Manžel chce, abych se přestala bavit s kamarádem.

Anonymní
10.4.21 15:38

Manžel chce, abych se přestala bavit s kamarádem.

Ahoj, mám takový problém. S manželem jsme spolu 10 let z toho 6 manželé. S kamarádem se známe 13 let.

Nemám nejlepší kamarádku, protože mou nejlepší kamarádkou je právě kamarád.

V začátku s tím tehdy ještě partner měl celkem velký problém. Protože i přes to, že jsme jen kamarádi a nikdy mezi námi nic nebylo ( teda nepočítám, když jsme se jednou na začátku líbali, ale usoudili jsme, že to prostě nepůjde ) když jsme někde byli spolu většina myslela, že jsme pár.

Nicméně to po pár měsících pochopil, že jsme prostě jen kamarádi a bral ho úplně v pohodě. On jezdil na akce k nám, my k němu. Společně na dovolené atd.

Ale pár měsíců zpět začal s tím, že s ním určitě něco mám. Že není možné mít tak dobrého kamaráda. A měla bych s ním ukončit kontakt. Když jsem se ho ptala, co to do něj vjelo, akorát na mě začal štěkat, že přeci nemůžu mít takového kamaráda, že v tom musí být něco víc. Že jediný chlap v mém životě, by měl být on, apod..

Nevíte co mu mohlo přeskočit v hlavě? Podotýkám, že teď vzhledem k omezením jsme se vídali méně než běžně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3419
10.4.21 15:45

To vypadá, že mu někdo něco řekl. Nebo si z něj kvůli tomu dělal srandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
10.4.21 15:50
@welovefashion píše:
To vypadá, že mu někdo něco řekl. Nebo si z něj kvůli tomu dělal srandu.
… nebo má sám máslo na hlavě…nebo mu z lockdownu jen tak trochu hrabe.
  • Citovat
  • Nahlásit
6637
10.4.21 15:53

Podle me je duvod vic nez jasny. Sel na emimino, precetl si par diskuzi a pak uz nemel na vyber :lol:

Dam ti dobrou radu k nezaplaceni: Zeptej se sveho manzela, proc mu to vadi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27067
10.4.21 15:54

Taky mám nejlepšího kamaráda, se kterým nikdy nebylo nic fyzického. A ano, taky jsem si prošli žárlivostí ze stran našich partnerů… jeho přítelkyně, mého manžela.

No prostě bez sebe být nedokážeme, takže se scházíme dál, jen tajně. Stále mezi námi nic není, opravdu jen čisté přátelství, ale nedokážeme se jeden druhého vzdát, navíc v tom prostě nevidíme problém. Nic mezi námi není, proč bysme se nemohli vídat? Proč zbytečně ničit kamarádství?

Chápu, že to našim polovičkám nevyhovuje a můžou být podezíraví, proto jim prostě neříkáme když se spolu vídáme. Já doma řeknu prostě jen „jdu ven“ nebo „jdu na kafe“ - s kým nekonkretizuju.

Také by se mi nelíbilo, a podezírala bych, kdyby měl manžel takovou kamarádku, proto mnohdy lepší nevědět a prostě věřit. Nám to takhle vyhovuje a funguje to.

Tvému chlapovi možná někdo něco řekl, nebo si z něj utahoval… nebo má sám máslo na hlavě tak podezírá tebe. Těžko říct, proč mu to NAJEDNOU začalo vadit - to my tu nevymyslíme, to budeš muset zjistit sama. :nevim:

Každopádně ho chápu ( i když to mám stejně jako ty ) a doporučuji prostě pár věcí zatajit. Netřeba zbytečně dráždit hada… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 15:56

@Chytrak skvělá rada :palec: samozřejmě jsem se ho ptala. A vždy na mě akorát štěkal a nebyl schopny říct jiný důvod než, že v tom musí být něco víc.

• Citovat
  • Nahlásit
635
10.4.21 15:57

Třeba sám dela něco špatného??? :roll: :roll: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 16:00

@FreeLady12 jsem ráda, že to taky takhle má s opačným pohlavím.

právě mě strašně zaráží, že tak najednou. Za zády se s ním úplně scházet nechci. V téhle situaci by to asi udělalo ještě větší dusno.

Ano, máš pravdu, na to budu muset přijít sama. Chtěla jsem zkusit jestli tu někdo nebude mít něco podobného nebo nějaký nápad

• Citovat
  • Nahlásit
20914
10.4.21 16:00

No já se mu nedivím, na kamarádství mezi mužem a ženou nevěřím. Všichni známe, jak to dopadá, já bych po svých zkušenostech žádnou nejkam svému muži taky netolerovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 16:01

@KKikina nemám k tomu žádné podezření, ale taky to může být možnost

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 16:02

@terien ale, že mu to 9 let nevadilo? Kdyby s tím měl problém, tak snad ho bude mít celou dobu a ne po 9 letech

• Citovat
  • Nahlásit
6637
10.4.21 16:03
@Anonymní píše:
@Chytrak skvělá rada :palec: samozřejmě jsem se ho ptala. A vždy na mě akorát štěkal a nebyl schopny říct jiný důvod než, že v tom musí být něco víc.

Ja vim, ze ano, ja jine nez skvele rady nedavam. ;)

Takze ti proste neveri. A co budes delat, poslechnes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20914
10.4.21 16:04
@Anonymní píše:
@terien ale, že mu to 9 let nevadilo? Kdyby s tím měl problém, tak snad ho bude mít celou dobu a ne po 9 letech

Třeba měl a prostě mu došla trpělivost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6637
10.4.21 16:06
@Anonymní píše:

Proste uz ti z nejakeho duvodu prestal verit. Nevim cemu na tom nerozumis. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1861
10.4.21 16:09

Muj ex mel naprosto stejny problem a pak sem zjistila, ze on sam se taha s jednou kamoskou, tak si hned zacal myslet, ze kdyz on, tak ja urcite taky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat