Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 11:22

A urcite take zavedu to ze i ja ho potrebuji. V tom je mozna ta chyba :think: A ze vse zvladam, nestezuji si a nepotrebuji ochranovat a litovat a nunat a nestezuji si a tak.od tedka si stezuju a brecim :lol: ale kdyz mu neco napisu ja tak to mi pise ze ho nebavi si psat :cert: a ze pak to vyresime :cert:
Jak je starej tak je blbej :lol:
Docela se na to divadlo tesim. Musim rici ze tyhle psychologicke hry me docela bavi :lol:.Vetsinou sem to teda pouzivala jen pri sexu pri hrani roli, tak ted to bude premiera a rozeberu ho jak lego :lol:

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 28.06.19 11:22
@Anonymní píše:
Tak já bych nečekala a jednala. Jeden den až by přišel manžel z práce bych byla nápadně nemluvná až smutná, aby si toho všiml a zeptal se co se děje. Tak bych mu řekla, že vlastně nic, jen přemýšlím… že jsem třeba u doktora listovala časopisem a byl tam takovej článek, že dřív bych to ani nedočetla do konce, ale teď jak máme mimčo a jsem ze všeho taková rozhozená…že tam psala o radu nějaká maminka co má dělat. Že zjistila, že manžel si píše s nějakou kolegyní a že je vidět, že po něm jde. Že spolu mají dítě a ona neví co má dělat. Že už od známé zjistila o koho se jedná a že ta dotyčná už je rozvedená a teď se asi taky bude rozvádět a že o tom manželovi vypráví jak je to snadná kořist, že toho už má jistého, že je to takovej ňouma, co se nechá snadno ulovit. Že se ta maminka ptala co má dělat, aby o něj nepřišla a on aby nakonec stejně nebyl pro všechny za vola. No a tohle bych mu jako odvyprávěla. Pak bych mu řekla, že na to dneska nějak myslím a mám v hlavě jak moc jsem ráda, že mám chlapa staršího a rozumného, který to má v hlavě srovnané a nemusím řešit takové starosti a užívat si jak nám to spolu klape a máme krásné miminko. Pak bych ho objala a schoulila se mu do náruče, aby cítil, že i já potřebuju chránit. A vím, že manžel by nad tím hodně přemýšlel jak ho znám. To bych udělala já. Přeju ať to rychle utne a užíváte si rodičovství :mavam:

To je hotový román, to si nezaslouží anonym, ale autora! :mrgreen:

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 28.06.19 11:26
@Anonymní píše:
Tak já bych nečekala a jednala. Jeden den až by přišel manžel z práce bych byla nápadně nemluvná až smutná, aby si toho všiml a zeptal se co se děje. Tak bych mu řekla, že vlastně nic, jen přemýšlím… že jsem třeba u doktora listovala časopisem a byl tam takovej článek, že dřív bych to ani nedočetla do konce, ale teď jak máme mimčo a jsem ze všeho taková rozhozená…že tam psala o radu nějaká maminka co má dělat. Že zjistila, že manžel si píše s nějakou kolegyní a že je vidět, že po něm jde. Že spolu mají dítě a ona neví co má dělat. Že už od známé zjistila o koho se jedná a že ta dotyčná už je rozvedená a teď se asi taky bude rozvádět a že o tom manželovi vypráví jak je to snadná kořist, že toho už má jistého, že je to takovej ňouma, co se nechá snadno ulovit. Že se ta maminka ptala co má dělat, aby o něj nepřišla a on aby nakonec stejně nebyl pro všechny za vola. No a tohle bych mu jako odvyprávěla. Pak bych mu řekla, že na to dneska nějak myslím a mám v hlavě jak moc jsem ráda, že mám chlapa staršího a rozumného, který to má v hlavě srovnané a nemusím řešit takové starosti a užívat si jak nám to spolu klape a máme krásné miminko. Pak bych ho objala a schoulila se mu do náruče, aby cítil, že i já potřebuju chránit. A vím, že manžel by nad tím hodně přemýšlel jak ho znám. To bych udělala já. Přeju ať to rychle utne a užíváte si rodičovství :mavam:

Tak jenom aby tím příběhem nebyl tak uchvácený, že ten časopis bude chtít vidět, aby si to taky přečetl.

My zase tak blbí taky úplně a vždycky nejsme.

Nebo bych to řekl trochu jinak - my toho většinu poznáme a víme, ale nedbáme. 8)

ulice
Závislačka 2918 příspěvků 28.06.19 11:26
@Anonymní píše:
No a co myslite ze je „radne zakrocit“?Nechci se teda strapnit proto ze firma ma vice zamestnancu a kdyz tam vlitnu s pozice (rodiny -nadrizene-hysterky) tak to bude ostuda :oops: a dovi se to vsichni :lol: a ma rodina mi pak rekne ze sem magor :lol:.
Odchytnout si ji jen tak stranou nemam prilezitost a ona je takova plačka ze vim, ze jeste ten den by napsala vsem do prace co sem za magora. Podat si chlapa a priznat se ze sem vlezla do telefonu jak naka pubertacka i kdyz omylem, to me neomlouva(chtela sem si preposlat fotky maleho).
Tak co ted? :cert:
Napadlo me, ze ted mame za mesic grilovaci party na pocest narozeni ditete a ze bych ji mohla pozvat, ale co si budeme povidat. Zeny jsme velice chytre a predvidave, takze se obavam ze neprijde :lol:
A ona neni zadna hloupa nactileta slecna. Bojuje velice chytre a urcite se bude stejne i branit, takze nerada bych dopadla prede vsemi za kravu :lol:

Nezvala bych jí. Sice to může být „boj“, kdy ukážeš, že manžel je tvůj a ona pochopí, že nemá šanci, ale…pustíš si jí do soukromí. Už to nebude anonymní sekretářka. Může jí to zastrašit anebo vyprovokovat. Nezvala bych jí, spíš bych se snažila jí odstřihnout a pokud bych měla možnost tak vyhodit z práce tak, aby se to manžel nedozvěděl :oops:

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 28.06.19 11:30
@DustInTheWind píše:
Tak jenom aby tím příběhem nebyl tak uchvácený, že ten časopis bude chtít vidět, aby si to taky přečetl.

My zase tak blbí taky úplně a vždycky nejsme.

Nebo bych to řekl trochu jinak - my toho většinu poznáme a víme, ale nedbáme. 8)

Taky nemusíš vykecat všechno! ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 11:32

Kdyz ji vyhodim tak ji pridam dalsi bebicko. Rozvedena, rozvadejici se,3 deti, smula na muze a jeste bez prace? Uz takle mam strach aby treba nezakopla a nezlomila si jeste prsticek :lol: tak pridavat ji bebi nebudu :lol: :lol:.Zase furt lepsi mit svini pred sebou nez nekde schovanou za zády. :lol: aspon u prasat to tak plati :lol: (jako dite me kousl nas cunik pepik do zadni casti :lol: tak to uz znam:lol: ).
Telefon teda dal kontrolovat nemuzu.To uz radsi nechci pokouset proto ze precist si to jeste jednou tak mu ho omlatim o hlavu hned a strcim tam kam me kousl nas pepa :lol:.

ulice
Závislačka 2918 příspěvků 28.06.19 11:32
@Anonymní píše:
Jo mas pravdu..to je ta moje druha strana co mi rika „jestli je tak blbej ze se chyti, at si jde :cert:
Nacic muj manzel je strasne zarlivej. Udrzovat takove pratelstvi ja z nekym, tak vyskoci s kuze a dela sceny! Sem o skoro 20 let mladsi a zajemce mam a take nekdy neunavne, ale me tohle nebavi si z nekym psat a vetsinou ani neodpovim na zpravy ne vetsinou temer vzdy neodpovim. kolikrat po me nekdo vyjel i ve spolecnosti kde nevedeli ze jsme manzele takze primo pred ocima meho manzela a to byl ohen na strese a stropil scenu prede vsema :lol:
Tak ted mam chut se mu teda pomstit a trochu ho pozlobit.kdyz on muze mit kamaradku“ tak ja vlastne taky ne?
No ale jak rikam ja na tohle uz moc nejsem.Je to moznost jak ho nas-rat ale asi bych tim nevyresila tu pani :lol:
hele nenápadně ale jasně nastavit, že platí stejná pravidla pro všechny i pro tebe i pro něho - když nechce, abys měla kamaráda, tak ať zklidní hormon (takhle mu to neříkej :lol: )
@Anonymní píše:
Dekuji. presne tak bych si to predstavovala. Vlastne udelat blbce z nich obou aniz bych musela prozradit ze sem taky blba a vsechno vim :lol:.
Jen by me zajimalo jako pohled tebe-muze.Je mozne aby si chlap takovych signalu nevsiml? Me prijde podle te jejich konverzace ze je uplne blbej :mrgreen:.Nerekne ji u fotky ji a deti „tobe to slusi“ rekne krasny deti jste pekna rodinka.Ted kdyz ji poslal fotku naseho syna a ze by chtel klidne hned dalsi dite, ze je malej hodnej a ona hned ze by klidne taky jedno dite jeste brala(podle me jasnej signal ze je to u ni taky mozny:D a on ji napise ze snad najde vhodneho tatinka ze ji to moc preje :lol: atd..Takze z jeho strany necitim zatim ze by to opetoval ale kdykoliv mu napise hned odepise :cert:.Tak je blbej a nebo to hraje :cert:.
:mrgreen: to je docela dobrý plán, já bych to nedala, neumám hrát :lol:
DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 28.06.19 11:33
@Nenapravitelný píše:
Taky nemusíš vykecat všechno! ;)
:oops: :oops:
bjetuschka
Kelišová 5100 příspěvků 28.06.19 11:39

Nečetla jsem diskuzi… Naprosto chápu, že jsi naštvaná, ale na tvém místě by mě asi nejvíc štvalo to, že manžel má doma ženskou po porodu, fungl nové mimčo, a on vráží čas a energii do někoho jiného (byť v tom nemusí, a věřím, že ani nejsou, postranní úmysly). Já si teda nemyslim, že by několikrát rozvedená matka 3 dětí byla nějaká velká konkurence… Nicméně naštvaná bych byla, z toho důvodu, co jsem vypsala.

Je takový pitomý se přiznávat k tomu, že jsi mu koukala do mobilu, takže bych pantatínka zaměstnala, ať se doma trochu snaží, a pokud by vyprávěl o sekretářce, asi bych si rýpla (ale to je můj problém, já se v tomhle neumím ovládat).

bjetuschka
Kelišová 5100 příspěvků 28.06.19 11:50

Tak já jsem si teď přečetla ten příspěvek, kde píšeš, žes ke konverzaci přišla náhodou, když sis chtěla přeposlat fotky malého. Tak já bych místo vymýšlení nějakých strategických plánů (kde hrozí spíš že se nějak zamotáš… A celkově nad tím trávit čas… :roll: ) normálně zašla za manželem a řekla mu to tak, jak to je, co sis přečetla a jak jsi k tomu přišla. Prostě popravdě. A že ti to vadí, dělá ti to starosti a zda by jí dal jasně najevo, ať si útěchu hledá u kamarádek a ne u svého nadřízeného.
Pokud je manžel inteligentní, což věřím, že je, tak s tím nebude mít problém.

Takhle aspoň fungujeme my doma. Prostě vše narovinu. Na nějaký vymýšlení plánů bych ani neměla energii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 11:52

Ja se take bojim abych se ovladla..Cetla sem to vcera a jeste mi ten starej vul ten telefon dal at si to poslu :zed: a ona zrovna musela napsat vagina jedna :lol: (asi vesmir chtel abych to vedela :lol: ) a od ty doby sem jak prejeta mrazem:D
A dalsi perlicka :lol:.Ted sem si vzpomnela ze po porodu mi manzel dovezl velkou krabici darku (plysaky, chrastitka, oblecky, teplomer do vany, kosmetiku, dudlik-vse nove) a ono to bylo vse od ni! :lol: Tak aspon ze nakoupi :lol: :potlesk: Jak napsal MUJ manzel je to vlastne fajn zenska! :lol: ( na tu fajn zenskou mu napsala -to me rozbrecelo ty si asi jedinej chlap co mi rozumi)

Cuza jedna :cert: oba jsou k.o.ko.ti :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 11:56
@bjetuschka píše:
Tak já jsem si teď přečetla ten příspěvek, kde píšeš, žes ke konverzaci přišla náhodou, když sis chtěla přeposlat fotky malého. Tak já bych místo vymýšlení nějakých strategických plánů (kde hrozí spíš že se nějak zamotáš… A celkově nad tím trávit čas… :roll: ) normálně zašla za manželem a řekla mu to tak, jak to je, co sis přečetla a jak jsi k tomu přišla. Prostě popravdě. A že ti to vadí, dělá ti to starosti a zda by jí dal jasně najevo, ať si útěchu hledá u kamarádek a ne u svého nadřízeného.
Pokud je manžel inteligentní, což věřím, že je, tak s tím nebude mít problém.Takhle aspoň fungujeme my doma. Prostě vše narovinu. Na nějaký vymýšlení plánů bych ani neměla energii.

V tomhle sem si bohuzel jista ze by byl velice nastvany a ublizeny ze sem si mela poslat fotky a neotvirat ten mesenger.Coz sem samozrejme nemela a nepopiram to ze jen sem videla jeji jmeno v tom kolecku tak sem si to precetla cele za posledni cca 3 mesice :oops: a byl by strasne ublizenej a vubec by o tom se mnou nemluvil a jeste by mi vycetl ze sem stihacka a ze mu procitam jeho postu a ze to a to a to.. :zed: na co by mel pravo a k jadru pudla by vubec nedoslo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 11:57

Anonym, aby nikdo nevěděl jaká umím být mrcha :oops: Já jsem psala jak bych to udělala já. Můj manžel by určitě časopis vidět nechtěl. A fakt si nemyslím, že chlap si neumí dát dva a dva dohromady…Navíc on neví, že ona ví… takže v tom má zakladatelka výhodu. Já prostě jen napsala co bych udělala já. Prostě bych řekla, že jsem na to myslela a že jsem moc ráda, že mám doma chlapa který přemýšlí a jsem za to ráda. Možná bych ještě dodala, že je mi vlastně i líto toho manžela. Který asi ani netuší jak si s ním nějaká potvora jen zahrává. Můj manžel by nad tím určitě přemýšlel, kdyby měl máslo na hlavě. Stalo se nám to 2×, kdy kolegyně začala psát SMS a tak nějak se víc zajímat. Naštěstí mi to manžel hned ukázal a ptal se co má dělat. První pochopila tak nějak sama, že ji odepsal jen na pracovní věci a té druhé co psala klidně i v noci to po pár dnech sám napsal dost tvrdě. Něco ve stylu ať si laskavě smaže jeho osobní telefonní číslo a neruší nám dítě. Pochopila také hned :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 12:23

Jedna vec je u nas jista :? Nechce ho na sex, ale chce se mi nakvartyrovat do baraku :lol:.Takze pokud se ji to povede tak to zjistim :lol:.
Patrat a priznavat se nemuzu a nebudu, ale nejakou tu hru rozjedu a diky moc za inspiraci.Uz sem vlastne zacla :lol: Muj muz hned znejistel kdyz sem mu rekla ze na tu party pozveme lidi z prace at poznaji tedy maleho, takze take tak blbej neni a moc dobre vi, ze to co dela s toho bych nadsena nebyla.
Pekne si to ale odskace. i pokud je to nevinne tak pro me pres caru a pokud ma dost casu na to vypisovat si z nakou lundrou, tak ho asi budu muset doma vice zamestnat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 12:32
@semto1 píše:
Ono v podstatě ten sladký obláček je i výhodný tak, že žena zůstává spokojená, vytváří tak příjemné prostředí a tak může být spokojený i chlap :D Něco na tom asi bude.
určitě bys mu neměla přiznat, žes něco četla. Mě osobně by to strašně na*ralo. Tím spíše, když je nevinný.

No nevinny. Evidentne je hodne spokojen ze jemu se sveruje a on je hrdina. Byt to opacne a ja bych byla chapava kamaradka utesitelka, tak se zjanci :lol:.Dva metry. U nej je to v pohode a u me by bylo uz zle, ale priznat to nemuzu, to je jasny :lol:.
Vy muzi jste stejne strasne slozity stvoreni :lol:.bavi vas ochranovat a pritom nechcete aby vas doma zena otravovala. Chcete navareno naklizeno a sex ze vsech stran :lol: a pritom vas snad vic fascinuje kdyz naka nanynka napise jak jste chytri a ze takle chapavej chlap uz neexistuje.

Prijde mi ze zeny jsou lepe citelne a lepe zmanipulovatelny.nam staci ta laska :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama