit nevydržela.

semto1
Stálice 85 příspěvků 28.06.19 11:07

Když takovému fakt řekneš to "Vím, že teď po porodu nejsem asi tak hezká, jako dřív, nemůžu to co předtím, ", tak mu to třeba bude i líto, že se tak cítíš a naopak se bude starat ještě víc o tebe, aby ses cítila dobře. Můžeš to klidně zaobalit i tím, že asi máš pocuchané nervy teďka. To docela dobře chápem a pro mně se v tu dobu může žena vymluvit snad z čehokoliv :DD

semto1
Stálice 85 příspěvků 28.06.19 11:09
@semto1 píše:
Když takovému fakt řekneš to "Vím, že teď po porodu nejsem asi tak hezká, jako dřív, nemůžu to co předtím, ", tak mu to třeba bude i líto, že se tak cítíš a naopak se bude starat ještě víc o tebe, aby ses cítila dobře. Můžeš to klidně zaobalit i tím, že asi máš pocuchané nervy teďka. To docela dobře chápem a pro mně se v tu dobu může žena vymluvit snad z čehokoliv :DD

Můj bože. Já bych byl jako ženská pěkná manipulativní svině :DDD

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 11:10

Urcite sem ve fazi i pres muj sestinedelni stav a vykojeni :lol: ze bych radeji obetovala manzela nez ze sebe udelat kravu :lol:
Mam svoji hrdost. Vzdat se nechci, ale jestli mam teda prohrat i kdyz si myslim ze prohral by on :lol: tak nejak aby mi zustala dustojnost :lol:.Celkove bych nejradsi vubec tohle neresila :zed:.Nemela sem to cist a dal si zit na oblacku.

Asi pani bude hodne silnej kalibr kdyz vi ze sem tehotna, rodim, sem po porodu a ona to takle stupnuje, ale zase na druhou stranu je bez zavazku tak proc brat na me ohled a jestli je takle chytra tak vi ze nesoulozime takze ted ma skvelou sanci :lol:
No je to teda situace. :zed: Nechci na to ani myslet ale kdyz si postupne vybavuji ty zpravy a fotky tak musim :mrgreen:.

semto1
Stálice 85 příspěvků 28.06.19 11:12
@DustInTheWind píše:
To není zase tak jednoduché.

Na jednu stranu to člověk (teď píšu převážně za sebe, taky se mi to párkrát stalo :andel: ) ví.

Na druhou stranu se spouští takový ten ochranitelský reflex, máme z výchovy natlačené do hlavy, že ženám se pomáhá („dáma v nouzi“), příjemně to lechtá ego, člověk si říká, že to má stejně pod kontrolou a o nic nejde.

No a buď to časem vyšumí, protože dotyčná buď vidí, že nic nebude, nebo toho měla rozdělaného víc, nebo se postupně ty hranice posouvají (syndrom vařené žáby) a člověk se sám najednou diví, že má v životě někoho dalšího a kde se tam vzal.

Anebo taky pokud je „ta druhá“ vytrvalá dost dlouho nebo má dobré načasování, tak pokud začnou v původní rodině nějaké problémy, tak může okamžitě nastoupit jako utěšitelka.
Pak má manželka těžký problém, protože aktuálně je ona ta špatná a alternativa má navíc „insider know-how“.

Takže bych to rozhodně nenechával vyhnít, rozhodně řešit ihned. Ledaže chceš, aby měl manžel strategickou zálohu jako alternaci za tebe.

Ale nepřímo - aby z ní nebyla „oběť“, která potřebuje jeho péči.

Taky máš případy, že chlap má spíš plné zuby fňukny, která se na něj pověsila, ale holt výchova a zdvořilost mu brání ji odpálkovat nějak tvrději.
Anebo mu to samotnému docvakne, případně ona sama začne příliš tlačit na pilu dřív, než „dozrál“ a on bude se jí snažit zbavit sám. Ale v téhle fázi tvůj manžel zjevně není.

Pod to bych se mohl podepsat. Evidentně oba chlapi. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 11:14

Tak já bych nečekala a jednala. Jeden den až by přišel manžel z práce bych byla nápadně nemluvná až smutná, aby si toho všiml a zeptal se co se děje. Tak bych mu řekla, že vlastně nic, jen přemýšlím… že jsem třeba u doktora listovala časopisem a byl tam takovej článek, že dřív bych to ani nedočetla do konce, ale teď jak máme mimčo a jsem ze všeho taková rozhozená…že tam psala o radu nějaká maminka co má dělat. Že zjistila, že manžel si píše s nějakou kolegyní a že je vidět, že po něm jde. Že spolu mají dítě a ona neví co má dělat. Že už od známé zjistila o koho se jedná a že ta dotyčná už je rozvedená a teď se asi taky bude rozvádět a že o tom manželovi vypráví jak je to snadná kořist, že toho už má jistého, že je to takovej ňouma, co se nechá snadno ulovit. Že se ta maminka ptala co má dělat, aby o něj nepřišla a on aby nakonec stejně nebyl pro všechny za vola. No a tohle bych mu jako odvyprávěla. Pak bych mu řekla, že na to dneska nějak myslím a mám v hlavě jak moc jsem ráda, že mám chlapa staršího a rozumného, který to má v hlavě srovnané a nemusím řešit takové starosti a užívat si jak nám to spolu klape a máme krásné miminko. Pak bych ho objala a schoulila se mu do náruče, aby cítil, že i já potřebuju chránit. A vím, že manžel by nad tím hodně přemýšlel jak ho znám. To bych udělala já. Přeju ať to rychle utne a užíváte si rodičovství :mavam:

semto1
Stálice 85 příspěvků 28.06.19 11:14
@Anonymní píše:
Urcite sem ve fazi i pres muj sestinedelni stav a vykojeni :lol: ze bych radeji obetovala manzela nez ze sebe udelat kravu :lol:
Mam svoji hrdost. Vzdat se nechci, ale jestli mam teda prohrat i kdyz si myslim ze prohral by on :lol: tak nejak aby mi zustala dustojnost :lol:.Celkove bych nejradsi vubec tohle neresila :zed:.Nemela sem to cist a dal si zit na oblacku.Asi pani bude hodne silnej kalibr kdyz vi ze sem tehotna, rodim, sem po porodu a ona to takle stupnuje, ale zase na druhou stranu je bez zavazku tak proc brat na me ohled a jestli je takle chytra tak vi ze nesoulozime takze ted ma skvelou sanci :lol:
No je to teda situace. :zed: Nechci na to ani myslet ale kdyz si postupne vybavuji ty zpravy a fotky tak musim :mrgreen:.

Ono v podstatě ten sladký obláček je i výhodný tak, že žena zůstává spokojená, vytváří tak příjemné prostředí a tak může být spokojený i chlap :D Něco na tom asi bude.
určitě bys mu neměla přiznat, žes něco četla. Mě osobně by to strašně na*ralo. Tím spíše, když je nevinný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 11:15
@semto1 píše:
Když takovému fakt řekneš to "Vím, že teď po porodu nejsem asi tak hezká, jako dřív, nemůžu to co předtím, ", tak mu to třeba bude i líto, že se tak cítíš a naopak se bude starat ještě víc o tebe, aby ses cítila dobře. Můžeš to klidně zaobalit i tím, že asi máš pocuchané nervy teďka. To docela dobře chápem a pro mně se v tu dobu může žena vymluvit snad z čehokoliv :DD

Kdyz ja vypadam lip nez pred tim :lol:.Nechci vypadat namyslene :mrgreen:.Vahu mam hned svou50kg a bonusem sem ziskala pekna prsa ktera sem nikdy nemela :lol: a moje vlasy az po zadek se ted lesknou jak psi kulky a to sem pred tim myslela ze tu hruzu budu muset vzit na jezka :lol:ale samozrejme nechodim doma a nerikam „ja sem tak hezka tak hezka :lol: " ale manzel mi to rika casto :lol: ale na ten snizenej psychickej "stav“ bych to mohla uhrat asi dobre :mrgreen:.Sice se citim vyrovnane ale to si blazni mysli take. :lol:

Uživatel je onlineDustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 28.06.19 11:15
@semto1 píše:
Pod to bych se mohl podepsat. Evidentně oba chlapi. :D

jj, oba :palec:

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 7887 příspěvků 28.06.19 11:17
@Anonymní píše:
Tak já bych nečekala a jednala. Jeden den až by přišel manžel z práce bych byla nápadně nemluvná až smutná, aby si toho všiml a zeptal se co se děje. Tak bych mu řekla, že vlastně nic, jen přemýšlím… že jsem třeba u doktora listovala časopisem a byl tam takovej článek, že dřív bych to ani nedočetla do konce, ale teď jak máme mimčo a jsem ze všeho taková rozhozená…že tam psala o radu nějaká maminka co má dělat. Že zjistila, že manžel si píše s nějakou kolegyní a že je vidět, že po něm jde. Že spolu mají dítě a ona neví co má dělat. Že už od známé zjistila o koho se jedná a že ta dotyčná už je rozvedená a teď se asi taky bude rozvádět a že o tom manželovi vypráví jak je to snadná kořist, že toho už má jistého, že je to takovej ňouma, co se nechá snadno ulovit. Že se ta maminka ptala co má dělat, aby o něj nepřišla a on aby nakonec stejně nebyl pro všechny za vola. No a tohle bych mu jako odvyprávěla. Pak bych mu řekla, že na to dneska nějak myslím a mám v hlavě jak moc jsem ráda, že mám chlapa staršího a rozumného, který to má v hlavě srovnané a nemusím řešit takové starosti a užívat si jak nám to spolu klape a máme krásné miminko. Pak bych ho objala a schoulila se mu do náruče, aby cítil, že i já potřebuju chránit. A vím, že manžel by nad tím hodně přemýšlel jak ho znám. To bych udělala já. Přeju ať to rychle utne a užíváte si rodičovství :mavam:

Nenápadný level milion :lol:

ulice
Závislačka 2918 příspěvků 28.06.19 11:20
@Anonymní píše:
@ulice mas pravdu! je to pitomec!
On teda tohle dela od zacatku naseho vztahu.Dela to se vsema.ze sousedkou, s kamaradkama, sestrenici, segrou no proste s kazdym. Myslim to ze je vyslechne a polituje. Normalne prede mnou. Sousedka se rozvadi a on vydrzi hodinu ji se mnou utesovat a kazdeho vyslechne a radi :lol: a lituje a lituje a lituje :roll:.
Navic je to chlap jak hora..zadna „holcicka“.Take je temer o 20 let starsi nez ja, takze vic nez 50 let.. a pani je temer jeho vrstevnice :mrgreen:
Kdyz to utesovani dela v me pritomnosti tak mi tak nevadi, ale take sem nikdy ze strany plaček nezaznamena ze by to delali za ucelem ho zbalit, ale ted to citim :cert:
To hází na věc trochu jiné světlo…Pokud to chlap dělá každé babě (což já bych teda nesnesla, ale každý muž má něco a tohle nezměníš), tak v tom od něj nemusí být nic víc…

Věk určitě hraje pro tebe, pokud tě chlap miluje, promluvila bych si s ním a zahrála trochu chudinku já :lol: Že mě to trápí, že to přesáhlo mou hranici tolerace a požádala bych ho, aby ho doma/na dovolené nerušila, že ti to vadí - a že to nemusí mít ai racionálí základ, ale jestli by to pro tebe udělal…Uvidíš co ti řekne.
Já bych nic hrát nemusela, trápilo by mě to a stvalo, takže můj muž by mě pochopil a vyhověl mi. Proč ne, vždyt je to jen sekretářka…

@Annabela11 píše:
Hlavne chlap by si ji mel drzet od těla! jenže nedrží. Ja osobne bych si na ni nekde pockala a rekla bych ji at neoteavuje manzela at si najde jinou vrbu a bylo by mi fuk co kde bude rikat. Proste po tvem muzi jede 3krat rozvedena tak co to muze byt za zenskou? :roll:
Často s tebou souhlasím, ale tohle ROZHODNĚ NE. To zabere jen u určitých typů žen, ale tahle, o 20 let starší než zakladatelka, pracující v rodinné firmě zakladatelky rodiny, „kamarádka“ manžela, třikrát rozvedená, tak tu to vyprovokuje a udělá ze zakladatelky úplnou kravku.

Anebo ho nech…A věř mu, když je takový…Taky řešení, když jsi si sebou jistá…A chytře ho více potřebovat, zaměstnávat ho, dát pravidlo, že se odloží telefon, když jsme spolu, případně mu smazat její zprávy než na ně přijde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (to už je trochu recese…)

semto1
Stálice 85 příspěvků 28.06.19 11:20
@Anonymní píše:
Tak já bych nečekala a jednala. Jeden den až by přišel manžel z práce bych byla nápadně nemluvná až smutná, aby si toho všiml a zeptal se co se děje. Tak bych mu řekla, že vlastně nic, jen přemýšlím… že jsem třeba u doktora listovala časopisem a byl tam takovej článek, že dřív bych to ani nedočetla do konce, ale teď jak máme mimčo a jsem ze všeho taková rozhozená…že tam psala o radu nějaká maminka co má dělat. Že zjistila, že manžel si píše s nějakou kolegyní a že je vidět, že po něm jde. Že spolu mají dítě a ona neví co má dělat. Že už od známé zjistila o koho se jedná a že ta dotyčná už je rozvedená a teď se asi taky bude rozvádět a že o tom manželovi vypráví jak je to snadná kořist, že toho už má jistého, že je to takovej ňouma, co se nechá snadno ulovit. Že se ta maminka ptala co má dělat, aby o něj nepřišla a on aby nakonec stejně nebyl pro všechny za vola. No a tohle bych mu jako odvyprávěla. Pak bych mu řekla, že na to dneska nějak myslím a mám v hlavě jak moc jsem ráda, že mám chlapa staršího a rozumného, který to má v hlavě srovnané a nemusím řešit takové starosti a užívat si jak nám to spolu klape a máme krásné miminko. Pak bych ho objala a schoulila se mu do náruče, aby cítil, že i já potřebuju chránit. A vím, že manžel by nad tím hodně přemýšlel jak ho znám. To bych udělala já. Přeju ať to rychle utne a užíváte si rodičovství :mavam:

Jsme chlapi. To není to samé co „lidi bez mozku“ ;) To reaguji na ten tvůj začátek. Tak naprosto stejný příběh?

Zakladatelko nebudeš to mít snadné. Neříkám, že mám patent na rozum. Ale jak jsem to četl, tak jsem se divil co všecko ti tu radili. Tedy spíše radily.
Zajímalo by mě, kolikrát jsou dotyčné rozvedené, podvedené a jaká je úroveň jejich sociální inteligence. Ti co radili anonymně, tak to už snad ani nemyslí vážně. To se schovají, aby nikdo nevěděl, kdo ti radí snad naschvál něco uplně debilního? :D

Držím palce. Važ si jakého máš chlapa dobráka a určitě to dobře dopadne ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama