Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Origamia
Kecalka 319 příspěvků 28.06.19 19:24
@Anonymní píše:
Ještě, co mě zajímá z psychologického hlediska - hodně vás tu doporučuje v podobných případech, udělat doma čurbes a manžílkovi epizodu zatrhnout hned na začátku. V podstatě bych se asi zachovala stejně, místo řešení, vyčkávat a pozorovat, nevydržela bych to. Ale, co mě udivuje - že by to mohlo fungovat 8o 8o 8o
Sama za sebe - pokud by u mě už byla jiskra nějakého zájmu a touhy, tak kdyby mi na kolegu můj manžel přišel, už by se s tím stejně nedalo nic dělat, o to větší adrenalin a chuť bych měla :nevim: Takže otázka - to si fakt chlapi umí a nechají takto poručit? :think:

Curbes nemá cenu, stačí si normálně promluvit. Samozřejmě může být tak daleko, že už ho od ní neodradí nic a to mu ho ani nemusela narychlo přebafnout na záchodech. Ale vsadím se, že většina pro klid a když chtějí s partnerkou být si uvědomí, jak ti může působit, že to zachází kam nemá, že jim to za problémy nestojí.
Třeba ty skryté narážky a jakože stud partnera jsou opravdu trapný, asi stejně jako histericke sceny. Hlavně jestli on ví na co naráží a mlčí, tak to svědčí taky dost.
Spíš se ale přikláním k tomu co psala Bubla hned v prvním příspěvku :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 20:36
@moof píše:
Zakladatelko, tvůj manžel ti lže. Dle mého není čas na nějaké hraní her, jednala bych na rovinu a naprosto jednoznačně. "Zlato, víš jak jsem si tuhle od tebe stahovala fotky? vyskočila ti tam tehdy zpráva od xxx. myslela jsem, že je to něco pracovního, tak jsem na ni klikla. a nestačila jsem zírat. Nelíbí se mi, že s ní tak moc řešíš její soukromý život. Nelíbí se mi, že jsi jí posílal mé fotky z porodnice. To byla intimní chvíle, kterou jsem chtěla sdílet s mými nejbližšími a to dobře víš, že ona není. Podle času zpráv jsem si všimla, že jsi jí psal dokonce během mého porodu! Nemyslím si, že jsi mi nevěrný, ale tato konverzace je už asi kilometr za hranicí toho, co považuji v partnerství za akceptovatelné. Dokonce mi kvůli ní lžeš. Jsem teď po porodu jeden velký chodící hormon, napadlo mě dokonce, že ti udělám scénu v práci, ale zatím stojím nohama na zemi. Ale ujišťuji tě, že takhle já žít nechci a jestli si potřebuješ za mými zády psát s jinými ženami, tak takového muže já si nebrala a žít s ním nechci a nebudu. Cože? Chceš říct, že jsem neměla právo přečíst zprávu na tvém telefonu? Já ti přece telefon neprohlížela, sám jsi mi ho půjčil. a přišla ti v tvém volnu zpráva od naší podřízené, tak jsem myslela, že hoří něco pracovního. " Nenech se vmanévrovat do pozice, že ty jsi udělala něco špatného. Nečetla jsi přece jeho tajný deníček. S někým, s kým sdílím postel a vyměňuji si tělesné tekutiny, nehraju hru Můj telefon je můj osobní prostor a ty si nikdy nesmíš přečíst zprávu, která vyskočí na obrazovce

Presne tak se citim a nejradsi takle rekla :potlesk: a asi to tak udelam. Pockam tedy az se trochu vyklidnim :lol: proto ze ted se snadno rozbrecim :oops: a misto mluveni jen skytam :roll:,ale udelam to :hug: Nema asi cenu chodit kolem horke kase. Stejne by k tomu doslo az by me nastval, tak lepe konfrontovat s cistou hlavou. Dekuji

Jinak musim dodat ze manzel se chova po celou dobu naseho vztahu jako bych byla pribcezna.Je velice milej a pozornej a ve vsech sferach to fubguje :lol: a nikdy sem nemela pocit ohrozeni :nevim:.Ted ho tedy citim i kdyz urcite po nem zeny vyjizdi.Ma viditelne penize, skvele vystupovani a vypada mladsi a taky je tak hodnej az blbej :lol:

Urcite dam vedet. Musim jen pockat na spravny okamzik

jege
Závislačka 3617 příspěvků 28.06.19 20:36
@moof píše:
Zakladatelko, tvůj manžel ti lže. Dle mého není čas na nějaké hraní her, jednala bych na rovinu a naprosto jednoznačně. "Zlato, víš jak jsem si tuhle od tebe stahovala fotky? vyskočila ti tam tehdy zpráva od xxx. myslela jsem, že je to něco pracovního, tak jsem na ni klikla. a nestačila jsem zírat. Nelíbí se mi, že s ní tak moc řešíš její soukromý život. Nelíbí se mi, že jsi jí posílal mé fotky z porodnice. To byla intimní chvíle, kterou jsem chtěla sdílet s mými nejbližšími a to dobře víš, že ona není. Podle času zpráv jsem si všimla, že jsi jí psal dokonce během mého porodu! Nemyslím si, že jsi mi nevěrný, ale tato konverzace je už asi kilometr za hranicí toho, co považuji v partnerství za akceptovatelné. Dokonce mi kvůli ní lžeš. Jsem teď po porodu jeden velký chodící hormon, napadlo mě dokonce, že ti udělám scénu v práci, ale zatím stojím nohama na zemi. Ale ujišťuji tě, že takhle já žít nechci a jestli si potřebuješ za mými zády psát s jinými ženami, tak takového muže já si nebrala a žít s ním nechci a nebudu. Cože? Chceš říct, že jsem neměla právo přečíst zprávu na tvém telefonu? Já ti přece telefon neprohlížela, sám jsi mi ho půjčil. a přišla ti v tvém volnu zpráva od naší podřízené, tak jsem myslela, že hoří něco pracovního. " Nenech se vmanévrovat do pozice, že ty jsi udělala něco špatného. Nečetla jsi přece jeho tajný deníček. S někým, s kým sdílím postel a vyměňuji si tělesné tekutiny, nehraju hru Můj telefon je můj osobní prostor a ty si nikdy nesmíš přečíst zprávu, která vyskočí na obrazovce

Jo, tohle bych také udělal a pokud není taky jeden velký chodící hormon, tak si honem rychle spočíta, co všechno může ztratit. Pochopil jsem, že Ty zázemí a útočiště máš, ale u něho by to nebylo tak jisté? A pokud dělá v rodinné firmě Tvé rodiny, tak by asi přišel nejenom o manželku, dítě a domov, ale spolu s ní i o práci a to už by taková selanka nebyla… :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 20:44

@jege on je take financne zajisteny. Veskery majetek je ziskan za manzelstvi, ale vydelal ho on :oops:.To musim rici ze je moc pracovity a svedomity a chytry.Vzdy se o nas postaral.Ja penize sice mam a pulka vseho je ma, ale urcite tedy ne moji primou zasluhou :oops:.
Rada bych jednala rychle a vecne ale zase fakt nechci byt ovlivnena hormony a nebo si pak rikat ze sem mela jednat jinak. Proto sem moc rada za Vase nazory :palec: a vyberu si to nejmensi zlo, proto ze tak nebo tak mi to samozrejme ublizilo..I kdyby to bylo jen nevinne psani

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 20:47

A nejvetsi pitomec sem stejne ja, proto ze kdybych to necetla tak sem klidna a nejspi to nebylo poprve ani naposledy kdy se ho nekdo snazil snazi uhnat. :lol: a opravdu sem nemela nikdy duvod mit pocit ze by me nemel rad nebo bych nestacila

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 20:49

No popravdě bych se nepriznala… buď spolu něco měli v minulosti a doteď jedou na blízké vlně nebo jsou si sympatičtí teď… bububu to udělá horší… a v tvé situaci si nepomuzes… soustředění se na to dělat si s manželem ten život hezky, být s malým drobkem je to narocne… návštěva v praci i s nim není špatný napad

Annabela11
Závislačka 4205 příspěvků 28.06.19 21:37

@Venetia Hloupe bych si pripadala pokud bych nic neudelala…hloupe by si mela pripadat dotycna dáma…

moof
Stálice 82 příspěvků 28.06.19 21:38
@Anonymní píše:
Presne tak se citim a nejradsi takle rekla :potlesk: a asi to tak udelam. Pockam tedy az se trochu vyklidnim :lol: proto ze ted se snadno rozbrecim :oops: a misto mluveni jen skytam :roll:,ale udelam to :hug:

Tak mu to napiš. Já bych tedy chtěla vidět jeho reakci, tak bych mu vrazila do ruky papír v nějakou klidnější chvilku a poprosila ho, ať si ho teď přečte a pak si o tom promluvíte, že volíš tuhle cestu, protože bys chtěla udržet věcnou rovinu a obáváš se, že u v rámci rozhovoru byste se zamotali do nepodstatných věcí (což je třeba to prohledala jsi mi telefon!). důležité je mu nevyčítat, co dělá. to není v tvé moci změnit. ale můžeš mluvit o tom, jak to, co on dělá, má vliv na tebe, jak se pak cítíš a co uděláš, pokud v tom bude pokračovat. a nevyčítej si ty emoce. jsi po porodu, máš malé miminko a teď se ti trochu rozkýval ten růžový obláček. navíc my ženský prostě jedem na té citové vlně víc, proč to tajit, stejně to každý ví, viděli nás brečet u titanicu :D :D

moof
Stálice 82 příspěvků 28.06.19 21:51

Ještě jednu věc, psala jsi, jak on žárlí a vyletěl by z kůže, kdybys něco podobného udělala ty. Máš právo na stejnou reakci. jak by se cítil manžel, kdybys ty mezi kontrakcemi tokala s účetním z firmy? ta rovina, že ona je vlastně váš zaměstnanec, je totiž důležitá taky. Chápu, že manžel bude typ vrba. a proč ne. ale ne za zády manželky. Nemusí doma hlásit každé tajemství, které mu někdo svěří, ale tvrdit, že píše Karel či Pepa… lže, takže má co schovávat? Na všechny ty zprávy bys reagovala asi jinak, kdybys byla průběžně informována, kdybys věděla, že tvůj muž pro ni funguje jako vrba (jako už tolikrát předtím tolika jiným)

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 28.06.19 22:02

Já tedy myslím, že tou promluvou do duše to zbytečně eskaluje.

Z jeho pohledu si v podstatě nevinně dopisuje s někým, o koho zájem nemá.

Podle mne decentní nepřímé upozornění, že druhá strana to asi nemyslí zdaleka tak nevinně a může se mu to vymknout z rukou, bohatě stačí.

Takhle začne zbytečně přemýšlet, proč manželka hysterčí kvůli pitomosti.
A vsadím se, že přesně proto o té dosavadní konverzaci lhal, aby se takové - z jeho pohledu zbytečné - debatě vyhnul.

Takže si potvrdí, že příště má tajnůstkařit líp, a začne hlodat červíček, zbytečně.

moof
Stálice 82 příspěvků 28.06.19 22:37
@DustInTheWind píše:
Já tedy myslím, že tou promluvou do duše to zbytečně eskaluje.

Z jeho pohledu si v podstatě nevinně dopisuje s někým, o koho zájem nemá.

Podle mne decentní nepřímé upozornění, že druhá strana to asi nemyslí zdaleka tak nevinně a může se mu to vymknout z rukou, bohatě stačí.

Takhle začne zbytečně přemýšlet, proč manželka hysterčí kvůli pitomosti.
A vsadím se, že přesně proto o té dosavadní konverzaci lhal, aby se takové - z jeho pohledu zbytečné - debatě vyhnul.

Takže si potvrdí, že příště má tajnůstkařit líp, a začne hlodat červíček, zbytečně.

však nikdo neradí hysterčit a balit manželovi kufry, nebo jo? ale upozornit ho, že to co dělá, je pro ženu dlouhodobě neprůchodné. asi jako kdyby ze svátečního kuřáka začal pálit jednu od druhý. manželi můj, tohle psaní se mi nelíbí (navíc psaní z porodnice?!!! kdyby psal mamince, kámošovi… ale sekretářce?). zakladatelka teď opravdu je v emocionálně vypjatém rozpoložení. a právem. porodila jeho dítě. a on mezitím komentoval fotky dětí své sekretářky… přijde mi fajn upozornit, že tudy cesta nevede.

Já bych tedy vůbec neměla potřebu řešit to, co píše ona jemu. A už vůbec ne ho upozorňovat, jak to ona asi myslí. já bych řešila pouze to, co dělá on a jaký vliv to má na mě. Její cíle a pohnutky by mi byly víš kde. Teď mu vysvětlí, že ho sekretářka chce sbalit, on se plácne do čela a zvolá a jooo, to mě nenapadlo. a zítra mu začne psát obchodní partnerka… Je jedno, s kým si píše, kámen úrazu je to, jak častý je to kontakt a že to nejen tají, ale i lže

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 23:02

No nevim co vse komentovat. Vazim si kazdeho komentare :palec:.Nejradeji bych takovou situaci ani neresila a ani me nenapadlo ze budu nekdy resit a uz vubec ne ted, ale kdopak by to resit chtel :lol:.

Urcite sem si jista ze nic nebylo a ze zatim je to ve forme loveni a nebo tedy trochu bizardniho pratelstvi ktere je z jeji strany dost na hrane :zed:

Casto take pise o me osobe..Vzdy pouziva zdrobnelinu meho jmena a vzdy jen hezke komentare typu „ty mas tak krasnou zenu“ „ta i po porodu vypada krasne“ Z jedne strany si rikam zda nam zavidi ci preje nebo je to jen aby v jeho ocich vypadala hezky? :nevim:

Neschazi se na kafe ani na jine aktivity.Kdyz vola a netusi ze tam sem a ze se hovor v aute zapne na „hlasito“ tak se zepta jak se mam i kdyz jsme spolu v kontaktu nikdy nebyli.:nevim:

Je to normalni a nebo snad nejaka taktika?
Nikdy sem se neocitla v takove situaci a ani sem nikdy nebalila zadaneho muze a nedokazu to tedy nijak „rozlustit“.Prijde mi to proste cele pekne ujete :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 23:21
@moof píše:
Ještě jednu věc, psala jsi, jak on žárlí a vyletěl by z kůže, kdybys něco podobného udělala ty. Máš právo na stejnou reakci. jak by se cítil manžel, kdybys ty mezi kontrakcemi tokala s účetním z firmy? ta rovina, že ona je vlastně váš zaměstnanec, je totiž důležitá taky. Chápu, že manžel bude typ vrba. a proč ne. ale ne za zády manželky. Nemusí doma hlásit každé tajemství, které mu někdo svěří, ale tvrdit, že píše Karel či Pepa… lže, takže má co schovávat? Na všechny ty zprávy bys reagovala asi jinak, kdybys byla průběžně informována, kdybys věděla, že tvůj muž pro ni funguje jako vrba (jako už tolikrát předtím tolika jiným)

Ano. Kdyby mi rekl "hale marus se rozvadi a furt mi pise a me ji je lito tak ji obcas napisu " tak ja sem taky takova cotlivka ze reknu ze jo at ji napise at se holka nehrouti :lol:.Vim ze on je takovej i kdyz se mi to nelibi ale ono utesovat nekoho v me pritomnosti a nebo za zady je neco jineho.
Takle ve me hloda cervik proc lze a az na nej vytahnu ze to vim tak bud si uvedomi ze me to zranuje a nebo to bude lepe schovavat :nevim:.
To sem zvedava jak to dopadne. Urcite bych ale nedelala sceny a pokud ho srdce tahne jinam, tak lasce neporucis a nebudu si nic vynucovat.
Miluji ho ale snazim se byt skvelou manzelkou a milenkou a matkou :lol: :lol: :lol: a myslim ze sem :lol:, ze vic proste udelat nemuzu ani kdybych se na hlavu postavila a asi bych ani nechtela se snazit vic jen aby neutekl :nevim:.
Co se ma stat -stane se.
Me strategie a rozpolozeni se meni kazdou chvilkou a na hormony to asi nebudu svadet :lol:.Bylo by to stejne asi i bez porodu :lol:.Mozna sem ted klidnejsi proto ze si rikam, ze se nemam rozcilovat :lol:

moof
Stálice 82 příspěvků 28.06.19 23:54
@Anonymní píše:
Casto take pise o me osobe..Vzdy pouziva zdrobnelinu meho jmena a vzdy jen hezke komentare typu „ty mas tak krasnou zenu“ „ta i po porodu vypada krasne“ Z jedne strany si rikam zda nam zavidi ci preje nebo je to jen aby v jeho ocich vypadala hezky? :nevim:

Neschazi se na kafe ani na jine aktivity.Kdyz vola a netusi ze tam sem a ze se hovor v aute zapne na „hlasito“ tak se zepta jak se mam i kdyz jsme spolu v kontaktu nikdy nebyli.:nevim:

Je to normalni a nebo snad nejaka taktika?
Nikdy sem se neocitla v takove situaci a ani sem nikdy nebalila zadaneho muze a nedokazu to tedy nijak „rozlustit“.Prijde mi to proste cele pekne ujete :lol:

já si třeba nemyslím, že ona maruš sekretářka cíleně loví. myslím, že prostě jí dělá dobře, že se má komu svěřit a vypovídat. každému by to dělalo dobře. a asi není blbá, kdyby svěřovacímu kámošovi psala „tvoje žena je ošklivá kráva“, navíc když mu zrovna porodila děcko… byl by konec se svěřováním. akorát z toho svěřovacího kámoše se velmi snadno stane něco víc. jednou mu pošle fotku bez dětí v plavkách se slovy, to mám ale špek, co? a on ji slušně odpoví, ale nemáš, maruško, máš krásné tělo! a hele, najadnou jsou zase o krok dál. jí to zahřeje ego a další orgány… a další krok bude snadnější. do toho žena doma řeší furt ty blitíčka a plíny… a najednou on bude svůj duchovní život řešit víc s Maruš než s manželkou… bez počátečního úmyslu a promyšlené strategie se jednou ráno probudí a zjistí, že nad raní kávou by raději hovořil s maruš, protože by mohli navázat na včerejší intelektuální hovor o ceně ropy na amerických trzích či premiéře
divadla na brodway, kdežto manželka mu mezi krmením děcka akorát napíše nákupní seznam. Jen se to prostě stalo, nikdo to neplánoval, nikdo to nechtěl… a tomuhle já bych se chtěla vyhnout. Ne pomocí ultimáta, vyhrožování a scén. Jen bych chtěla včas trochu pootočit kormidlem, abychom se tomuhle víru vyhnuli. Víry jsou zrádné a jednomu se z nich může i zatočit hlava

marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 29.06.19 07:32

Stejně je ta Marus kra. Va. :roll: :roll: upřímně, já bych jí dala kapky. Nemám ráda čekání s nejasný výsledkem, řešila bych to hned. Líná huba, hotové neštěstí.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama