Manžel často mluví o kolegyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 10:43
Manzel casto mluvi o kolegyni

Holky, zajimalo by me jestli jsem uplne mimo nebo jestli je mozne, ze manzel mysli na jinou zenu. Pred pul rokem zmenil praci a ma tam jednu kolegyni se kterou si rozumi. Ona je zadana. Casto kdyz prijde domu, tak o ni neco pronese, ale nic moc intimniho, same takove provozni veci. Rikal, ze by bylo fajn, kdybychom nekdy nekam zasli treba i s jejim pritelem. Ja uz jsem ji parkrat videla osobne a ona je vzdy nadsena, ze me vidi. Soukrome si nevolaji ani nepisou, manzel prede mnou klidne i necha lezet mobil s otevrenym whatsappem. Co me asi nejvic znejistilo bylo, ze mi ze spani rekl jejim jmenem :oops: To jsem ho probudila a ptala jsem se co to ma znamenat. Tak se rozesmal a rikal, ze at neblbnu, ze muzu byt v klidu, ze ona ho vazne nepritahuje a jako objekt zajmu pro nej nepripada v uvahu ani povahove… Je pravda, ze manzel mluvi ze spani casto a rika pitomosti, ale cervik hloda… :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 10:52

Nevím do hlavy tvého může nevidím. Za sebe vím jak to dopadlo u nás. Já a kolega oba zadaný ale ve vztahu nevztahu. Začalo to kávou, nezávazným sexem a skončilo společným bydlením a těhotenstvím. Oba jsme se snažili nejdřív se nepotkávat. On pak nevydržel a začal zapomínat věci aby se mohl vrátit a vidět mě. Občas mě odvezl po práci domů a můj ex mu nevadil kdyby byli v tu dobu kamarádi věřím že na pivo klidně jdou.

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 13.02.19 10:53

Nemyslím si, že by tě zval ven s ní i jejim mužem, kdyby po ní tak moc toužil. Možná si jen rozumí a on by ji rád měl ve své partě a tak vás chce seznámit? Zároveň já nejsem fanouškem bratrickovani se na pracovišti, takže o kolegyni a jejího muže bych teda moc nestála… Nicméně kdykoliv mě muž s někým z práce seznámil, holky vždy byly nadšené, jak kdyby právě potkaly spřízněnou duši. Přijde mi, že to je taková součást small talku :nevim:

Lilith_S
Kecalka 239 příspěvků 13.02.19 10:56

Muzu maximalne napsat svoji zkusenost. Mam kolegu, hrozne mi humorem a vizazi pripomina manzela. Jsme tam nejmladsi, tak si rozumime. Mluvim o nem doma casto, oba jsme zadani, jeho pritelkyne se mnou sedi v kancelari. Soukrome si nepiseme ani nevolame, muj manzel na nej nezarli, jeho pritelkyne na me taky ne, oba jsme doma spokojeni. Jednou se i potkali, kdyz me manzel vezl s neschopenkou do prace a myslim, ze by sis spolu rozumeli jeste vic nez se mnou :) Uprimne by to bez nej v praci bylo podstatne nudnejsi a vzhledem k tomu, ze ani jeden nema potrebu na toho druhyho neco zkouset, tak to opravdu beru jako “pracovni pratelstvi”, protoze ani jeho bych mimo praci vidat nepotrebovala :D co clovek placa ze spani bych asi neresila, kdyz si vezmu, co se obcas zda me za silenosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 10:56

Anonymni - my jsme spolu 10 let a ja cekam miminko. Nikdy mi za tech 10 let nedal zaminku, ze by se byt jen podival na jinou zenu. Mozna, ze jen pracuji tehotenske hormony, nevim :oops: :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 11:02
@Anonymní píše:
Anonymni - my jsme spolu 10 let a ja cekam miminko. Nikdy mi za tech 10 let nedal zaminku, ze by se byt jen podival na jinou zenu. Mozna, ze jen pracuji tehotenske hormony, nevim :oops: :oops:

Pokud je to takto tak bych to asi neřešila. Také mi teď hrají hormony a vzhledem k tomu našemu začátku občas vidím to co není.
Je pravda že u nás to pak přešlo do druhého extrému jelikož jsme oba vlastně podváděli své partnery tak jsme si dlouho nemohli věřit. Nešlo nám to. Nakonec partner sám navrhl společný fb, půjčování telefonu bez hesla které jsme do té doby měli oba dva a mobil byl jen naše osobní věc. Hodně nám to pomohlo a teď si věříme ale i tak občas něco hlavou projede.

xjuklickova
Kelišová 5246 příspěvků 1 inzerát 13.02.19 11:05

Pises o mem manzelovi? :lol: :lol: :lol:

Nemuzu soudit vas vstah, ale jsem ve stejne situaci, s tim rozdile, ze svemu muzi verim a mam pocit, ze nemá důvod, a pokud ten duvod ma, tak to nezmenim. Rozhodně se tim netrapim.

Daenerys91
Kecalka 410 příspěvků 5 inzerátů 13.02.19 11:08

Podle toho, co píšeš, tak se nemáš čeho bát. o nic nejde. Ale vím, že já na tvém místě bych žárlila :D ne nějak dramaticky, ale občas bych utrousila něco ironického a kousavého.

jirka3
Kecalka 120 příspěvků 13.02.19 11:08

Ne, je naprosto nemožné, aby manžel myslel na jinou ženu. To manželé nedělávají :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 11:13

Jo vlastne jeste jedna vec. Hledame nove bydleni a byli jsme se nedavno podivat na byt a byl hrozny. No a on ji o tom rekl nez odesel z prace a potom ji po ceste domu psal na internim chatu, ze to byla katastrofa. Celou jejich konverzaci jsem sledovala a bylo to proste v ramci mezi, ona jen utrousila, ze ji to mrzi a navrhla nejake servery pro lepsi hledani a tak. Ja nevim jestli jsem prehnane zarliva, ale proste se mi to moc nelibi.. On mel manzel vzdy lepsi vztahy se zenami nez z muzi a asi to tak nebere, ale me to proste neda spat.. Nechci byt zadna furie, ale zaroven proste poslouchat o nejake jeho kolegyni se mi nechce.. :think:

Ou
Kelišová 6212 příspěvků 13.02.19 11:17

tak třeba se mu zdálo, že mu nadává za nedodržený termín.

Problém je v tvé hlavě a tvé nejisototě, že mu nevěříš, že by tě skutečně mohl mít rád. Respektive nevěříš sama sobě, že by tě skutečně někdo mohl mít rád.

Nejspolehlivější cesta, jak se toho zbavit je učit se mít ráda sama sebe. I se všemi chybami.

Pokud nechceš aby o tvé kolegyni mluvil, tak ho přímo popros, že když se o ní tak pěkně vyjadřuje, tak tě to znejisťuje a začínáš žárlit. A že by bylo asi jednodušší, kdyby s tebou svůj pracovní život přestal sdílet.

Má to několik základních nevýhod - zaprvé mu jasně říkáš, že mu nevěříš a prostě to nechceš vědět. A zadruhé - dokud o ni mluví, tak se zjevně neděje nic, co před tebou potřebuje utajit… Výrazně lepší variantou tedy než si udělat tabu z hovorů o tom co prožívá v práci je pracovat na svém sebepřijetí či sebevědomí, aby ses nemusela takhle nervovat.

Rive
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 13.02.19 11:22

Tak pokud o ní mluví, tak pohoda, ne? Manžel taky mluví o svých kolegyních z práce a nijak to neřeším..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 11:23

Můj muž také často mluvil o své kolegyni. On tedy jel trochu větší level…psali si i na messengeru, volali si mimo práci, když jsem jela za rodiči, vzal naše děti a jel k ní na kafe atd. atd. Bylo toho dost. Znali se už dřívějších dob, tak jsem to nijak zvlášť neřešila. Mě v podstatě nakrklo až to, že se začala svěřovat mému, že jí to doma neklape a že ten její moc na sex není (pro mě rudý hadr…takhle okatě nahodit udičku, to je tedy něco) a jednou psala mému, že se nahrávala při masturbaci, ale pak ji došlo, že by to mohl najít její tehdy 8mi letý syn, tak to chtěla smazat a omylem si smazala všechny fotky. Chvíli jsem přemítala, jak tohle ustát a nějak galantně oznámit mému muži, že dle mého překračuje kamarádka/kolegyně tu pomyslnou tenkou lajnu. Tak dlouho jsem si to plánovala excelentně ustát, až jsem doma udělala scénu jak hrom a opravdu nahlas jsem řvala (což za těch 15 let nezná). Zkrátka hysterka jak hrom :lol: . Přestal o ni mluvit. Jen občas se podkecl. Jak jsme se předtím ve čtyřech scházeli na pivko v hospodě, tak najednou nic. Jsem si tak říkala, že jsem udělala blbost, protože teď pokračují na stejné vlně, jen já už se nic nedozvím. Naštvalo mě to a začala se zařizovat dle svého. Do práce nám nastoupili tři noví kolegové a ač jsem o ně nijak zájem nejevila, tak jsem se párkrát zmínila. Můj vylítl, že o nich mluvím nějak často a od té doby se náš vztah opět normalizoval. Není to tak dávno, kdy přišel s tím, že ona je těhotná a ještě se smál, že to nejspíš nebude jejího partnera. Takže jsem si potvrdila, že můj blbý pocit z ní nebyl zase tak vedle a jsem ráda, že na nějakou dobu z našeho života vypadne. :lol: Bylo to fakt celkem psycho.

Pokud o ni mluví, asi je to lepší varianta, než aby nemluvil. Kdyby sis myslela na nějakého kolegu, tak taky nebudeš tak pitomá a nebudeš o něm doma pět ódy. Ale z vlastní zkušenosti vím, jak neuvěřitelně je to protivné a jak to zasévá semínko pochybností.

Mmch, ten můj jednou ze spaní řekl „neboj, /moje jméno/ se to nedozví“ :lol:

sediza
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 13.02.19 11:26

Jsou 2 typy mužů. Ti, co dovedou kamarádit s holkama, aniž by z toho viděli do budoucna vztah/sex. A pak chlapi, kteří prostě holku vidí jako objekt sexuální touhy a pak se s ní baví anebo ne a tim je pro ně mimo oblast zajmu. Neco jiného je stredni a vysoká škola. Mluvíme o životě potom. Takze pokud už partner měl kamaradky a nic s nima nemel a pokud píšete, ze měl k ženám vzdy blíž, byla bych v klidu. Pokud by ale třeba můj muž, ktery tvrdí, ze přátelství mezi mužem a zenou neexistuje (ano, je ten druhý typ), zacal „kamaradit“ s holkou, je mi jasné, ktera bije.

kruel
Kecalka 359 příspěvků 13.02.19 11:32

Také mám v práci kolegy se kterými si velmi rozumíme…po deseti letech jsou někteří skuteční přátelé. Manžel je všechny zná a myslím že mi věří, ale občas utrousí nějakou poznámku žárlivou :mrgreen: Každopádně mě nikdy nenapadlo mít s některým z nich něco víc a to si i píšeme občas soukromě, posíláme na whatsapp fotky z dovolených…
Myslím, že u tebe to jsou teď hodně i těhotenské hormony…pokud si v jejich konverzaci nezaznamenala flirtování, nebála bych se. Né každá kolegyně nutně musí chtít svého kolegu ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >