Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 21 Další »
ulice
Závislačka 2918 příspěvků 28.06.19 12:33
@Anonymní píše:
Ja se take bojim abych se ovladla..Cetla sem to vcera a jeste mi ten starej vul ten telefon dal at si to poslu :zed: a ona zrovna musela napsat vagina jedna :lol: (asi vesmir chtel abych to vedela :lol: ) a od ty doby sem jak prejeta mrazem:D
A dalsi perlicka :lol:.Ted sem si vzpomnela ze po porodu mi manzel dovezl velkou krabici darku (plysaky, chrastitka, oblecky, teplomer do vany, kosmetiku, dudlik-vse nove) a ono to bylo vse od ni! :lol: Tak aspon ze nakoupi :lol: :potlesk: Jak napsal MUJ manzel je to vlastne fajn zenska! :lol: ( na tu fajn zenskou mu napsala -to me rozbrecelo ty si asi jedinej chlap co mi rozumi)Cuza jedna :cert: oba jsou k.o.ko.ti :mrgreen:
:roll: :roll: :roll: krá. va
Denisa56
Kelišová 6853 příspěvků 28.06.19 12:35
@Anonymní píše:
A urcite take zavedu to ze i ja ho potrebuji. V tom je mozna ta chyba :think: A ze vse zvladam, nestezuji si a nepotrebuji ochranovat a litovat a nunat a nestezuji si a tak.od tedka si stezuju a brecim :lol: ale kdyz mu neco napisu ja tak to mi pise ze ho nebavi si psat :cert: a ze pak to vyresime :cert:
Jak je starej tak je blbej :lol:
Docela se na to divadlo tesim. Musim rici ze tyhle psychologicke hry me docela bavi :lol:.Vetsinou sem to teda pouzivala jen pri sexu pri hrani roli, tak ted to bude premiera a rozeberu ho jak lego :lol:

Já na taková divadla a psychologické hry a manipulace v partnerství moc nejsem, připadá mi to nedůstojné. Na tvém místě bych mu řekla na rovinu, jakým způsobem jsem se k těm zprávám dostala a chtěla to s ním probrat, co a jak s tou sekretářkou teda je. Kdyby se začal točit na tom, že jsi četla, co jsi číst neměla, tak bych mu řekla - ano, to bude jako další bod našeho „jednání“, pyšná na sebe za to nejsem, to mi věř. Ale teď zůstaňme u tvé komunikace se sekretářkou, když už jsem se k tomu dostala, dobře mi to neudělalo a je pro mě důležité to rozebrat a slyšet tvoje stanovisko a co s tím míníš dělat.

V ideálním případě rozhovor skončí tím, že on pochopí, že to, co dělá, je velmi nestandardní vztah šéf - sekretářka a slíbí, že to ukončí a ty mu zase slíbíš, že už nikdy nebudeš číst jeho zprávy v mobilu.

Prostě šla bych na to normálně, na rovinu i s přiznáním svého poklesku ohledně jeho zpráv. Však on je pokleslej taky, když věnuje energii místo manželce nějaké cizí ženské.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7892 příspěvků 28.06.19 12:36

Těším se na pokračování, prosím nepřestávej psát :dance: ale neber to tak rychle, že během dne hrajes hru a už jsou výsledky. Máme celé léto na vytvoření a živeni příběhu :*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 12:51
@Bubla_Bučková píše:
Těším se na pokračování, prosím nepřestávej psát :dance: ale neber to tak rychle, že během dne hrajes hru a už jsou výsledky. Máme celé léto na vytvoření a živeni příběhu :*

Nojo ale ty a spol si uz za dva dny nevzpomenete :lol: a ja s tou cuzou budu „zit“urcite cele to leto..mozna jeste dyl :lol:
Jedine moznosti jsou ze bud me prejde vztek a necham je at se kamaradi a nebo je zabiju oba :lol: a nebo to psychicky nezvladnu a reknu ze sem krava a vsechno vim

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 12:56
@ulice píše: :roll: :roll: :roll: krá. va

Nekdy si rikam jestli treba fakt neni hodna a nechce jen kamarada a treba nema kamaradky :nevim:.Ja bych ale tohle svym kamaradum nepsala kdybych je nechtela zbalit a sverovala bych se kamaradkam nebo emiminu. :lol: :lol: :lol: :lol: Mozna ji poslu odkaz na tyhle stranky aby nemusela psat memu muzi :lol:

jege
Závislačka 3617 příspěvků 28.06.19 13:00
@Anonymní píše:
Kdyz ji vyhodim tak ji pridam dalsi bebicko. Rozvedena, rozvadejici se,3 deti, smula na muze a jeste bez prace? Uz takle mam strach aby treba nezakopla a nezlomila si jeste prsticek :lol: tak pridavat ji bebi nebudu :lol: :lol:.Zase furt lepsi mit svini pred sebou nez nekde schovanou za zády. :lol: aspon u prasat to tak plati :lol: (jako dite me kousl nas cunik pepik do zadni casti :lol: tak to uz znam:lol: ).
Telefon teda dal kontrolovat nemuzu.To uz radsi nechci pokouset proto ze precist si to jeste jednou tak mu ho omlatim o hlavu hned a strcim tam kam me kousl nas pepa :lol:.

Ty jsi tedy číslo! :mrgreen:

Myslím, že na Tebe ta ženská nemá, ale někdy zdání klame a často se chlap spustí s o 20 let starší a 20 kg těžší šedou myškou, byť má doma sexy dračici.

Třeba právě to mu doma chybí, že má doma (skoro) ideální, emancipovanou a sebevědomou ženskou, která mu ovšem dá málokdy pocítit, že je opravdový chlap a že se na něj spoléhá, takže i proto mu tak lichotí její pozornost. :think:

ulice
Závislačka 2918 příspěvků 28.06.19 13:00
**@Anonymní píše:
Nekdy si rikam jestli treba fakt neni hodna a nechce jen kamarada a treba nema kamaradky :nevim:.Ja bych ale tohle svym kamaradum nepsala kdybych je nechtela zbalit a sverovala bych se kamaradkam nebo emiminu. :lol: :lol: :lol: :lol: Mozna ji poslu odkaz na tyhle stranky aby nemusela psat memu muzi :lol:
:mrgreen: hodná možná je, ale podle tohodle:
**to me rozbrecelo ty si asi jedinej chlap co mi rozumi****
a dalších řečí je do něj platonicky zamilovaná nebo ho chce využít.
jege
Závislačka 3617 příspěvků 28.06.19 13:04
@Anonymní píše:
Nekdy si rikam jestli treba fakt neni hodna a nechce jen kamarada a treba nema kamaradky :nevim:.Ja bych ale tohle svym kamaradum nepsala kdybych je nechtela zbalit a sverovala bych se kamaradkam nebo emiminu. :lol: :lol: :lol: :lol: Mozna ji poslu odkaz na tyhle stranky aby nemusela psat memu muzi :lol:

V tomhle případě bych raději použil i nepřiměřeně tvrdé řešení, stejně jako v sebeobraně. Raději riskovat obvinění nebo i vězení než být mrtvý, takže i tady raději být za stíhačku a megeru, než kvůli zbytečným skrupulím přijít o manžela. :cert:

Sworley
Generální žvanilka 22327 příspěvků 28.06.19 13:06
@Denisa56 píše:
Já na taková divadla a psychologické hry a manipulace v partnerství moc nejsem, připadá mi to nedůstojné.Na tvém místě bych mu řekla na rovinu, jakým způsobem jsem se k těm zprávám dostala a chtěla to s ním probrat, co a jak s tou sekretářkou teda je. Kdyby se začal točit na tom, že jsi četla, co jsi číst neměla, tak bych mu řekla - ano, to bude jako další bod našeho „jednání“, pyšná na sebe za to nejsem, to mi věř. Ale teď zůstaňme u tvé komunikace se sekretářkou, když už jsem se k tomu dostala, dobře mi to neudělalo a je pro mě důležité to rozebrat a slyšet tvoje stanovisko a co s tím míníš dělat.

V ideálním případě rozhovor skončí tím, že on pochopí, že to, co dělá, je velmi nestandardní vztah šéf - sekretářka a slíbí, že to ukončí a ty mu zase slíbíš, že už nikdy nebudeš číst jeho zprávy v mobilu.

Prostě šla bych na to normálně, na rovinu i s přiznáním svého poklesku ohledně jeho zpráv. Však on je pokleslej taky, když věnuje energii místo manželce nějaké cizí ženské.

Přesně, mám to úplně stejně. Jinak souhlas, hezky napsaný.

Amelie30
Závislačka 3163 příspěvků 28.06.19 13:07
@jege píše:
Ty jsi tedy číslo! :mrgreen:

Myslím, že na Tebe ta ženská nemá, ale někdy zdání klame a často se chlap spustí s o 20 let starší a 20 kg těžší šedou myškou, byť má doma sexy dračici.

Třeba právě to mu doma chybí, že má doma (skoro) ideální, emancipovanou a sebevědomou ženskou, která mu ovšem dá málokdy pocítit, že je opravdový chlap a že se na něj spoléhá, takže i proto mu tak lichotí její pozornost. :think:
Asi tak, na mě je zakladatelka až moc sebevědomá. :mrgreen: i když dle popisu bych řekla, že manžel nemá v úmyslu se s kolegyní spustit. :lol:

bjetuschka
Kelišová 5100 příspěvků 28.06.19 13:20
@Anonymní píše:
V tomhle sem si bohuzel jista ze by byl velice nastvany a ublizeny ze sem si mela poslat fotky a neotvirat ten mesenger.Coz sem samozrejme nemela a nepopiram to ze jen sem videla jeji jmeno v tom kolecku tak sem si to precetla cele za posledni cca 3 mesice :oops: a byl by strasne ublizenej a vubec by o tom se mnou nemluvil a jeste by mi vycetl ze sem stihacka a ze mu procitam jeho postu a ze to a to a to.. :zed: na co by mel pravo a k jadru pudla by vubec nedoslo.

Jasně, chápu. No je to patová situace. Tak budu ráda, pokud nás budeš průběžně informovat, jak to dopadlo :-)

bjetuschka
Kelišová 5100 příspěvků 28.06.19 13:23
@Denisa56 píše:
Já na taková divadla a psychologické hry a manipulace v partnerství moc nejsem, připadá mi to nedůstojné. Na tvém místě bych mu řekla na rovinu, jakým způsobem jsem se k těm zprávám dostala a chtěla to s ním probrat, co a jak s tou sekretářkou teda je. Kdyby se začal točit na tom, že jsi četla, co jsi číst neměla, tak bych mu řekla - ano, to bude jako další bod našeho „jednání“, pyšná na sebe za to nejsem, to mi věř. Ale teď zůstaňme u tvé komunikace se sekretářkou, když už jsem se k tomu dostala, dobře mi to neudělalo a je pro mě důležité to rozebrat a slyšet tvoje stanovisko a co s tím míníš dělat.

Přesně takhle to cítím já.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 13:25

Urcite. Pokud se s ni sspusti tak to bude i ma vinna. Treba mu fakt neco schazi. U me ten pocit ze me musi ochranovat a utesovat nema. Cokoliv potrebuji to koupi nebo zaridi a ja sem celkove vesela a vyrovnana a mam svuj zivot strasne rada :srdce:.Raduji se z malickosti a vzdy si najdu neco, proc se radovat nebo si z neceho udelat srandu.
Kdyz ja sem ale fakt spokojena a v pohode :nevim:
Rozcili me jedine takove cuzicky :lol:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 28.06.19 13:28
@Anonymní píše: Pokud se s ni spusti tak to bude i ma vinna.

Nebude, protože:

@Anonymní píše: Treba mu fakt neco schazi.

má otevřít hubu.

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 44936 příspěvků 28.06.19 14:54
@Annabela11 píše:
@lilith1 Stíhačka? tak urcite to nenecham jen tak aby mi naka coura balila chlapa a ja jen tak přihlížela…tak to urcite!!Ta by koukala holka…

Nepripadala by sis trochu hloupe?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama