Manžel chce mít sex s někým jiným

14.3.21 11:15

Manžel chce mít sex s někým jiným

Zdravím, s manželem jsem spolu deset let. Máme dvě malé děti a jsem na rodičovské dovolené. Můj manžel mě už 2× podvedl, tak jako, že měl sex s jinou ženou. To, že občas provozoval sex po internetu, posílal si intimní fotky atd. to jsem dokázala tak nějak zkousnout a snažila jsem se o tom nevědět. Manžel tyto aktivity začal taky po druhé nevěře skrývat. Nedávno jsem si, ale přečetla zprávu, že přemýšlí, že si najde někoho na sex. Psal to jedné své,, kamarádce,, s tím, že by ji byl za to ochotný i zaplatit. Mluvila jsem o tom s manželem a říkal mi, že trpí nedostatkem sexu, že to na našem vztahu nic nemění. Podle mě, ale mění, protože jsem vždy poznala, když mi zahnul nebo se k tomu chystal. Navíc mu nechci zbytek svého života tolerovat, kvůli dětem, že by mi zahýbal. Byl překvapen, když jsem mu řekla, že se s dětmi odstěhuji a budu se chtít rozvést. Navíc jsem doteď měla pocit, že nám vztah funguje normálně. Spíme spolu v průměru 3-4× týdně. Mám sex ráda, ale nijak extra si ho neužívám. Cítím se uspokojená, tak jednou za měsíc, když máme dlouhou předehru a manžel se fakt snaží, aby se mi to líbilo. Je fakt, že manželovi to nestačí a ještě minimálně jednou denně masturbuje. Navrhla jsem, že zkusíme nějak oživit náš sex, ale moc nevěřím, že to bude dlouhodobě fungovat. Musím na to myslet a nevím, co dělat. Děti jsme s manželem měli až po 5 letech vztahu. Sexuální frekvence se moc nezměnila. Máme malé děti, takže na sebe nemáme moc čas. Mrzí mě, že svoje sexuální potřeby neřešil před manželstvím. Myslím, že by bylo lepší, kdybychom se rozešli, než jsme měli děti. Jinak myslím, že se máme rádi, ale nebýt syna, tak bych se s ním po druhé nevěře nejspíš rozešla.

Díky za přečtení a odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1595
14.3.21 11:22

Nevidim moc vychodisko. Bud se smiris s tim, ze manzelovy potreby jsou nekde jinde a nebo odejdi. On toho nenecha nikdy, zvlast kdyz je takhle frustrovany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20666
14.3.21 11:22

To tedy nevím, podle čeho soudis, že vám vztah funguje normálně. Zahýbá ti reálně i virtuálně, ani nemá ani potřebu to skrývat, tobě to vadí ale děláš, že se nic neděje a pořídíš si s ním dítě :nevim: jako co čekáš za odpovědi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10432
14.3.21 11:27

To, že jsi poznala, když ti zahnul, neznamená, že to mění něco na vašem vztahu, ale to, že věděl, že tě zraní a snažil se to tutlat. Je to těžká situace, protože máte potřebu každý někde jinde. A bohužel, ta sexuální patří k těm základním potřebám, jako jídlo, pití a vylučování. On ji má zvýšenou, ty naopak sex nevyhledáváš. Chápu tě, sama mám na sex chuť výjimečně, protože jsme celý den s dětmi v zápřahu a večer jsem ráda, že mám chvilku klid. Ale když už mě manžel svede, tak si to užívám, ale on si dává záležet vždycky. :oops: problém většiny nás ženských je, že narozdíl od některých mužů, bereme nevěru jako důkaz toho, že ve vztahu je všechno špatně. Jenže ono to tak být nemusí. U vás je špatně ten sex. A on jen hledá řešení. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57741
14.3.21 11:31

Tak navrhla si, že se odstěhuješ a pak zase, že oživíte váš vztah :nevim: co z toho platí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7591
14.3.21 11:36

Nevera se prezit da, pokud je tedy vule na obou stranach. Ale nejsem si jista, ma-li cenu zachranovat vztah po opakovanych neverach, zvlast za situace, kdy si z toho ten podvadejici nic nedela a dal zkousi, co mu projde.
To uz je na tobe, ale na velky tresk a zmenu bych to u nej nevidela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
14.3.21 11:39

Hnus, s takovým chlapem bych nebyla :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9423
14.3.21 11:44

Ten se nikdy nezmění. Bude podvádět stále. Ale věděla si to, přesto s ním máš dítě. Tak smůla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 11:48

Jako 3-4 týdně se 2 malými dětmi není málo..
Z vlastní zkušenosti bych doporučila manžela více zaprahnout doma, dát mu na starost děti, unavit ho a hned ho ta chuť na neustálý sex přejde..

• Citovat
  • Nahlásit
2190
14.3.21 11:49
@karkarka píše:
Ten se nikdy nezmění. Bude podvádět stále. Ale věděla si to, přesto s ním máš dítě. Tak smůla.

Tak zjistila to zřejmě až poté, co ty děti měli.. Sama píše, že kdyby to věděla, tak By do manželství a děti nešla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
14.3.21 11:57

Vem děti a bez pryč takový chlap by se mi hnusil jen pri pohledu🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ chlap se nezmění a bohužel bude stále vyhledávat sex jinde protože doma není uspokojen dle své potřeby.. Když po sexu ještě masturbuje… No tak o čem to je jako… Me tohle dělat chlap tak ho nakopu do zadele :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8920
14.3.21 12:09

@Misasisi No Joo…jenže plno žen zůstává s chlapem jen proto že nemá kam jit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7432
14.3.21 12:11

Já jsem to pochopila tak, že to zjistila, když měla syna…takže následovalo ještě druhé dítě :nevim: Nepíšeš nic o tom, jestli zvládneš být s dětmi sama nebo jestli zvládneš neřešit nevěry - asi se dá vše. Já si to teda úplně představit nedovedu - ano nevěru, v případě, že bychom zůstali vedle sebe jako kamarádi, ale intimno by pro mě skončilo + volný vztah…ale možná ani to ne. Na druhou stranu si nedovedu přerdstavit být s dětma sama. Nemám vlastní bydlení, ani rozjetou kariéru, kterou bez problému zkloubím s malými dětmi. Takže pro mě by to byla patová situace a rozhodovalo by x dalších souvislostí…a nakonec by to třeba dopadlo ještě úplně jinak. Rada 0, maximálně můžu poradit rodinnou poradnu pro tebe, kde si tyto věci můžeš ujasnit s odborníkem, klidně bez manžela.

Příspěvek upraven 14.03.21 v 12:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
14.3.21 12:12

@Annabela11 No tak to je jejich volba.. Vždy to nějak jde.. 🙂.. Já sem nezávislá na chlapovi a vždy mě to rodiče říkali.. Spolehej se na sebe nikdy nevíš co se stane a je to pravda :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20666
14.3.21 12:14
@Annabela11 píše:
@Misasisi No Joo…jenže plno žen zůstává s chlapem jen proto že nemá kam jit :nevim:

Tak když si pořídí děti s holým zadkem a blbem k tomu, tak to pak mají smůlu no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat