Manžel by mohl mít sex pořád

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 21:53
Manžel by mohl mít sex pořád

Dobrý den, je mi 34 a manželovi 43. Jsme spolu 14 let, z toho 10 let manželé. Máme 2 děti - 12 a 10. Manžel i já jsme oba hodně na sex, manžel teda víc. Spíme spolu každý den, někdy i třeba 2× denně když je čas. Chce sex snad víc než před lety. Já jsem sice ráda, že mě i po letech miluje a přitahuju ho, ale poslední rok je to extrém. Vadí mi, že si toho už začínají všímat děti a mně i jim je to trapný. Manžel mě totiž pořád osahává, plácá přes zadek, šeptá do ucha a snaží se semnou pořád někam zašít. Vím, že spousta z vás tu má úplně opačný problém, ale občas už je toho fakt moc. Chce semnou snad spát pořád víc a víc. Jak ho nějak usměrnit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
fera21
Stálice 96 příspěvků 07.12.18 21:57

Jedině vykastrovat a nebo doufat, že s věkem to bude pomalu ustupovat, ale může se stát, že to bude jeden z těch veselých nadržených staříků :D . Jinak proč mám pocit, že vy ženský jste věčně nespokojený, jednou tady čtu, že manžel s váma vůbec nespí, podruhý zas, že spí moc :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 22:00
@fera21 píše:
Jedině vykastrovat a nebo doufat, že s věkem to bude pomalu ustupovat, ale může se stát, že to bude jeden z těch veselých nadržených staříků :D . Jinak proč mám pocit, že vy ženský jste věčně nespokojený, jednou tady čtu, že manžel s váma vůbec nespí, podruhý zas, že spí moc :D

Tak ja s tím neměla nějak extra problém za ty roky,ale ona se ta frekvence pořád zvyšuje a děti už jsou moc vnímavý :oops: :lol: Ne prostě někdy už je toho doopravdy moc :nevim:

JaninaMam
Kecalka 328 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 22:07

Tak mu vysvětlit, ze děti uz vnímají opravdu hodně a je ti to nepříjemné :lol: jinak nevim

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 22:17

No tak to je síla 8o :lol: U nás to nebylo tak často snad ani ze začátku.. už vůbec ne po 14 letech :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 22:28
@JaninaMam píše:
Tak mu vysvětlit, ze děti uz vnímají opravdu hodně a je ti to nepříjemné :lol: jinak nevim

Tak já s ním o tom mluvila, on mi to odkejve,ale pak mi řekne,že si stejně nemůže pomoc :roll: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 22:30

Taky jsem jendoho takového znala.
Neustále manželce zahýbal, protože měl fakt mozek v kalhotách.
Doufám, že to není Tvuj případ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 22:32

Tak to se ti nedivím, že je ti to nepříjemné. Děti už máte opravdu velké. Já sama musela promluvit s manželem, aby mě přestal osahávat před starším synem, protože už si začal všímat, ale má teprve necelé 4 roky. Před většími to musí být opravdu trapas. 8o Manželovi je to jedno? Také s manželem spíme denně, ale až když děti spí. To si to nemůže také odpustit a počkat? Přijde mi to upřímně nechutné, že se na to ty děti musí dívat. Být na jejich místě, začnu se vám stranit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 22:35
@Anonymní píše:

V tomhle mu věřím 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 22:36
@Anonymní píše:
Tak já s ním o tom mluvila, on mi to odkejve,ale pak mi řekne,že si stejně nemůže pomoc :roll: :lol:

A co děláš, když tě začne osahávat před dětmi? Já bych ho normálně odstrčila, plácla přes ruku nebo mu řekla, ať to prostě nedělá. Manžel se také někdy nechá unést, ale stačí, když mu řeknu, ať mě teď nechá být a třeba ho odstrčím. Já bych si třeba tohle líbit nenechala :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 22:39
@Anonymní píše:
Tak to se ti nedivím, že je ti to nepříjemné. Děti už máte opravdu velké. Já sama musela promluvit s manželem, aby mě přestal osahávat před starším synem, protože už si začal všímat, ale má teprve necelé 4 roky. Před většími to musí být opravdu trapas. 8o Manželovi je to jedno? Také s manželem spíme denně, ale až když děti spí. To si to nemůže také odpustit a počkat? Přijde mi to upřímně nechutné, že se na to ty děti musí dívat. Být na jejich místě, začnu se vám stranit.

Oni z toho zase nemají nějaký hrozný trauma,ale už prostě mají řeči,že je to nechutný ataak ;) Já se ho většinou snažím usměrnit a on to před nima zase tolik nepřehání..ale je to občas nepříjemný no.

Uživatel je onlineAnastazieB
Echt Kelišová 8415 příspěvků 07.12.18 22:46

A není i žárlivý? Nehlídá si tě hodně?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 22:48
@Anonymní píše:

Taky bych se bála jestli mi někde nezahýbá když je takhle pořád nadrženej. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 22:49
@AnastazieB píše:
A není i žárlivý? Nehlídá si tě hodně?

Nemyslím si,že by byl nějak přehnaně žárlivej. Tak nějak normálně ;)

GirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 07.12.18 23:02
@Anonymní píše:
Taky bych se bála jestli mi někde nezahýbá když je takhle pořád nadrženej. :roll:

No, nechci tady zakladatelku strašit, ale měla jsem takovou zkušenost. Bohužel.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >