Manžel bez sebevědomí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
18577
19.4.20 16:47
@Anonymní píše:
Já se právě snažím najít nějakou cestu, která by mu vyhovovala. Ale mluvit o tom nebude, tak se hledá fakt špatně. momentálně teď sem prostě rezignovala a nechávám to tedy tak, jak on říká že je to v pohodě. Nic po něm nechci, mluvit s ním nezačínám, řešíme jen ty důležité provozní věci a podobně. O sexu nemluvím a prostě dělám to, co on dělal do teď :) a uvidíme jestli mu to dojde nebo mu to bude opravdu vyhovovat. Pokud ano, tak pro mě Teda špatný, protože takhle žít nechci :)

takže nekružeme kolem horké kaše jde o nespokojenost s šu. kačkou? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 16:51
@pohledzdruhestrany
@pohledzdruhestrany píše:
a když se něco snažíš „řešit“, tak třeba říkáš, vím, že v našem vztahu dělám to a to špatně já, pokusím se to změnit, co si o tom mysllíš? anebo říkáš. v našem vztahu mi vadí to a to a souvisí to chováním manžela? když na to odpovíš, hodně to tuhle debatu posune

Pokud mě fakt nechá mluvit a poslouchá, tak začínám řešit stylem, že mě hrozně mrzí jak jsme se vzájemně odcizili, že sama nevím čím to je, jestli dětmi, starostmi nebo jen časem, ale že bych na tom hrozně ráda zapracovala, aby jsme mohli být opravdu zase manželé. Přistoupí a třeba i komunikuje, ale jakmile se dostaneme do fáze, že se musíme snažit oba, že mi třeba hrozně chybí když si nedáme klidně týdny pusu, když dojde z práce domů, děti po něm skočí a my se jen pozdravime tak najednou otočí a naštve se, že ale jako já taky hned nejdu za ním a nedám mu tu pusu, že když to nedělám já, tak proč to po něm chci :) hodně věcí řeší stylem něco za něco..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 16:55
takže nekružeme kolem horké kaše jde o nespokojenost s šu. kačkou? :lol:
:lol: z jeho strany to je jediný problém co by možná byl ochotný řešit :D u mě vzhledem k poslednímu porodu, kdy ještě teď rok po tom, nemám vyloženě tu potřebu, tak to fakt hlavní problém u mě není :D
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 17:00
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestranyPokud mě fakt nechá mluvit a poslouchá, tak začínám řešit stylem, že mě hrozně mrzí jak jsme se vzájemně odcizili, že sama nevím čím to je, jestli dětmi, starostmi nebo jen časem, ale že bych na tom hrozně ráda zapracovala, aby jsme mohli být opravdu zase manželé. Přistoupí a třeba i komunikuje, ale jakmile se dostaneme do fáze, že se musíme snažit oba, že mi třeba hrozně chybí když si nedáme klidně týdny pusu, když dojde z práce domů, děti po něm skočí a my se jen pozdravime tak najednou otočí a naštve se, že ale jako já taky hned nejdu za ním a nedám mu tu pusu, že když to nedělám já, tak proč to po něm chci :) hodně věcí řeší stylem něco za něco..

Nauč se komunikovat. Ono to jinak pro chlapa vyzní nějak takhle: „Nejsem šťastná a můžeš za to ty. Co kdybys začal dělat tohle a tohle a taky třeba tamto…“

Takhle to nefunguje. Jen si to představ obráceně. Že by přišel a začal ti říkat, co děláš špatně. A ty bys mu nemohla ani říct: „Ale vždyť ty to děláš taky…“

• Citovat
  • Nahlásit
18577
19.4.20 17:16
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestranyPokud mě fakt nechá mluvit a poslouchá, tak začínám řešit stylem, že mě hrozně mrzí jak jsme se vzájemně odcizili, že sama nevím čím to je, jestli dětmi, starostmi nebo jen časem, ale že bych na tom hrozně ráda zapracovala, aby jsme mohli být opravdu zase manželé. Přistoupí a třeba i komunikuje, ale jakmile se dostaneme do fáze, že se musíme snažit oba, že mi třeba hrozně chybí když si nedáme klidně týdny pusu, když dojde z práce domů, děti po něm skočí a my se jen pozdravime tak najednou otočí a naštve se, že ale jako já taky hned nejdu za ním a nedám mu tu pusu, že když to nedělám já, tak proč to po něm chci :) hodně věcí řeší stylem něco za něco..

takže nejdřív kolem toho kroužíš, abys jako naplnila poučky, že se nemá vyčítat a pak teprve skočíš na vyčítání s plnou parádou ….nedáváš pusy, nezdravíš, bla, bla, bla, no to se strašně divím, že mu přijde, že za všechno může on :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 17:19

Ty máš mýho chlapa? :lol: mimochodem tohle je přesně jeden z důvodů, proč teď dávám žádost o rozvod. Můj manžel si teda to sebevědomí dodával jinak, drahé věci, všechno nejlíp v nejvyšší výbavě, i blbou raketu na tenis, kam zajde 2× do roka koupil jak kdyby byl Federer. No a pak mu to sebevědomí oprašovaly jiný kočičky, virtuálně i bohužel osobně. Já kdykoliv přišla s něčím, tak to byly jen moje kecy a utkvělý představy, on problém nemá. Nikdy nenavrhl výlet, program, ptal se, co má děcku obléct. A pak mi vyčetl, že ho komanduju. Rozvod taky řeší stylem napiš si co chceš, mně je všechno jedno, včetně toho, co bude s dětmi. Celej svět je na něj zlej.
Nevím jak ti poradit. Já zkoušela všechno. Zájem, nezájem, být milá, být fúrie. Nic. Nezabralo vůbec nic :(

• Citovat
  • Nahlásit
18577
19.4.20 17:20
@Anonymní píše:
Ty máš mýho chlapa? :lol: mimochodem tohle je přesně jeden z důvodů, proč teď dávám žádost o rozvod. Můj manžel si teda to sebevědomí dodával jinak, drahé věci, všechno nejlíp v nejvyšší výbavě, i blbou raketu na tenis, kam zajde 2× do roka koupil jak kdyby byl Federer. No a pak mu to sebevědomí oprašovaly jiný kočičky, virtuálně i bohužel osobně. Já kdykoliv přišla s něčím, tak to byly jen moje kecy a utkvělý představy, on problém nemá. Nikdy nenavrhl výlet, program, ptal se, co má děcku obléct. A pak mi vyčetl, že ho komanduju. Rozvod taky řeší stylem napiš si co chceš, mně je všechno jedno, včetně toho, co bude s dětmi. Celej svět je na něj zlej.
Nevím jak ti poradit. Já zkoušela všechno. Zájem, nezájem, být milá, být fúrie. Nic. Nezabralo vůbec nic :(

a už máš někoho novýho, se sebevědomím, kdo naslouchá a žmoulá tlapičku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 17:23

@pohledzdruhestrany ne, není to pro mě momentálně důležité. Já si nejdřív potřebuju posbírat zbytky své hrdosti a začít znovu.
Ale klidně rejpej :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
18577
19.4.20 17:25
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestrany ne, není to pro mě momentálně důležité. Já si nejdřív potřebuju posbírat zbytky své hrdosti a začít znovu.
Ale klidně rejpej :mrgreen:

hlavně nechápu, jak si svéprávnej člověk může vzít takovýhleho chlapa bez sebevědomí a mít s ní děti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 17:33
hlavně nechápu, jak si svéprávnej člověk může vzít takovýhleho chlapa bez sebevědomí a mít s ní děti :nevim:

Masovej vrah taky nemusí vypadat jak Frankenstein, klidně to může být sympatickej pán v obleku, co dává přednost ve dveřích :) ne všechno jde poznat hned

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 17:42
@Anonymní píše:
Nauč se komunikovat. Ono to jinak pro chlapa vyzní nějak takhle: „Nejsem šťastná a můžeš za to ty. Co kdybys začal dělat tohle a tohle a taky třeba tamto…“Takhle to nefunguje. Jen si to představ obráceně. Že by přišel a začal ti říkat, co děláš špatně. A ty bys mu nemohla ani říct: „Ale vždyť ty to děláš taky…“

a to si právě myslím, že bych začala mluvit stylem : zlato fakt nejsem šťastná, mohl by si tohle dělat takhle a tohle takhle, protože takhle by to dal nešlo. tak to bych pochopila jako urážku a důvod se urazit, ale vždy si dávám fakt pozor aby si něco nevzal osobně a i si myslím, že chyba je na obou stranách. Takže mě hlava nepobira jak mu to tedy říct? jak mu slušně říct aby mě poslouchal protože to pěkných pár let nedělá? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 17:46
takže nejdřív kolem toho kroužíš, abys jako naplnila poučky, že se nemá vyčítat a pak teprve skočíš na vyčítání s plnou parádou ….nedáváš pusy, nezdravíš, bla, bla, bla, no to se strašně divím, že mu přijde, že za všechno může on :D

přesně tenhle pohled asi potřebuju vidět, ale asi má ženská nějak jiný myšlení nebo já ti nevím. Nenapsala sem přeci, že mu řeknu že mi nedává pusu když přijde - řeknu mu ze mě mrzí, že si nedokážeme dát týdny pusu jen tak. Nikde tam. nevidím ten útok na jeho osobu - ty mi nedáváš pusu když přijdes.. stejně tak já mu nedávám pusu když přijde :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 17:48
hlavně nechápu, jak si svéprávnej člověk může vzít takovýhleho chlapa bez sebevědomí a mít s ní děti :nevim:

samozřejmě, že takhle to nevypadalo když jsme se brali a plánovali život.. asi jako všude jsou začátky jiný, než pak realita života po 10 letech a dvou dětech :)

• Citovat
  • Nahlásit
18577
19.4.20 20:12
@Anonymní píše:
Masovej vrah taky nemusí vypadat jak Frankenstein, klidně to může být sympatickej pán v obleku, co dává přednost ve dveřích :) ne všechno jde poznat hned

seznámení, žití, první dítě, druhý dítě ….a pak to teda teprve dojde jo? to je otázka let, to musí bejt nadlidskej výkon se takhle dlouho přetvařovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
19.4.20 20:15
@Anonymní píše:
přesně tenhle pohled asi potřebuju vidět, ale asi má ženská nějak jiný myšlení nebo já ti nevím. Nenapsala sem přeci, že mu řeknu že mi nedává pusu když přijde - řeknu mu ze mě mrzí, že si nedokážeme dát týdny pusu jen tak. Nikde tam. nevidím ten útok na jeho osobu - ty mi nedáváš pusu když přijdes.. stejně tak já mu nedávám pusu když přijde :)

tak o tom nemusíš přece promlouvat, prostě mu dej pusu, když přijde, v čem je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat