Manžel chce sex, když jsou děti doma a když ví, že nespí

Anonymní
24.6.20 19:09

Manžel chce sex, když jsou děti doma a když ví, že nespí

Ahoj, stále máme spory s manželem ohledně vhodné chvíle na sex. Já jsem nejraději, když jsme doma sami. Děti mají pokoj vedle ložnice, bojím se, aby se nestaly svědky našich hrátek. Manželovi je to jedno, souložil by, i když ví, že nespí. Nemám na to myslet a užívat si. Jenže mně to nejde a on se zlobí, že nemám zájem a když svolím, že ani neví, jestli se mi to líbí. No nelíbí, nic z toho nemám, protože se bojím, aby děcka nezjistila, co děláme. Je jim 12 a 15. Manželovi to nevysvětlím, ten by na ně nebral ohledy. Zase jsme se kvůli tomu pohádali. Věděl, že starší nespí a stejně chtěl sex. Přijde mi to sobecké. Řešení to asi nemá, nevím, co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6230
24.6.20 19:16

Se nemůžete zamknout v ložnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
24.6.20 19:19

Bych se zamkla a neřvala. že mají příápadně tušení by mi nevadilo a ani se nemusíte bát, že mezitím podpálí barák, už jsou velcí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4198
24.6.20 19:19
@Tableta píše:
Se nemůžete zamknout v ložnici?
Že by bylo všechno slyšet?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18192
24.6.20 19:21

Tak to už nejsou děti, asi tuší ze sex k životu patří. Zamknul pustím tečku Nebo hudbu a jdu na to ne :lol: I kdyby vás přistihli, nezhroutil se z toho ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 19:23

Se zamknete ne? :roll: jestli u toho rves nebo do toho triskate posteli, tak je to dost nevhodny vas slyset a detem bych se nedivila, kdyby vas prisli zkrotit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17606
24.6.20 19:25

Sobecké jo? :lol: a to má manžel čekat, až se odstěhujou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 19:27

Co bych dala za tak ohleduplné rodiče. Je dost nepříjemné to poslouchat. :poblion: A prý když ti to vadí, běž se projít - ve 2 ráno. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
18192
24.6.20 19:28
@Anonymní píše:
Co bych dala za tak ohleduplné rodiče. Je dost nepříjemné to poslouchat. :poblion: A prý když ti to vadí, běž se projít - ve 2 ráno. :roll:
:roll: tak sluchátka do uši, nebo spunty. Rodič neznamená zbaven všech práv
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8626
24.6.20 19:31

Bože, tak se zamkněte. Vždyť jsou skoro dospělí, starší už stopro ví, že je to normální součást života. Aby to manžel nezačal chodit vyhledávat jinam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23062

Takhle jsem občas slyšela sousedy a to je něco, u čeho člověk fakt nechce usínat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Anonymní píše:
Co bych dala za tak ohleduplné rodiče. Je dost nepříjemné to poslouchat. :poblion: A prý když ti to vadí, běž se projít - ve 2 ráno. :roll:

Me takhle znechutili sex na hodně dlouhou dobu. Už jsem dospělá dlouho a pořád jsem to nezapomněla. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
3722
24.6.20 19:34

Mě to připadá nevhodné. Může to způsobit různá traumata u dětí do budoucna… přesně, jak zmiňuje anonymní. Určitě se najdou i chvíle, kdy děti spí nebo nejsou doma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
528
24.6.20 19:38

Já naše slysela v pubertalnim veku a žádné trauma mi to nezpůsobilo. Jako radost jsem z toho neměla, ale ze by to nechalo nějaké šrámy to fakt ne. To není žádné pravidlo, ze děti slyší = mají trauma. Podle mě záleží jak jste v tomhle otevření. Proste se zamknete a nemusis u toho zrovna rvat, tak snad rodičovský sex mate za ta léta najety ne? By jste taky mohli čekat až se odstehuji…

Příspěvek upraven 24.06.20 v 19:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
24.6.20 19:38

Zrovna dnes rano jsme se zavreli do koupelny. :lol: :lol: kluk sluchatka a holka spala tak proc ne :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama