Manžel chce na dovolenou beze mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 15:10
manžel chce na dovolenou beze mě

Ahoj, prosím anonym, je mi trapně a je mi líto, že se musím zařadit mezi holky, co tu podobné téma už mají. Můj muž každý rok jezdí s kamarády na hory. To mi vůbec nevadí, jsem ráda, že si odpočine a vidí kamarády. Tenhle rok ale stavíme a manžel mi zatrhl i kratičkou dovolenou, že si to časově nemůžeme přece dovolit a finančně to je náklad na víc. Nějak jsem čekala, že teda nepojede ani na hory, ale dneska mi oznámil, že už se tam těší, a dokonce na ty hory pojede místo dovolené, kterou jsem já chtěla jako náhradu za to, že jsme tenhle rok nikam nejeli. Nebudu lhát, jsem hodně zklamaná, že dovolená se mnou je „zbytečný náklad a stejně není čas,“ ale na hory s kámošema si čas najde. Neřeším, zda ho pustit, budu ráda, když pojede, má hory rád. Ale dost zvažuju mu říct, že mi tohle vadí a že to vůči mně není moc hezké. Manžel dobře ví, jak moc bych si přála někam jet. Mám to přejít, nebo mu to takhle říct?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Bubla_Bučková
Závislačka 3782 příspěvků 23.10.18 15:11

Jela bych někam taky sama, prodloužený víkend welness nebo taky kývla někomu na hory… :nevim:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 23.10.18 15:12

Řekni mu to, mě by to taky mrzelo.

Anka1313
Závislačka 2756 příspěvků 23.10.18 15:14
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonym, je mi trapně a je mi líto, že se musím zařadit mezi holky, co tu podobné téma už mají. Můj muž každý rok jezdí s kamarády na hory. To mi vůbec nevadí, jsem ráda, že si odpočine a vidí kamarády. Tenhle rok ale stavíme a manžel mi zatrhl i kratičkou dovolenou, že si to časově nemůžeme přece dovolit a finančně to je náklad na víc. Nějak jsem čekala, že teda nepojede ani na hory, ale dneska mi oznámil, že už se tam těší, a dokonce na ty hory pojede místo dovolené, kterou jsem já chtěla jako náhradu za to, že jsme tenhle rok nikam nejeli. Nebudu lhát, jsem hodně zklamaná, že dovolená se mnou je „zbytečný náklad a stejně není čas,“ ale na hory s kámošema si čas najde. Neřeším, zda ho pustit, budu ráda, když pojede, má hory rád. Ale dost zvažuju mu říct, že mi tohle vadí a že to vůči mně není moc hezké. Manžel dobře ví, jak moc bych si přála někam jet. Mám to přejít, nebo mu to takhle říct?

Tak to jsi hodně tolerantní, v téhle situaci bych asi velmi důrazně trvala na tom, aby se ušetřily peníze i za jeho hory s kamarády

Keyllah
Echt Kelišová 9308 příspěvků 23.10.18 15:15
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonym, je mi trapně a je mi líto, že se musím zařadit mezi holky, co tu podobné téma už mají. Můj muž každý rok jezdí s kamarády na hory. To mi vůbec nevadí, jsem ráda, že si odpočine a vidí kamarády. Tenhle rok ale stavíme a manžel mi zatrhl i kratičkou dovolenou, že si to časově nemůžeme přece dovolit a finančně to je náklad na víc. Nějak jsem čekala, že teda nepojede ani na hory, ale dneska mi oznámil, že už se tam těší, a dokonce na ty hory pojede místo dovolené, kterou jsem já chtěla jako náhradu za to, že jsme tenhle rok nikam nejeli. Nebudu lhát, jsem hodně zklamaná, že dovolená se mnou je „zbytečný náklad a stejně není čas,“ ale na hory s kámošema si čas najde. Neřeším, zda ho pustit, budu ráda, když pojede, má hory rád. Ale dost zvažuju mu říct, že mi tohle vadí a že to vůči mně není moc hezké. Manžel dobře ví, jak moc bych si přála někam jet. Mám to přejít, nebo mu to takhle říct?

Než to dusit v sobě, tak mu to řekni a proberte to. O tom snad je manželství! jinak to budeš dusit v sobě, trápit se tím a dělat dusno…žádný jemný náznaky, hezky na férovku říct, co a proč ti vadí a uvidíš.

Micaella22
Kecalka 390 příspěvků 23.10.18 15:16

To je hnusne sobecky. On jede na hory? Ok, tak ja jedu s holkama na vikend (nebo sama :D ) jela bych courat na vikend a za trest shoppovat a provetrat kreditku aby si priste rozmyslel co mi zatrhne.

Helileli
Závislačka 2946 příspěvků 23.10.18 15:16

Naplánovala bych si něco pro sebe, pokud to finance dovolí. Nějaké wellness, poznavacku nebo třeba předvánoční Vídeň či jiné město. Pokud to finance nedovolí, ptala bych se na jeho náklady na jeho horský výlet, pokud teda nejede k někomu jako spolujezdec na chatu.

Hroznej puberťák
Závislačka 4809 příspěvků 23.10.18 15:16

No samozřejmě. Výlet s ženskou = poloviční zábava za dvojnásobnou cenu :jazyk: :mrgreen: :mavam:

blumen
Hvězda diskuse 41832 příspěvků 23.10.18 15:17

Tak ja nevim, probrala bych to s chlapem hned, to je snad logicky a neresila na netu :nevim:

Jinak kdyz jede on, jed jinam s kamaradkou taky :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 15:18

Abych dodala, tak on by neměl žádný problém s tím, abych jela na dovolenou sama nebo s někým jiným. Ale mě mrzí, že manžel očividně o dovolenou se mnou nestojí. Zatímco já bych s ním jela moc ráda.

Ijen
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 23.10.18 15:18

Přesně tak jak jsi to napsala tady mu to řekni.

blumen
Hvězda diskuse 41832 příspěvků 23.10.18 15:21
@Anonymní píše:
Abych dodala, tak on by neměl žádný problém s tím, abych jela na dovolenou sama nebo s někým jiným. Ale mě mrzí, že manžel očividně o dovolenou se mnou nestojí. Zatímco já bych s ním jela moc ráda.

No tak mu to rekni, ne?

terinka4444
Hvězda diskuse 67725 příspěvků 23.10.18 15:23

A proč jsi mu to neřekla hned? Jako mně jsi to zakázal, že zbytečný výdaj, já nikam a ty si klidně jedeš na hory?To není zbytečný výdaj? Přijde ti to jako fér, takže ty ano, v pohodě, já nic, dohromady taky nic? Jako přijde ti to normální?…Nechápu, že jsi to na něj nevybalila okamžitě a že jen přemýšlíš, jestli mu to máš říct.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 23.10.18 15:23

No je to dost zvlastni to jeho uvazovani

Renca8
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 23.10.18 15:25

Taky bych mu to rekla, nenechej sebou orat! Ja ja ja jenom ja..ja ja ja jenom ja… ? A co MY? Buh vi co tam na tech horach delaji :lol: ze to zas az tak zbytecny vydaj tohle neni

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >