Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 21 Další »
Biancca
Kecalka 147 příspěvků 28.06.19 15:27

Přijde mi jednoduché se manžela zeptat, až bude klavírovat do mobilu s kým si píše. Odpoví, že s kolegyní, zeptám se proč, až ti to vypoví, vyjádřím se jasně, že je mi to nepříjemné a že jemu by se asi taky nelíbilo, kdybych takto utěšovala svého kolegu a ať nad tím popřemýšlí, že nemíníš v šesti nedělí řešit ženskou co ti nevhodně šije do manžela. Nač vymýšlet storky s časopisem, nebo akce grilování… Říkala jsi, že mu píše skoro pořád a taky, že od něj je to nevinné, tak nebude mít důvod ti zalhat, že mu nepíše ona. Záleží na tobě jestli nebudeš problém se vyjádřit.
Když zrovna náhodou nebude psát ona, tak taky by neměl problém říct, že ti přijde, že je častěji na mobilu, než předtím, že by se měl věnovat vám a jestli se máš obávat.
Určitě mu dojde na co narážíš. On by evidentně problém v tvém případě neměl a ani by to neomezil za zavřené dveře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 16:28
@Biancca píše:
Přijde mi jednoduché se manžela zeptat, až bude klavírovat do mobilu s kým si píše. Odpoví, že s kolegyní, zeptám se proč, až ti to vypoví, vyjádřím se jasně, že je mi to nepříjemné a že jemu by se asi taky nelíbilo, kdybych takto utěšovala svého kolegu a ať nad tím popřemýšlí, že nemíníš v šesti nedělí řešit ženskou co ti nevhodně šije do manžela. Nač vymýšlet storky s časopisem, nebo akce grilování… Říkala jsi, že mu píše skoro pořád a taky, že od něj je to nevinné, tak nebude mít důvod ti zalhat, že mu nepíše ona. Záleží na tobě jestli nebudeš problém se vyjádřit.
Když zrovna náhodou nebude psát ona, tak taky by neměl problém říct, že ti přijde, že je častěji na mobilu, než předtím, že by se měl věnovat vám a jestli se máš obávat.
Určitě mu dojde na co narážíš. On by evidentně problém v tvém případě neměl a ani by to neomezil za zavřené dveře.

No to je prave problem ktery mi lezi v hlave nejvic. ujistila sem se ze ten standa, honza a petr co mu pisou je ona. Takze mi lze! Kdyby o nic neslo proc by lhal? Teda vi ze pokud by rekl jeji jmeno ze je zle i tak proto ze alergii na ni mam to nepopiram.Tak nevim zda lze proto ze ma neco v planu nebo pro klid :nevim:.
Alergii na ni mam jako na otravnou zenskou i na dovolenou vecne vola a radi kam mame ject :lol: tak proto..To sem ale jeste netusila ze ona po nem jede.To bych udelala jeste vetsi scenu :mrgreen:.
Po praci ale jezdi hned domu, to vim a jinam take nechodi a v praci urcite neni prostor pro sex :lol: to bych uz vedela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 16:36

A ja si prave chci zachovat aspon zbytek dustojnosti :mrgreen:
Nevim porad zda lepsi psychicky ho trochu potrapit ze na nej rozjedu nejakou hru..Prece jen v necem ma pani vyhodu a to ze v noci uz nekoji a nevstava:lol: a pul dne netlaci kocarek, takze ma cas hrat vic :mrgreen: a urcite neni unavena a urcite od ni neslysi ze je potreba dovezt pleny, leky a nebo odvezt k doktoru a maji cas na lepsi temata :lol:

No fakt jeste nevim co podniknu. Zatim sem mu dneska rekla ze sem rada ze ho mam a ze mam stesti na muze :lol: coz se viditelne zarazil :mrgreen: a chodi tu jak vocas a neco tusi nebo ma strach ze ja tusim, ale usmivam se a delam ze nic :lol:.Asi me bavi ho trochu deptat :mrgreen: :oops:.Mozna ho budu trapit hoooooodne dlouho :lol: Nevim zda je to dobre ale fakt me to tesi :lol: a sem v sestinedeli tak snad se muzu trochu tesit ne? :lol:.

Uživatel je onlinekáťa
Extra třída :D 14079 příspěvků 28.06.19 16:52

Zakladatelko, jejich konverzace vůbec není nevinná a už to, že ti kvůli ní lze, zavání do budoucna prusvihem.
Já bych na to šla asi úplně z jiné strany. Píšeš, že jsi o 20 let mladší, pěkná ženská, on žárlivý. A že by ti nebylo proti srsti zahrát komedii. A co mu nechat ochutnat jeho vlastní polívčičku a zahrát hru - " mám nápadníka". Chápu, že šestinedělí není zrovna pro takovouhle hru ideální období, ale píšeš, že ti to sluší jako předtím, tak co by po tobě nemohl někdo toužit. Vše samozřejmě nenápadně, domluvila bych s nějakým fesnym známým nebo kamarádem (nebo i kdybych si měla někoho zaplatit), se kterým budu „omylem“ manželem viděna, třeba při kocarkovani atd - neznám tvoje možnosti. Který mi začne psát, ty budeš zasněná, příjemná, no prostě ať si manžel myslí, že se objevil někdo, kdo mu cmucha v revíru. Pokud do kolegyně ještě není zamilovaný (vypadá to že zatím ne) a city chová k tobě, tohle ho nenechá v klidu a měl by se začít zajímat a strachovat hlavně o tebe a i když tohle řešení přímo neřeší kolegyni, mělo by způsobit to, že namísto ji bude mít plnou hlavu myšlenek, abys ho neopustila ty…a může mu to hodně pomoci si uvědomit, kdo je u něj prioritou. O hodně věcech zjistíme, jak jsou pro nás cenné, až když hrozí, že je můžeme ztratit…

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7892 příspěvků 28.06.19 16:54
@Anonymní píše:
A ja si prave chci zachovat aspon zbytek dustojnosti :mrgreen:
Nevim porad zda lepsi psychicky ho trochu potrapit ze na nej rozjedu nejakou hru..Prece jen v necem ma pani vyhodu a to ze v noci uz nekoji a nevstava:lol: a pul dne netlaci kocarek, takze ma cas hrat vic :mrgreen: a urcite neni unavena a urcite od ni neslysi ze je potreba dovezt pleny, leky a nebo odvezt k doktoru a maji cas na lepsi temata :lol:No fakt jeste nevim co podniknu. Zatim sem mu dneska rekla ze sem rada ze ho mam a ze mam stesti na muze :lol: coz se viditelne zarazil :mrgreen: a chodi tu jak vocas a neco tusi nebo ma strach ze ja tusim, ale usmivam se a delam ze nic :lol:.Asi me bavi ho trochu deptat :mrgreen: :oops:.Mozna ho budu trapit hoooooodne dlouho :lol: Nevim zda je to dobre ale fakt me to tesi :lol: a sem v sestinedeli tak snad se muzu trochu tesit ne? :lol:.

Tebe těší, že tvůj manžel má strach, že tušís jeho ne moc koser chování, čili se ti potvrdily obavy? A máš pocit, že trápis ty jeho? Tak ty psychologické hry má celkem kvalitně zvládnuté především tvůj muž. Připomínáš mi jednu paní z minulého roku, který byl manžel skutečně nevěrný a ona ho přesto ještě chudáčka litovala a tady omlouvala, protože opravdu chodil jak tělo bez duše po domě a opravdu bylo vidět, že ho to trápí (on byl vždycky takovej citově založenej a plácal se v lásce), že neví, zda si vybrat milenku nebo manželku :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 17:06
@Bubla_Bučková píše:
Tebe těší, že tvůj manžel má strach, že tušís jeho ne moc koser chování, čili se ti potvrdily obavy? A máš pocit, že trápis ty jeho? Tak ty psychologické hry má celkem kvalitně zvládnuté především tvůj muž. Připomínáš mi jednu paní z minulého roku, který byl manžel skutečně nevěrný a ona ho přesto ještě chudáčka litovala a tady omlouvala, protože opravdu chodil jak tělo bez duše po domě a opravdu bylo vidět, že ho to trápí (on byl vždycky takovej citově založenej a plácal se v lásce), že neví, zda si vybrat milenku nebo manželku :zed:

Ne to sem bud blbe napsala nebo byla blbe pochopena. Ze by s ni mel pomer to si nemyslim a kdybych mela podezreni tak leti jak papirovej cert.To zase nejsem zadnej pitomec aby ze me delal kravu :lol:
To trapeni sem myslela v tom smyslu ze on ma podezreni ze sem to cetla kdyz pouzivam stejne fraze jako ona ale ja se nepriznam a delam to jako nahodou :lol:.No nevim jak to popsat lepe, ale to ze by me podvadel s ni sem si jista ze urcite ne.Ta konverzace baleni byla opravdu jednostranna a ten muj lojza zatim bez sexualniho podtextu fouka bebicka :lol: ale nejsem naivni.Je mi jasne ze uhnat muze meho muze :mrgreen: i kdyz teda doufam, ze me miluje :nevim:.ale ani tato konverzace a „vztah“ mezi nima mi neni prijemnej a nechci ho tolerovat

Amelie30
Závislačka 3163 příspěvků 28.06.19 17:10
@Anonymní píše:
No to je prave problem ktery mi lezi v hlave nejvic. ujistila sem se ze ten standa, honza a petr co mu pisou je ona. Takze mi lze! Kdyby o nic neslo proc by lhal? Teda vi ze pokud by rekl jeji jmeno ze je zle i tak proto ze alergii na ni mam to nepopiram.Tak nevim zda lze proto ze ma neco v planu nebo pro klid :nevim:.
Alergii na ni mam jako na otravnou zenskou i na dovolenou vecne vola a radi kam mame ject :lol: tak proto..To sem ale jeste netusila ze ona po nem jede.To bych udelala jeste vetsi scenu :mrgreen:.
Po praci ale jezdi hned domu, to vim a jinam take nechodi a v praci urcite neni prostor pro sex :lol: to bych uz vedela.

Naopak, v práci je vždycky nejvíc prostoru k sexu. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 17:16

A jak sem napsala a manzel to dobre vi tak nejaky vyber si u nas v zadnem pripade nehrozi. Nerikam ze se ho pri prvnim problemu po 14 letech s toho 10 letech manzelstvi vzdam, ale pokud by to melo dojit tak daleko ze by s ni neco mel, tak je konec.Ja sem sice klidas ale "vocad pocad ":lol:.Nepotrebuji ho ani financne. V tom mam urcite vyhodu proto ze muzu jit a mam kam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 17:20
@Amelie30 píše:
Naopak, v práci je vždycky nejvíc prostoru k sexu. :lol:
:lol: u nas ne.Teda prostor jo, ale zbyvajici osazenstvo je uz rodina :lol: tak predpokladam ze to bych se dozvedela a ze zas tak hloupej neni :lol: A kdyby neco probihalo tak by ta komunikace snad vypadala jinak i z jeji strany.Pani je evidentne jeste ve fazi loveni tak snad toho meho stareho bejcka neulovi :lol:
Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7892 příspěvků 28.06.19 17:20
@Anonymní píše:
A jak sem napsala a manzel to dobre vi tak nejaky vyber si u nas v zadnem pripade nehrozi. Nerikam ze se ho pri prvnim problemu po 14 letech s toho 10 letech manzelstvi vzdam, ale pokud by to melo dojit tak daleko ze by s ni neco mel, tak je konec.Ja sem sice klidas ale "vocad pocad ":lol:.Nepotrebuji ho ani financne. V tom mam urcite vyhodu proto ze muzu jit a mam kam.

No pro mě to, že manžel chodí doma s psima očima, není žádná výhra. Něco udělal a má černý svědomí a to prostě těžko může mě činit potěšení. Jo tak ten můj lojza má výčitky a strach, že něco tuším… Jó to je švanda :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 17:33
@Amelie30 píše:
Naopak, v práci je vždycky nejvíc prostoru k sexu. :lol:

Upřímně (proto anonym radši :mrgreen: ) já už toho prošla dost, a ještě jsem nezažila zaměstnání, kde by nebyl prostor pro flirt a sex, naopak. Teď jsem třeba v provozu, kde je šílený fofr, ale i tam když se kolem míhá kolega který úžasně voní…nebo přicházejí jiní chlapi..hodit očkem trvá vteřinu, a kdyby byl oboustranný zájem, tak půjde všechno. Natož někde v kanceláři kde je pohoda 8)

Denisa56
Kelišová 6853 příspěvků 28.06.19 17:37

Otázka je, jestli chceš vrážet energii do nějakých rádoby psychologických trestných tanečků a nějakej čas se v tom rochnit, nebo zda chceš situaci skutečně vyřešit. Pokud za druhé, budu se opakovat, ale nalila bych mu čistého vína co a jak jsem zjistila i s tím, že se přiznám, že jsem šmírovala v jeho mobilu. A chtěla bych si to všechno s ním vyříkat, říct mu svůj názor na kolegyni i na tu přehnanou komunikaci, popsala bych mu své pocity a energii bych následně vrazila spíš do toho, aby se váš vztah stabilizoval. Ale chápu, každý jsme jiný. Já už jsem starší generace, životem a různými trablemi i životními tragédiemi ošlehaná, tak už bych na takovéhle vykonstruované psycho hry neměla ani náladu ani energii. Za mě je lepší jednat na rovinu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 17:39

Ještě, co mě zajímá z psychologického hlediska - hodně vás tu doporučuje v podobných případech, udělat doma čurbes a manžílkovi epizodu zatrhnout hned na začátku. V podstatě bych se asi zachovala stejně, místo řešení, vyčkávat a pozorovat, nevydržela bych to. Ale, co mě udivuje - že by to mohlo fungovat 8o 8o 8o
Sama za sebe - pokud by u mě už byla jiskra nějakého zájmu a touhy, tak kdyby mi na kolegu můj manžel přišel, už by se s tím stejně nedalo nic dělat, o to větší adrenalin a chuť bych měla :nevim: Takže otázka - to si fakt chlapi umí a nechají takto poručit? :think:

moof
Stálice 82 příspěvků 28.06.19 17:44

Zakladatelko, tvůj manžel ti lže. Dle mého není čas na nějaké hraní her, jednala bych na rovinu a naprosto jednoznačně. "Zlato, víš jak jsem si tuhle od tebe stahovala fotky? vyskočila ti tam tehdy zpráva od xxx. myslela jsem, že je to něco pracovního, tak jsem na ni klikla. a nestačila jsem zírat. Nelíbí se mi, že s ní tak moc řešíš její soukromý život. Nelíbí se mi, že jsi jí posílal mé fotky z porodnice. To byla intimní chvíle, kterou jsem chtěla sdílet s mými nejbližšími a to dobře víš, že ona není. Podle času zpráv jsem si všimla, že jsi jí psal dokonce během mého porodu! Nemyslím si, že jsi mi nevěrný, ale tato konverzace je už asi kilometr za hranicí toho, co považuji v partnerství za akceptovatelné. Dokonce mi kvůli ní lžeš. Jsem teď po porodu jeden velký chodící hormon, napadlo mě dokonce, že ti udělám scénu v práci, ale zatím stojím nohama na zemi. Ale ujišťuji tě, že takhle já žít nechci a jestli si potřebuješ za mými zády psát s jinými ženami, tak takového muže já si nebrala a žít s ním nechci a nebudu. Cože? Chceš říct, že jsem neměla právo přečíst zprávu na tvém telefonu? Já ti přece telefon neprohlížela, sám jsi mi ho půjčil. a přišla ti v tvém volnu zpráva od naší podřízené, tak jsem myslela, že hoří něco pracovního. " Nenech se vmanévrovat do pozice, že ty jsi udělala něco špatného. Nečetla jsi přece jeho tajný deníček. S někým, s kým sdílím postel a vyměňuji si tělesné tekutiny, nehraju hru Můj telefon je můj osobní prostor a ty si nikdy nesmíš přečíst zprávu, která vyskočí na obrazovce

Anka1313
Závislačka 3370 příspěvků 28.06.19 18:01
@Denisa56 píše:
Otázka je, jestli chceš vrážet energii do nějakých rádoby psychologických trestných tanečků a nějakej čas se v tom rochnit, nebo zda chceš situaci skutečně vyřešit. Pokud za druhé, budu se opakovat, ale nalila bych mu čistého vína co a jak jsem zjistila i s tím, že se přiznám, že jsem šmírovala v jeho mobilu. A chtěla bych si to všechno s ním vyříkat, říct mu svůj názor na kolegyni i na tu přehnanou komunikaci, popsala bych mu své pocity a energii bych následně vrazila spíš do toho, aby se váš vztah stabilizoval. Ale chápu, každý jsme jiný. Já už jsem starší generace, životem a různými trablemi i životními tragédiemi ošlehaná, tak už bych na takovéhle vykonstruované psycho hry neměla ani náladu ani energii. Za mě je lepší jednat na rovinu.
:potlesk: souhlasím
@moof píše:
Zakladatelko, tvůj manžel ti lže. Dle mého není čas na nějaké hraní her, jednala bych na rovinu a naprosto jednoznačně. "Zlato, víš jak jsem si tuhle od tebe stahovala fotky? vyskočila ti tam tehdy zpráva od xxx. myslela jsem, že je to něco pracovního, tak jsem na ni klikla. a nestačila jsem zírat. Nelíbí se mi, že s ní tak moc řešíš její soukromý život. Nelíbí se mi, že jsi jí posílal mé fotky z porodnice. To byla intimní chvíle, kterou jsem chtěla sdílet s mými nejbližšími a to dobře víš, že ona není. Podle času zpráv jsem si všimla, že jsi jí psal dokonce během mého porodu! Nemyslím si, že jsi mi nevěrný, ale tato konverzace je už asi kilometr za hranicí toho, co považuji v partnerství za akceptovatelné. Dokonce mi kvůli ní lžeš. Jsem teď po porodu jeden velký chodící hormon, napadlo mě dokonce, že ti udělám scénu v práci, ale zatím stojím nohama na zemi. Ale ujišťuji tě, že takhle já žít nechci a jestli si potřebuješ za mými zády psát s jinými ženami, tak takového muže já si nebrala a žít s ním nechci a nebudu. Cože? Chceš říct, že jsem neměla právo přečíst zprávu na tvém telefonu? Já ti přece telefon neprohlížela, sám jsi mi ho půjčil. a přišla ti v tvém volnu zpráva od naší podřízené, tak jsem myslela, že hoří něco pracovního. " Nenech se vmanévrovat do pozice, že ty jsi udělala něco špatného. Nečetla jsi přece jeho tajný deníček. S někým, s kým sdílím postel a vyměňuji si tělesné tekutiny, nehraju hru Můj telefon je můj osobní prostor a ty si nikdy nesmíš přečíst zprávu, která vyskočí na obrazovce
.. a také s tímto souhlas
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama